כיצד ליצור קיצור דרך מדהים עבור ספר אלקטרוני בחינם שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מדי פעם אתה צריך לכתוב ספרים אלקטרוניים בחינם כדי למשוך מנויים חדשים בנישה שלך ולהגדיל את בסיס המנויים שלך. אתה לא צריך לבזבז כסף על יצירת ecovers של ספרים אלקטרוניים אלה עם מראה מקצועי ביותר. מבט נהדר פשוט יהיה בסדר. אז איך יוצרים אקוברים כאלה? המשך לקרוא כדי לגלות.

יש דרך קלה לצאת. אתה רק צריך להכין את שם הספר ואת התמונה שאתה הולך להכניס. אתה צריך גם מקום לשם המחבר. עם אלמנטים אלה ביד, אתה יכול להמשיך ליצור כיסוי נהדר לספר שלך.

להלן השלבים:

1) פתח מסמך Microsoft Word.

2) בסרגל הניווט, בחר בפריט התפריט "הוסף" ושחרר תיבת טקסט למסמך ובחר צבע רקע של תיבת הטקסט. הקלד את כותרת הספר עם גופן מתאים ובחר צבע גופן טוב לכותרת. הסר את קווי המתאר של תיבת הטקסט.

3) לחיצה על Enter מעבירה את הסמן לשורה הבאה. תלוי כמה גדולה התמונה שלך, עליך ליצור יישור נכון של שתי תיבות טקסט והתמונה שביניהן תתאים לעמוד אחד.

4) בחר את התמונה על ידי לחיצה על "תמונה" בפריט התפריט "הוסף" בסרגל הניווט. בתחילה הציב את התמונה על שולחן העבודה כך שיהיה לך קל לבחור ולפתח את התמונה. לאחר הופעת התמונה על המסמך, תוכלו לכווץ או להגדיל אותה על ידי לחיצה או משיכה בקצות התמונה. כשאתה מרוצה, שמור על זה.

5) מתחת לתמונה, מקם תיבת טקסט נוספת ובצע את אותה הליך כמו קודם עם תיבת הטקסט הראשונה. רק כאן תציב את שם הכותב עם צבע גופן וסוג גופן שמפתים אותך. עם זאת, צבע הרקע של תיבת הטקסט צריך להיות זהה לקודם.

6) המשך להציב תיבת טקסט גדולה מעל כל דף המסמך המכסה את כל הדברים בעמוד זה. לאחר מכן בחר באותו צבע רקע של תיבת הטקסט כמו קודם.

7) מסרגל הניווט תחת פריט התפריט "פריסת עמוד", הרחב את הפריט "שלח אל גב" ובחר פריט "שלח מאחורי טקסט". וכל תיבות הטקסט הקודמות עם צבע רקע תואם והתמונה שהכנסת קודם לכן יופיעו.

8) תקן את המיקומים והיישור של תיבות הטקסט והתמונה כראוי. אתה יכול לבדוק אם זה בסדר על ידי בחירת "הדפס" בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט ועבר ל"תצוגה מקדימה של ההדפסה ". והנה לך – יש לך כיסוי מפואר שנוצר עבור ספר החן שלך. כמובן, לאחר שתסיים עם כתיבת המסמך שלך, עליך להמיר אותו לפורמט PDF. אתה יכול לעשות זאת בקלות במסמך Word על ידי בחירה באפשרות "שמור בשם" מהפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט ועוברת לאפשרות PDF.

יצירת מגדלי אקווה נהדרים עבור ספרים אלקטרוניים בחינם היא נהדרת בדרך זו מבלי לבזבז כסף כדי להעניק מראה מקצועי ביותר. כן, זהו קיצור דרך מדהים ליצירת גליונות חידושים נפלאים ומדהימים לספרים האלקטרוניים היקרים שלך אותם ברצונך להפיץ בחופשיות.

פורסם על ידי Rosina S Khan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?