משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני1 שעה, דקה1
 • פעיללפני4 שעות, 50 דקות
 • פעיללפנייום1, 1 שעה
 • פעיללפנייום1, 7 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 5 שעות

כיצד ליצור כרטיס ביקור בעל מרקם קרטון ב- Adobe Photoshop

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כרטיסי ביקור הם כלים יקרי ערך בחברה של ימינו. אך כיצד ניתן לגרום לכרטיסי ביקור להתבלט משאר הקהל? רעיון קל אחד הוא להדפיס את כרטיס הביקור שלך על מלאי שונה, כמו קרטון, עור או אפילו מתכת.

למרות שזה רעיון פשוט, ייתכן שאנשים מסוימים לא יהיו להם כסף כדי להדפיס את הכרטיסים שלהם על חומרים יקרים. במקרה זה, שימוש בעיצוב רקע בעל מרקם מלאכותי יכול להוות פיתרון בעלות נמוכה למלאי הכרטיסים בעלות מרקם כבד ויקר.

כדי לחסוך עוד יותר כסף, כל בעלי העסקים שם יכולים להכין כרטיסי ביקור משלך באמצעות הדרכה זו. הדרכה זו מדגימה כיצד ליצור כרטיס ביקור בפוטושופ שנראה כמו כרטיס ביקור נייר מרקם יקר. בדרך זו, מלאי כרטיסים לבן רגיל הוא כל מה שצריך.

מדריך זה גם יראה לכם כיצד לייצר כרטיס ביקור שנראה כאילו נלחץ על קרטון מרקם.

שלב 1
הפעל את Adobe Photoshop במחשב שלך והתחל מסמך חדש עם ההגדרות שהוגדרו לרוחב 14 אינץ ', גובה 8 אינץ' והרזולוציה ל 72. עדיף לעצב בקנה מידה גדול יותר כך שיהיה ברור יותר מתי הוא סיים ומוכן להדפסה.

שלב 2
בחר הכל ומלא את כל האזור בצבע # AAA494 או בגוון אפור קרוב לצבע זה. לאחר שתעשה זאת, שמור על כל מה שנבחר והחל מסנן ענן על האזור. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר לתפריט הנפתח, סינון> עיבוד> עננים. וודאו שיש מספיק ניגודיות או כוונו את הבהירות / ניגודיות עד שייראה טבעי מספיק.

שלב 3
החל מרקם כלשהו על ידי בחירה בפילטר> רעש> הוסף רעש עם ההגדרות 4 / גאוסית / מונוכרומטית.

שלב 4
עבור לסינון> טשטוש> טשטוש תנועה, כאשר הזווית מוגדרת ל 90 מעלות והמרחק ל 8. יישום מרקם זה יעניק לכרטיס הביקור שלך מראה קרטון ממוחזר שנראה כאילו יש לו סיבי נייר. סיבי נייר מיושרים בדרך כלל אופקית או אנכית.

שלב 5
הוסף סגנון שכבה של כיסוי צבע לתבנית כרטיס הקשר שלך. עבור לשכבה> סגנון שכבה> שכבת צבע כדי לעשות זאת. ברגע שתיבת ההגדרה מופיעה, הגדר את הצבע ל- # 7b6d52 שהוא צבע נייר חום. שנה את מצב התערובת לצבע ואת האטימות ל 100%.

שלב 6
לאחר מכן החל סגנון שכבת שכבת תבנית על תבנית כרטיסי הביקור. לשם כך עבור אל שכבה> סגנון שכבה> שכבת תבנית. לאחר פתיחת תיבת ההגדרות, העבר את מצב התערובת לאור רך והפוך את האטימות ל 75 אחוז.

בחר בין סיבים 1 & 2 מתבניות הנייר בגווני אפור זה יוסיף למראה המרקם של כרטיס הביקור. הגדר את קנה המידה ל 100 וסמן את התיבה 'קישור לשכבה'. התאם את האטימות כך שהיא תהיה טבעית ככל האפשר; סביב 85 אחוז אטימות טובה.

שלב 7
כדי לגרום לכרטיס להיראות תלת מימדי יותר, תיישם שכבה של שפוע ותבליט. עבור לשכבה> סגנון שכבה> שיפוע והבלטה. ברגע שתיבת ההגדרה נפתחת, הגדר את ה- Bevel ל- Bevel פנימי; הגדירו את הטכניקה ל- Smooth; הגדר עומק ל 100%; הגדר כיוון למעלה; הגדירו את הגודל ל- 1; והגדר רך ל -0%. עבור אפשרויות ההצללה, הגדר את הזווית ל -120 מעלות וסמן את השימוש באור גלובלי; הגדירו את הגובה ל- 30 מעלות והשתמשו בקונטור מבריק; הגדר את מצב הדגשה למסך והגדר אטימות ל 75% כאשר הצל מוגדר למצב הכפל. יש להגדיר את האטימות ל -30%.

שלב 8
הבא הוא יצירת שכבה חדשה והוספת כתמים לכרטיס הביקור שלך. כתמים יהפכו את העיצוב למראה טבעי יותר. לשם כך לחץ על שכבה> סגנון שכבה> שכבת תבנית. כאשר תיבת ההגדרה נפתחת, הגדר את הסגנון למצב תערובת כרגיל והגדר את האטימות למצב 100. בחר בתבנית פסי פחם מתוך דפוסי נייר אפור.

שלב 9
השלב הבא יעזור להציג את אפקטים של פחם. לשם כך יש ליצור שכבה נוספת ולמלא את השכבה בשחור. הפרד את סגנון השכבה מהשכבה על ידי לחיצה ימנית על סמל סגנון השכבה ובחירה צור שכבות. לאחר שסגנון השכבה מהשכבה הותאם לשכבה נפרדת, כעת ניתן למחוק את השכבה מלאה בשחור ולהשאיר את השכבה החדשה שנוצרה לעבוד איתה. זה ימלא את השכבה בתבנית פחם פחם.

שלב 10
עכשיו אנחנו רוצים להרחיב את השכבה הזו כדי לגרום ללקים להיראות גדולים יותר. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על Ctrl + T וגרור / הרחב את השכבה עד שתשיג פגמים גלויים יותר. התאם את רמות השכבה כדי להגביר את הניגודיות. לשם כך גררו את המחוון המרכזי ימינה ואת המחוון הימני שמאלה עד שהרקע לבן לחלוטין והכתמים ממש בולטים. לאחר מכן, שנה את אטימות המילוי של השכבה לסביבות 60% ושנה את מצב התערובת של השכבה לכפל.

שלב 11
זו בעצם חזרה על שלב 9 ו -10, אך הפעם אנו מבצעים פסים לבנים כדי להוסיף ניגודיות רבה יותר לעיצוב. הדרך המהירה והקלה לעשות זאת היא לשכפל את שכבת פחם הפחם, להפוך את הצבעים ואז להגדיר את המצב לכיסוי. אז במקום כתמים כהים יש לך כתמים לבנים. לאחר מכן עליכם להפוך את השכבה בצורה אופקית ואנכית, כך שהכיוון והפצה של הכתמים הלבנים לא יהיו זהים לכתמים הכהים.

שלב 12
כדי לדמות גופן של אפקט מובלט, הקלד את המילים שאתה צריך להוסיף לכרטיס הביקור והחל עליו סגנון שכבה שפה והבלטה. הגדר את הסגנון לבלטות והגדר את הטכניקה לאזמל רך.

שנה את העומק ל 100%. יש לכוון את הכיוון למטה והזווית צריכה להיות 120 מעלות. סימן ביקורת השימוש באור ובגובה הגלובלי צריך להיות 30 מעלות. השתמש בקונטור גלוס לינארי. יש להגדיר את מצב הדגשה למסך. יש להגדיר את מצב הצללים להכפיל ואטימות עבור שניהם צריכה להיות 75%.

כדי ליצור צורות בכרטיס הביקור שנראות לחוצות אותיות, פשוט הכינו את הצורות הרצויות ואז הפכו אותן לנתיבים ואז החילו 'שביל קו' בכל צבע שרק תרצו. העבירו לרובד את השכבה אחריה ואז בצעו את אותו הליך סגנון השכבה של Bevel ו- Emboss כמו שעשינו עם הטיפוגרפיה קודם.

שלב 13
לעיצובים נוספים, הוסף גבול אדום בחלקו התחתון של כרטיס הקשר. כדי להפוך את הגבול פשוט צור שכבה חדשה, בחר בערך סנטימטר ואז מלא אותו בצבע. אתה יכול להשתמש בדלי הצבע כדי לצבוע את האזור שנבחר ולאחר מכן להגדיר את מצב השכבה לרב ואת אטימות סביב 75%.

שלב 14
לבסוף, אתה יכול לשים קצת טקסט נוסף על הגבול האדום כדי להפוך את הדברים למאוזנים יותר.

פורסם על ידי Gregg Hardy
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?