משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד ליצור כריכת ספר אלקטרוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מה שהייתי רוצה לכסות היום זה איך להכין כריכה של ספר אלקטרוני. ישנם מספר שירותים שיעשו זאת עבורך והעלות משתנה בהתאם לשירות. אם בחרת ללכת בדרך זו, ברור שתרצה לראות את עבודתם ולהבין אם אתה יכול לעבוד איתם. חפשו משוב מלקוחותיהם. אתה רוצה לוודא שהם ימשיכו לעצב את העיצוב שלך עד שאתה מאושר. מקום מצוין למצוא את המעצבים הגרפיים האלה הוא Elance.com.

אם יש לך מעט כישרון עיצוב ויודע להשתמש בתוכנית גרפיקה, ישנם כמה פתרונות תוכנה נהדרים בשבילך. שוב, העלות משתנה בהתאם ליכולות התוכנית. רובם מעניקים לכם תקופת ניסיון בחינם, בה כנראה תוכלו להשיג את מרבית כריכות הספרים האלקטרוניים שאתם צריכים. הבעיה עבור רוב האנשים היא שבאמת אין להם כישרון עיצובי ולא רוצים להשקיע את המאמץ בלימוד השימוש בתוכנית גרפית. שם נכנס הדרכה זו.

מה שאני עומד להראות לך הוא איך אתה יכול ליצור כיסוי ספר אלקטרוני מדהים למראה עם יכולת עיצוב מועטה עד אין. לא, זה לא טריק קסמים או היפנוזה, פשוט הוראות פשוט צעד אחר צעד. החלק הכי טוב בכל העניין הוא שתשתמש רק בכלים בחינם הזמינים באינטרנט. אני אראה לך בדיוק כיצד להשיג אותם, כיצד להתקין אותם וכיצד להשתמש בהם. אם אתה לא רוצה לקרוא איך לעשות את כל זה אתה יכול לצפות בהדרכות הווידאו בחינם ולהוריד את כל התוכניות החינמיות. בואו נמשיך עם המדריך.

שלב 1. השג את הכלים שלך.

הכלי הראשון שאני רוצה שתוריד הוא Paint.net. זוהי תוכנית חינמית שפועלת דומה מאוד לפוטושופ מבית אדובי. למעשה, יש לו כמה תכונות שימושיות מאוד שלפוטושופ אין לצערנו. הכלים הבאים שאתה רוצה להשיג הם כמה תוספים ל- Piant.net. מכיוון ש- Paint.net היא תוכנית קוד פתוח, היא אינה כוללת את כל התכונות הדרושות לנו. כמה מתכנתים נהדרים שם פיתחו תוספים לעשות את הדברים שאנחנו צריכים. הראשון הוא הכלי האלכסוני. זה מאפשר לנו ליצור זוויות עבור הגרפיקה שלנו ולתת לנו תחושה תלת-ממדית. הכלי הבא הוא תוסף ההשתקפות. זה נותן מראה מקצועי נחמד לכריכה. התוסף הסופי הוא אפקט צל הצל. זה אופציונלי ואני מראה לך בסרטונים כיצד להתנייד באמצעות התוסף הזה.

שלב 2. התקנת הכלים.

לאחר שהורדת את Paint.net, המשך להשתמש ברירות המחדל כדי להתקין אותו. לאחר התקנת Paint.net תצטרך להתקין את התוספים. לחץ על סמל המחשב שלך ובחר תוכנת קבצים ואז בחר Paint.NET ואז אפקטים. זה המקום שבו תשלוף את התוספים מהקבצים המרוכזים שלהם אל. זה צריך להיראות ככה C: / Program Files / Paint.NET / effects.

שלב 3. קבלת התבניות

עכשיו יש לך את כל הכלים תזדקק לכמה תבניות כיסוי לספר אלקטרוני. ישנם כמה אתרים שבהם אתה יכול להשתמש ולהוריד את הקבצים בחינם ebook2u ו- ebooktemplatesource הם מקומות טובים להתחיל בהם. בחר סגנון כיסוי שאתה אוהב ושמור אותו במחשב שלך.

שלב 4. מציאת גרפיקה

אם יש לך מושג איך אתה רוצה שהכיסוי שלך ייראה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את התמונות האלה באינטרנט. ודא שהם אינם מורשים והם חופשיים לשימוש. ברגע שיש לך כמה תמונות אתה יכול לשחק איתן כדי לראות אילו תמונות אתה אוהב.

שלב 5. בניית גרפיית הכיסוי שלך

פתח את Paint.NET וצור פרויקט חדש. החליטו באיזה גרפיקה להשתמש ופתחו אותם. העתק את הגרפיקה שלך והדבק אותה בשכבה חדשה בפרויקט החדש שלך. אתה יכול להזיז את הגרפיקה עד שאתה אוהב את המיקום שלהם. בכל פעם שאתה מוסיף תמונה נוספת, טקסט או צורה וודא שאתה משתמש בשכבה חדשה. לאחר מכן, צור שכבה חדשה ולחץ על כלי הטקסט שמשמאל. בחר את הגופן, הגודל והסגנון הרצוי והתחל להקליד. אתה יכול להזיז את זה לטעמך. אם אינך אוהב את מראה הטקסט נסה גופן, סגנון וכו '. אם עדיין אינך אוהב את מראהו עבור אל cooltext.com ותוכל ליצור תמונת טקסט משלך ולהשתמש בזה. לאחר ששיחקת עם השכבות, הגרפיקה והטקסט והגעת למשהו לטעמך הגיע הזמן ליצור את הכריכה של ספר אלקטרוני.

שלב 6. יצירת כיסוי ספר אלקטרוני

פתח את הקובץ של תבנית הספר שאהבת. השתמש בשרביט הקסם משמאל ולחץ על כריכת הספר. זה צריך לבחור את החלק שברצונך לשנות את צבעו. אם לא שנה את הסובלנות בשורת התפריטים והמשיך לנסות עד שתקבל את הבחירה הנכונה. בחר את דלי הצבע משמאל ומלא בצבע שאתה רוצה שהרקע יהיה. אם אינך מוצא את הצבעים לבחירה הם נמצאים בתפריט חלון ובחר צבעים. העתק את יצירת הכריכה שלך והדבק בשכבה חדשה בתבנית זו. כעת עליך לשנות את גודל התמונה כך שתתאים לכריכה. כפי שאתה יכול לראות הצורות לא תואמות. זה המקום שבו אתה צריך להשתמש בתוסף האלכסוני שהתקנת. לחץ על אפקטים ואז על עיוות כדי לבחור בכלי האלכסוני. התאם את הזווית כך שתתאים לצורת הכיסוי שלך.

הזז אותו ושינוי גודל עד שהוא נראה טוב.

אם אתה בסדר עם עמוד השדרה כמו שהוא נהדר, אם לא אתה תצטרך ליצור פרוייקט חדש ואז להדביק אותו בשכבה חדשה ולסובב אותו, לשנות את הגודל ולהעביר אותו למצב. כשאתה מרוצה מהסגנון של הכריכה האלקטרונית הגיע הזמן ליצור את האפקטים כדי לקבל את המראה המקצועי הזה. בחר את השכבה שמכילה את התמונה שיצרת. עבור אל אפקטים ובחר השתקפות ושחק איתו עד שתאהב את מה שאתה רואה. לאחר מכן בחר את שכבת תבנית הכריכה של ספר אלקטרוני. עבור אל אפקטים, סגנן ובחר את הצללית. לשחק עם זה ולראות אם אתה אוהב את האפקט.

פורסם על ידי Steve Kellog
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?