כיצד ליצור תת-דומיין של וורדפרס

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

לכן, עליכם להחזיק וורדפרס בתת-דומיין ורוצים לדעת כיצד ליצור תת-דומיין וורדפרס.

יצירת תת-תחום של וורדפרס היא משימה די פשוטה. אבל קודם כל הדברים הראשונים. תת-תחום הוא ישות נפרדת מ- WordPress. אתה יכול לקבל תת-תחום שאתה יכול לשים בו אתר אינטרנט, פורום, בלוג וורדפרס וכו '.

ראשית כל, עליכם ליצור תת-דומיין באתר האינטרנט שלכם בו תוכלו להתקין את וורדפרס.

יצירת תת-תחום

כדי ליצור תת-דומיין תצטרך להיכנס לחשבון אירוח האתרים שלך. אני הולך לכסות כאן את ממשק cPanel אבל רוב הממשקים יהיו דומים למדי.

אפשרות 'תת-דומיינים' בחשבון cPanel שלך במארח האינטרנט שלך. זה ימוקם בקטגוריית 'תחומים' ב- cPanel. אתה אמור לראות גם אפשרויות עבור 'תוספות דומיינים', 'דומיינים חונים', 'הפניות מחדש' ו'עורך אזורי DNS פשוט 'בקטגוריה' דומיינים '. ברור שאנחנו הולכים לבחור באפשרות 'תת-דומיינים'.

לאחר שתלחץ על אפשרות תת-דומיינים תראה שתי תיבות טקסט. זה מימין מכיל את הדומיין שלך וזה שמאלה ריק. תיבת הטקסט משמאל היא המקום בו תזין את השם שבחרת להיות תת הדומיין שלך. זה יכול להיות כל שם שאתה אוהב. כדאי לנסות לשמור על זה קצר או עשיר בעזרת מילות מפתח. רצוי שתיהן אם אפשר.

אז נגיד ששם הדומיין שלנו הוא widgets.com ואנחנו הולכים לקרוא לתת הדומיין שלנו 'כחול' ואז בסופו של דבר 'blue.widgets.com' עם הוספת תת הדומיין שלנו. אתה יכול להכניס 'ירוק' עבור 'green.widgets.com' או 'ורוד' עבור 'pink.widgets.com', ובכן אתה מקבל את הרעיון.

לאחר שבחרת את שמך הקלד אותו בתיבת הטקסט משמאל ולחץ על כפתור 'צור'. זהו זה! כעת יש לך תת-תחום.

אבל החשיבה שלך היא נהדרת אבל אתה רוצה וורדפרס בתת-הדומיין שלך, אז לשם אנו הולכים הלאה.

התקנת וורדפרס בתת-הדומיין שלך

חזור לדף הבית של cPanel שלך ומצא את האפשרות 'Fantastico De Luxe'. זה צריך להיות ממוקם בקטגוריה 'תוכנה / שירותים'. מעליו מופיע סמל פרצוף החיוך.

חפש את האפשרות 'וורדפרס' שתמצא תחת הקטגוריה 'בלוג'. לאחר שתלחץ על אפשרות 'וורדפרס' אתה אמור לראות אפשרות ל'התקנה חדשה '.

לאחר שתלחץ על 'התקנה חדשה' תראה אפשרויות רבות. האפשרות הראשונה תהיה האפשרות 'התקן על הדומיין'. תבחין בתיבה נפתחת לצד אפשרות זו. כאשר תלחץ על תיבה נפתחת זו אתה אמור לראות את תת הדומיין החדש שלך שנוצר כאופציה. בהתאם לדוגמא שלנו, היית רואה את 'widgets.com' ככתובת ברירת המחדל ואת 'blue.widgets.com' בתיבה הנפתחת. תרצה לבחור את תת הדומיין שלך.

אם אינך רואה את תת הדומיין שלך אז הוא לא נוצר כהלכה ותצטרך לחזור לדף הבית של cPanel שלך וליצור את תת הדומיין שלך שוב.

לאחר שבחרתם את תת הדומיין שלכם להתקנת WordPress בו, תרצו למלא את כל שאר האפשרויות. הייתי מציע להשאיר את האפשרות 'התקן בספרייה' ריקה כך ש- WordPress יתקין בספריית הבסיס של תת-הדומיין שלך.

אז אם הדומיין שלך הוא widgets.com ואתה רוצה שתת-הדומיין שלך יהיה 'כחול', בלוג הוורדפרס שלך יהיה בכתובת blue.widgets.com בתנאי שהשארת את שם התיקיה ריק להתקנה בספריית השורש של תת הדומיין שלך.

אם אתה מתקין את וורדפרס בתיקייה בתת-הדומיין שלך, נניח שנקרא לתיקייה זו 'פלסטיק', ואז הבלוג שלך ב- WordPress יהיה בכתובת 'blue.widgets.com/plastic'

זה יכול להיות קצת מבלבל ולכן אני מציע להשאיר את התיבה ריקה ולהתקין את וורדפרס בספריית הבסיס של תת-הדומיין שלך אלא אם כן יש לך סיבה טובה לעשות אחרת.

פורסם על ידי Breny Kindred
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?