כיצד ליצור קובץ GIF מונפח זוהר ב- Photoshop CS5

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

במדריך זה, אני הולך ליצור קובץ GIF מונפש פשוט שזוהר ודופק עם אור לשימוש באינטרנט. בעזרת מדריך זה תקבל הזדמנות לראות כמה קל תהליך זה ולבצע התאמות לפרויקטים עתידיים.

אני מתחיל בבחירת מסמך חדש בפוטושופ, ומגדיר את ההגדרה הקבועה שלי לאינטרנט. אני מתכוון למנות את ה- Web Sphere שלי.

מתחת לכלי המלבן, תמצא את כלי האליפסה. בחר את צבע הכדור שלך באמצעות הדוגמיות או בורר הצבעים, ואז תוך כדי לחיצה ממושכת על מקש shift, לחץ וגרור כדי ליצור מעגל. לחץ לחיצה כפולה על שם השכבה ושנה את שם שכבה זו ל- Orb.

לאחר מכן, בואו נשנה את מראה הכדור שלנו על ידי הוספת כמה אפקטים. לחץ פעמיים על השכבה ובחר זוהר פנימי. תחת סעיף המבנה, לחץ לחיצה כפולה על ריבוע הצבעים כדי להעלות את בורר הצבעים. כאן עליך לסמן את התיבה רק צבעי אינטרנט. בחרתי בצבע לבן. לאחר מכן בחרו ב- Source Center והגדילו את הגודל בערך במחצית הדרך ושינו את הטווח לכ- 60%.

עכשיו אנחנו יכולים להוסיף קצת צל פנימי כדי ליצור עומק. כאן אנו יכולים לשנות את האטימות שלנו מברירת המחדל לכ- 35%. שמתי את המרחק שלי ל- 5px ואת הגודל שלי ל- 13px, אבל אתה יכול להתאים את שלך בהתאם לגודל הכדור שלך.

עכשיו אנחנו מגיעים לאנשהו. לאחר מכן, אני משכפל את השכבה, כך שיהיו לי שניים זהים. הסתר את האורב הראשון, שנה את שמו של האור השני ובו נלחץ פעמיים על אפקט הזוהר הפנימי ונגביר את חוזקו. שיניתי את הגודל שלי לכ -1 / 3 מכיוון שזה הפיץ את האור למרחק גדול יותר. תחת סינון, עיבוד, התלקחות עדשות, אני בוחר 85% עבור בהירות והשארתי את סוג העדשה 50-300 מ"מ, וממקם את האור קרוב למרכז כדור הארץ שלי.

עכשיו אנחנו מוכנים להנפיש. וודא כי חלונית האנימציה פתוחה, על ידי מעבר לחלון ולחץ על אנימציה. בתחתית תראה את לוח האנימציה. בפינה השמאלית התחתונה של החלונית הזו, אנו רוצים ללחוץ על הכפתור שלוקח אותנו למסגרת לפי אנימציית מסגרת.

אנו מתחילים במסגרת ראשונה, ולכן אנו רוצים להציג רק את הכדור המקורי בשלב זה. הסתר את האור הבהיר והראה את הכדור. כעת כדי להוסיף מסגרת אנו הולכים ללחוץ פעם אחת על מסגרת 1 ואז ללחוץ על כפתור שכפול מסגרת שנבחרה.

זה ייתן לנו 2 פריימים עם אותה אורב. כעת לחץ פעם אחת על מסגרת 2 והסתיר את הכדור המקורי בחלונית השכבות שלך והראה את הכדור הבהיר. שוב אנו הולכים ללחוץ על כפתור כפול מסגרת שנבחר, וכאן אנו הולכים להסתיר את האור הכהה ולהראות את הכדור המקורי שלנו. זה ייתן לנו את שלוש נקודות המעבר שלנו וייצור אפקט לולאה נחמד.

כאן מגיע החלק הקל. לחץ על מסגרת 1, החזק את מקש Shift לחוץ ולחץ על מסגרת 2 ולחץ על כפתור ה- Tween.

תופיע תיבת דו-שיח, וכאן אנו בוחרים כמה מסגרות להפריד. בחרתי 5. השאר את ההגדרות האחרות כפי שהן ולחץ על אישור. עכשיו, PS לוקח פריים אחד וממשיך אותו לשני, אבל זה לא מה שאנחנו רוצים. אנו רוצים להאיר את הכדור הראשון שלנו לכדור הבא שלנו. אני משיג זאת על ידי בחירה של כל פריים בין שתי המסגרות המקוריות שלנו והגדלת האטימות של שכבת Orb ל 100. בדרך זו שכבת Orb Bright מצפה את שכבת Orb המקורית וגורמת לה להבהיר, ולא רק לדעוך פנימה.

עכשיו אנו עושים את אותו הדבר בשתי המסגרות האחרונות על ידי בחירה בהן, ביניהם, ושינוי אטימות שכבת Orb ל 100, ולמעשה להפוך את אפקט הברק שלנו. דאג שתגדיר את התזמון בתחתית כל פריים לפרק הזמן הרצוי בין השלבים, בחרתי 0.1 שניות.

לבסוף אנו הולכים לשמור את הקובץ שלנו כ- GIF מונפש! עבור לתפריט הקובץ, בחר שמור לאינטרנט והתקנים. במידת הצורך כאן תוכלו לשנות את גודל התמונה או מה לא. וודא שסוג זה הוא GIF, ולחץ על שמור. יצרנו קובץ GIF מונפש פשוט מאוד זוהר לשימוש באתר שלך.

פורסם על ידי Joshua Bulman
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?