כיצד לכתוב מכתב התפטרות משכנע ומקצועי ביותר?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

להתקדם בקריירה זה מה שכל אדם מכוון אליו אבל הדרך לפיתוח קריירה תוודא שאתה לא פוגע ברגשות של אנשים. נכון שבחיים המקצועיים אין מקום לרגשות. אך המעבר הלא נכון שלך בתפקיד עשוי להשפיע על עמיתייך בדרך אחרת. אז דאגו לשמור על מקצועיות בזמן ניסוח מכתב התפטרות.

בין אם התנאים בינך לבין המעסיק שלך טובים או גרועים, חשוב להשתמש במכתב שלך בשפה מנומסת. לעולם אל תחצוף בפני הבוס שלך לפני שתעבור לחברה אחרת. הבן את החשיבות של יחסים עסקיים מכיוון שאולי אינך יודע בעתיד איזה קשר יעזור לך להתקדם.

איך לגרום לזה להיות משכנע?

• בקיצור אזכור סיבת ההתפטרות – עדיף להזכיר תמיד את הסיבה האמיתית מכיוון שהדבר יביא את התנהגותך האמיתית והגלויה. אל תגזימו בדברים תוך אזכור הסיבה מכיוון שהדבר עלול ליצור רושם מוטעה. שמור על זה פשוט וקצר כדי שהמעביד יוכל למצוא את זה משכנע.

• הערכת הידע שרכשת במשרד – לעולם אל תשכח את האדם שהנחה אותך להתקדם בקריירה שלך. אתה תמיד לומד מניסיון ולעולם לא מאבד דבר. אז תעשו את זה לחוויה טובה ותנו את הכבוד לכם למאמציהם שנאכפו מאחוריכם. זה יהפוך אותך לאדיב מספיק וגם ייצור השפעה טובה על המעסיק.

• לסיים את זה בנימה חיובית – להיות שלילי מול המעסיק שלך זה בכלל לא רעיון טוב. הביע את תודתך וסיים את מכתב ההתפטרות בצורה חיובית. בין אם היה לך ניסיון טוב או רע, זה חיוני לנהל גישה מקצועית ולהיות טוב על הנייר.

איך להפוך אותו למקצועי?

• שימוש בנייר איכותי – אל תכתוב קורות חיים רק לצורך הרשמיות. כתוב זאת בצורה הגונה באמצעות שפה מדויקת ונייר איכותי. בהחלט המעסיק לא מתכוון לראות את קורות החיים שלך במשך יותר משתי דקות, אלא רק כדי לנהל התנהלות מקצועית אתה צריך לעשות שימוש בנייר איכותי.

• שמירה על גודל גופן נכון – דאגו שתשתמשו בגודל הגופן המתאים ובפנים הגופן. במידת הצורך, השתמש באותיות מודגשות או בקו תחתון. בקיצור ניתן לומר שעושים שימוש נכון בתכונות של מסמך word ומנסחים מכתב התפטרות בגישה מקצועית.

• מתן תקופת הודעה מוקדמת – זהו אחד הקריטריונים החשובים ביותר שכן עזיבת חברה ללא כל תקופת הודעה מוקדמת יוצרת השפעה רעה על גרף הקריירה שלך. לפי הנורמות של החברה אתה צריך לתת תקופת הודעה מוקדמת ולהמשיך בעבודה באותו אופן.

• גישה רשמית – גישה רשמית אינה כל הכוונה לכתיבת מכתב טוב אלא גם להציג אותה בצורה מקצועית. אל תנסה להיות מתוק מדי מכיוון שהדבר איכשהו יהפוך את הכתיבה שלך למזויפת. שמור על זה פשוט והגון.

מבחינת פורמט ההתפטרות, כל שעליך לעשות הוא לעבור לרשת ולקבל את הפורמט המתאים. בהתחשב בצעד שהוזכר לעיל יכול להפוך את מכתב ההתפטרות שלך למשכנע ומקצועי.

פורסם על ידי Mital Vora
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?