משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד לכתוב מכתב התפטרות משכנע ומקצועי ביותר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

להתקדם בקריירה זה מה שכל אדם מכוון אליו אבל הדרך לפיתוח קריירה תוודא שאתה לא פוגע ברגשות של אנשים. נכון שבחיים המקצועיים אין מקום לרגשות. אך המעבר הלא נכון שלך בתפקיד עשוי להשפיע על עמיתייך בדרך אחרת. אז דאגו לשמור על מקצועיות בזמן ניסוח מכתב התפטרות.

בין אם התנאים בינך לבין המעסיק שלך טובים או גרועים, חשוב להשתמש במכתב שלך בשפה מנומסת. לעולם אל תחצוף בפני הבוס שלך לפני שתעבור לחברה אחרת. הבן את החשיבות של יחסים עסקיים מכיוון שאולי אינך יודע בעתיד איזה קשר יעזור לך להתקדם.

איך לגרום לזה להיות משכנע?

• בקיצור אזכור סיבת ההתפטרות – עדיף להזכיר תמיד את הסיבה האמיתית מכיוון שהדבר יביא את התנהגותך האמיתית והגלויה. אל תגזימו בדברים תוך אזכור הסיבה מכיוון שהדבר עלול ליצור רושם מוטעה. שמור על זה פשוט וקצר כדי שהמעביד יוכל למצוא את זה משכנע.

• הערכת הידע שרכשת במשרד – לעולם אל תשכח את האדם שהנחה אותך להתקדם בקריירה שלך. אתה תמיד לומד מניסיון ולעולם לא מאבד דבר. אז תעשו את זה לחוויה טובה ותנו את הכבוד לכם למאמציהם שנאכפו מאחוריכם. זה יהפוך אותך לאדיב מספיק וגם ייצור השפעה טובה על המעסיק.

• לסיים את זה בנימה חיובית – להיות שלילי מול המעסיק שלך זה בכלל לא רעיון טוב. הביע את תודתך וסיים את מכתב ההתפטרות בצורה חיובית. בין אם היה לך ניסיון טוב או רע, זה חיוני לנהל גישה מקצועית ולהיות טוב על הנייר.

איך להפוך אותו למקצועי?

• שימוש בנייר איכותי – אל תכתוב קורות חיים רק לצורך הרשמיות. כתוב זאת בצורה הגונה באמצעות שפה מדויקת ונייר איכותי. בהחלט המעסיק לא מתכוון לראות את קורות החיים שלך במשך יותר משתי דקות, אלא רק כדי לנהל התנהלות מקצועית אתה צריך לעשות שימוש בנייר איכותי.

• שמירה על גודל גופן נכון – דאגו שתשתמשו בגודל הגופן המתאים ובפנים הגופן. במידת הצורך, השתמש באותיות מודגשות או בקו תחתון. בקיצור ניתן לומר שעושים שימוש נכון בתכונות של מסמך word ומנסחים מכתב התפטרות בגישה מקצועית.

• מתן תקופת הודעה מוקדמת – זהו אחד הקריטריונים החשובים ביותר שכן עזיבת חברה ללא כל תקופת הודעה מוקדמת יוצרת השפעה רעה על גרף הקריירה שלך. לפי הנורמות של החברה אתה צריך לתת תקופת הודעה מוקדמת ולהמשיך בעבודה באותו אופן.

• גישה רשמית – גישה רשמית אינה כל הכוונה לכתיבת מכתב טוב אלא גם להציג אותה בצורה מקצועית. אל תנסה להיות מתוק מדי מכיוון שהדבר איכשהו יהפוך את הכתיבה שלך למזויפת. שמור על זה פשוט והגון.

מבחינת פורמט ההתפטרות, כל שעליך לעשות הוא לעבור לרשת ולקבל את הפורמט המתאים. בהתחשב בצעד שהוזכר לעיל יכול להפוך את מכתב ההתפטרות שלך למשכנע ומקצועי.

פורסם על ידי Mital Vora
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?