כיצד ליצור את האתר הראשון שלך ללא ידע ב- HTML

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

במאמר זה אינני אלמד אותך כיצד ליצור עיצוב ברמה הגבוהה ביותר. במקום זאת אני אראה לך כיצד לעצב את האתר הראשון שלך ללא כל ידע ב- HTML.

אם מעולם לא תכננת אתר כלשהו לפני כן זה נשמע כמו עבודה קשה. אל דאגה – אם אתה יכול לעבוד עם Microsoft Word תוכל גם ליצור אתר קל. ישנן שתי דרכים כיצד להשיג מטרה זו – הראשונה היא קידוד HTML קלאסי. השני הוא שימוש בעורך WYSIWYG.

WYSIWYG פירושו מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. אולי תופתעו לשמוע שאחד מעורכי ה- WYSIWYG הקל ביותר יכול להיות Microsoft Word. אתה יכול בקלות לכתוב קצת טקסט, לעצב אותו, להוסיף כמה תמונות וכו 'ואז במקום לשמור את המסמך כמו .doc בחר שמור כ- HTML. קוד המקור ייראה לא מקצועי במיוחד עבור כל מעצב אתרים, אך חשוב יותר העובדה שהוא עובד וכולם יכולים לעשות זאת.

בסדר, עכשיו אתה יכול ליצור אתר קל מאוד ואתה בטח שואל את עצמך אם יש דרך לעשות אתר טוב יותר בשיטה דומה. אתה יכול להוריד איזה עורך כמו דף ראשון. הממשק דומה למיקרוסופט וורד אך ישנם פונקציות רבות אחרות שתוכננו במיוחד עבור מפתחי אתרים. פונקציות אלה מאוד אינטואיטיביות ולכן לאחר מספר דקות של בדיקתן תוכלו לעבור לשלב הבא של עיצוב אתרים.

אחת הפונקציות השימושיות ביותר היא מעבר בין מצב WYSIWYG למקור HTML. כאשר תכיר את עורך ה- WYSIWYG שלך, כנראה שתצטרך לפעמים לעשות משהו מה שאינו אפשרי במצב WYSIWYG. זה הזמן שבו בכל פעם שאתה משנה משהו באתר לעבור למצב HTML וללמוד השתנה בקוד ה- HTML. בדרך זו תוכלו מאוד מהר להבין HTML בסיסי ולבצע שינויים בקוד המקור בכל פעם שתרצו.

הרמה הבאה יכולה להיות באמצעות כמה מבוני אתרים מקוונים רבים. אתה יכול למצוא כמה בוני אתרים קלים שאפשר להשתמש בהם בחינם, להירשם לקבלת שירותים מסוימים של בונה עשיר בתכונות או ללכת עם חברת אירוח אתרים שמציעה תכונה זו בתוכנית אירוח אתרים שלה. כאשר אתה מחליט לאחד מהפתרונות האלה תבחר כמה עיצובים מוצעים רבים, בחר ערכת צבעים ותוסיף טקסט לכל עמוד. ואז שמור את העבודה שלך והאינטרנט שלך הסתיים. היתרון בשימוש בבוני אתרים הם עיצובים בעלי מראה מקצועי אשר ככל הנראה לעולם לא תיצור באמצעות עורך WYSIWYG. בצד השני עליכם לזכור כי אותו עיצוב ישמש מנהלי אתרים רבים אחרים. אז פיתרון זה טוב לאתרים אישיים או אחרים שאינם מסחריים.

דרך נוספת לאתר משלך הן תבניות בחינם. ישנם מאות עיצובים בחינם שניתן להוריד בחינם כל עוד אתה משאיר את קישור המחברים בכותרת התחתונה. כאשר אתה מוריד את העיצוב המועדף עליך, פתח אותו בדפדפן שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני והשתמש באפשרות הצג מקור. כעת ערוך את הטקסט בדף ובסיום שמור אותו ופרסם.

פורסם על ידי Bedrich Omacka
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?