משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד ליצור אתר מאמרים באמצעות ג'ומלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מאמר זה מניח ידע בסיסי בג'ומלה. נדרשת התקנה עובדת של ג'ומלה.

נניח שאתה צריך – או רק רוצה – ליצור אתר בדיוק כמו EzineArticles או דומה. אם אתה מעוניין להשתמש ב- CMS כללי יותר, ולא בסקריפט ממוקד באתר מאמרים, אתה עשוי לחשוב על שימוש בג'ומלה. זו תמיד בחירה טובה.

אם ניסית להשתמש בג'ומלה כמו שהיא, עם ניהול המאמרים המוגדר כברירת מחדל, תרגיש בקרוב במגבלותיה, יש כמה פגמים שיעכבו אותך לנהל את האתר שלך כמו שירות אתרים מקצועי שמפרסם מאמרים.

1. אתה צריך להפוך את המשתמשים לעורכים. למשתמשים רגילים (רשומים) אין את הזכות ליצור מאמרים. עליך להפוך אותם לעורכים באופן ידני. זה עשוי לעבוד בחלק ממושגי האתר, אך עבור רובם אוטומציה תתקבל בברכה.

2. משתמשים לא יכולים להציג את התוכן שהוגש. אין רשימה של מאמרים שהוגשו.

3. מנהלים לא מקבלים שום הודעה בדוא"ל בעת הגשת מאמר חדש.

4. המשתמשים לא מקבלים הודעת דוא"ל כאשר המאמרים שלהם אושרו ופורסמו

5. משתמשים לא מקבלים הודעה או הודעה כאשר המאמר שלהם אינו מאושר.

6. ממשק הגשת המאמר מבלבל למדי ומסובך עבור משתמשים מתחילים ומשתמשים שאינם רגילים לממשק ג'ומלה. יש כמה תכונות שאינן נחוצות באתר מבוסס מאמרים רגיל. למשל, כל תפיסת המוזימן היא רק כאב למשתמש רגיל, מכיוון שאף מנהל אתרים בראש לא נכון יאפשר למשתמש כלשהו להעלות מדיה לשרת שלהם. גם כל הרעיון להטמעת תמונות בו משתמש ג'ומלה אינו אינטואיטיבי במיוחד למשתמש בפעם הראשונה.

7. החלק המעצבן ביותר בכל תהליך ניהול המאמרים הוא המערכת המאשרת של ג'ומלה. כברירת מחדל אין שום דרך לסנן את התוכן שלא פורסם או אפילו לקבל תחילה את המאמרים האחרונים שהוגשו. תאר לעצמך שיש לך כבר מאות מאמרים שהוגשו על ידי משתמשים וכ -10 מעבירים אותם ביום. כדי למצוא אותם ולבדוק את התוכן עליכם לחפש אחרי הכותרת או איכשהו לצמצם את הרשימה.

8. אין שום דרך לקבל זרימת עבודה לדחות-עריכה-פרסום מחדש. פירוש הדבר שאם המשתמש שלך מפרסם מאמר שאותו אתה דוחה, יש כעת מנגנון שמבטיח שהמשתמש יקבל משוב על הטעויות שלו כדי שיוכל לפרסם את המאמר ולהגיש אותו מחדש. זהו פגם עיקרי במושג המאמרים של כל אתר פרסום מאמרים מכובד.

מחפש להתגבר על החסרונות הללו של ג'ומלה ניסינו למצוא קבוצה של רכיבים המאפשרים לך להשלים משימות אלה ולהשתמש במאמר ניהול רגיל של ג'ומלה. לא ניסינו פריצות ליבה או דומות מכיוון שקשה לשמור על הגרסאות העדכניות ביותר של ג'ומלה וגם יכולות להפריע לרכיבים אחרים שחיוניים לאתר ג'ומלה טוב (Builder Community וכו ').

חיפשנו כמה משאבים בתקווה למצוא פיתרון משולב לבעיות שלנו. יכולנו למצוא רק רכיבים מפוזרים הפותרים חלק מהבעיות, אך לא באופן שקיווינו:

JA Submit ו- Ninja Simple submit – ninjoomla.com

– מפשט את תהליך ההגשה

– מאפשר הגשה שאינה רשומה (לא המטרה שלנו), אך מתגברת על הבעיה בהרשמה ידנית של המשתמשים.

– הסר חלק מהשגיאות המבלבלות שג'ומלה משליכה על המשתמש שלא יודע

התוכן שלי

– מאפשר למשתמשים לערוך את ההגשות הקודמות שלהם

– מאפשר למשתמשים לבטל את פרסום התוכן שלהם

– מאפשר למשתמשים להגיש בכל קטע שהוא

מנהל מפעל מאמרים – http://www.thefactory.ro

– ההתקנה של רכיב זה עברה ללא בעיה, ממש כמו רכיב רגיל. ואז הכנו תפריט (מוצג רק למשתמשים רשומים) עם כמה קישורים לפונקציות העיקריות של רכיב זה. הגדרנו את "המאמרים שלי", "הגש מאמר חדש" ו"תיבת המשאבים שלי "

– תכונה מעניינת שהרכיב מציג לתהליך העבודה שלנו היא "תיבת המשאבים". זוהי תיבת חתימה קטנה המאפשרת רק קוד HTML מוגבל בה (רק עוגן והפסקות – a ו- br). זוהי תיבת מידע בנוגע למשתמש שתצורף למאמרים שהוגשו. בדרך זו המשתמשים שומרים את המידע והקישורים האחוריים שלהם פעם אחת ויכולים להתמקד בתהליך הגשת המאמרים.

– תכונה מסודרת נוספת שגילינו והיא מתגלה כמועילה מאוד עבורנו מנהלי אתרים שאינם מעוניינים שדפי האינטרנט שלנו יהפכו לחוות קישורים – היא הגבלת מספר העוגנים במאמר ובנפרד בתיבת המשאבים. בדרך זו אנו מבטיחים שמשתמשים לא יגישו מאמרים עם הרבה קישורים בהם מבלי שיהיה עליהם לדחות אותם. הם פשוט לא יכולים להגיש אותם.

– הופתענו בשמחה גם מהאפשרות להגבלת תגי HTML, תכונה שמפשטת את כל התגים מלבד המותרים. כפי שדנו עם המחברים, כל תגי ה"סקריפט "מפוספסים אוטומטית ללא קשר להגדרותיך. זוהי תכונת אבטחה חובה.

פורסם על ידי Andy Pepe
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?