משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד ליצור קיצור דרך מדהים עבור ספר אלקטרוני בחינם שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מדי פעם אתה צריך לכתוב ספרים אלקטרוניים בחינם כדי למשוך מנויים חדשים בנישה שלך ולהגדיל את בסיס המנויים שלך. אתה לא צריך לבזבז כסף על יצירת ecovers של ספרים אלקטרוניים אלה עם מראה מקצועי ביותר. מבט נהדר פשוט יהיה בסדר. אז איך יוצרים אקוברים כאלה? המשך לקרוא כדי לגלות.

יש דרך קלה לצאת. אתה רק צריך להכין את שם הספר ואת התמונה שאתה הולך להכניס. אתה צריך גם מקום לשם המחבר. עם אלמנטים אלה ביד, אתה יכול להמשיך ליצור כיסוי נהדר לספר שלך.

להלן השלבים:

1) פתח מסמך Microsoft Word.

2) בסרגל הניווט, בחר בפריט התפריט "הוסף" ושחרר תיבת טקסט למסמך ובחר צבע רקע של תיבת הטקסט. הקלד את כותרת הספר עם גופן מתאים ובחר צבע גופן טוב לכותרת. הסר את קווי המתאר של תיבת הטקסט.

3) לחיצה על Enter מעבירה את הסמן לשורה הבאה. תלוי כמה גדולה התמונה שלך, עליך ליצור יישור נכון של שתי תיבות טקסט והתמונה שביניהן תתאים לעמוד אחד.

4) בחר את התמונה על ידי לחיצה על "תמונה" בפריט התפריט "הוסף" בסרגל הניווט. בתחילה הציב את התמונה על שולחן העבודה כך שיהיה לך קל לבחור ולפתח את התמונה. לאחר הופעת התמונה על המסמך, תוכלו לכווץ או להגדיל אותה על ידי לחיצה או משיכה בקצות התמונה. כשאתה מרוצה, שמור על זה.

5) מתחת לתמונה, מקם תיבת טקסט נוספת ובצע את אותה הליך כמו קודם עם תיבת הטקסט הראשונה. רק כאן תציב את שם הכותב עם צבע גופן וסוג גופן שמפתים אותך. עם זאת, צבע הרקע של תיבת הטקסט צריך להיות זהה לקודם.

6) המשך להציב תיבת טקסט גדולה מעל כל דף המסמך המכסה את כל הדברים בעמוד זה. לאחר מכן בחר באותו צבע רקע של תיבת הטקסט כמו קודם.

7) מסרגל הניווט תחת פריט התפריט "פריסת עמוד", הרחב את הפריט "שלח אל גב" ובחר פריט "שלח מאחורי טקסט". וכל תיבות הטקסט הקודמות עם צבע רקע תואם והתמונה שהכנסת קודם לכן יופיעו.

8) תקן את המיקומים והיישור של תיבות הטקסט והתמונה כראוי. אתה יכול לבדוק אם זה בסדר על ידי בחירת "הדפס" בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט ועבר ל"תצוגה מקדימה של ההדפסה ". והנה לך – יש לך כיסוי מפואר שנוצר עבור ספר החן שלך. כמובן, לאחר שתסיים עם כתיבת המסמך שלך, עליך להמיר אותו לפורמט PDF. אתה יכול לעשות זאת בקלות במסמך Word על ידי בחירה באפשרות "שמור בשם" מהפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט ועוברת לאפשרות PDF.

יצירת מגדלי אקווה נהדרים עבור ספרים אלקטרוניים בחינם היא נהדרת בדרך זו מבלי לבזבז כסף כדי להעניק מראה מקצועי ביותר. כן, זהו קיצור דרך מדהים ליצירת גליונות חידושים נפלאים ומדהימים לספרים האלקטרוניים היקרים שלך אותם ברצונך להפיץ בחופשיות.

פורסם על ידי Rosina S Khan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?