כיצד להתקין ערכות וורדפרס ללא FTP

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אחד החלקים הגדולים בהפעלת אתר וורדפרס הוא היכולת לשנות במהירות ובקלות את הפריסה, המראה והתחושה של הדבר כולו תוך שניות ספורות על ידי החלפת נושאים. יש שם אלפי ואלפי נושאים עם חדשים שנוצרו בכל יום ויום. השאלה היא, כיצד מתקינים ערכות נושא של וורדפרס?

שלוש דרכים להתקין עיצוב WordPress

יש באמת שלוש דרכים להתקין ערכות נושא של WordPress ואנחנו נעבור על שתי הנפוצות ביותר. הראשון הוא התקנת ערכת נושא בחינם ממדריך העיצוב החינמי של וורדפרס, השנייה היא העלאת נושא משולחן העבודה באמצעות העלאת WordPress המובנית והשלישית והמסובכת ביותר היא העלאת נושא משולחן העבודה באמצעות תוכנית פרוטוקול העברת קבצים.

שיטת מדריך נושאים בחינם

בתוך לוח המחוונים של וורדפרס נווט אל מראה, ואז ערכות נושא ואז לחץ על הכרטיסייה בראש העמוד שכותרתו התקן ערכות נושא. על ידי שימוש בפונקציית החיפוש, שימוש במסנן התכונות או בלחיצה על "מוצג", "הכי חדש" או "עודכן לאחרונה" תחפש דרך מדריך העיצוב החינמי באתר וורדפרס. זה המקום הבטוח היחיד, באמת, למצוא נושאים בחינם. לאחר שתמצא את הנושא הרצוי לחץ על "התקן" ואז על "התקן עכשיו". בשלב זה אתה יכול גם לבחור להפעיל את הנושא החדש שלך כך שהוא יופיע באינטרנט לכולם.

שיטת העלאת קבצי מיקוד של וורדפרס

הולכים להיות מקרים שבהם אתה רוכש נושא פרימיום או מוצא נושא חינם מחוץ לאתר וורדפרס (שיכול להיות מסוכן מאוד). במקרה זה בדרך כלל תוריד את העיצוב למחשב שלך בצורת קובץ ZIP. קובץ ZIP הוא סוג הקובץ המאפשר, בעצם, לדחוס קובץ גדול, או קבצים רבים, לקובץ קטן יותר וקל יותר לטיפול. אם אתה מקבל את קובץ ה- ZIP של ערכת הנושא שלך מנקודה טובה, רוב הסיכויים שאתה יכול לעשות בלחיצה אחת העלאה / התקנה.

כדי להעלות נושא מכווץ משולחן העבודה לאתר הוורדפרס שלך בקר במרכז השליטה של ​​האתר שלך, לחץ על מראה בסרגל הצד השמאלי ואז על ערכות נושא מהתפריט. ברגע שבעמוד העיצובים לחץ על הכרטיסיה התקן ערכות נושא בראש. ברגע שבדף התקנת ערכות נושא לחץ על העלאה בחלק העליון של הדף. יופיע בפניכם כפתור "בחר קובץ" שיאפשר לך לנווט לקובץ ה- zip במחשב שלך. בחר את הקובץ ולחץ על התקן עכשיו. לאחר השלמתו תוכלו להפעיל ולהשתמש בו מיד.

אם זה לא עובד, מכל סיבה שהיא, כנראה שיש לך קובץ גרוע או קובץ zip מעוצב בצורה שגויה. במקרה זה ייתכן שתצטרך להשתמש בתוכנית פרוטוקול העברת קבצים (FTP) כדי להעביר את הקבצים.

להסיר

התקנת ערכות וורדפרס היא די פשוטה ומהירה לביצוע. קדימה והתנסו במראות ובפריסות שונות. היזהר מאוד מנושאים בחינם שתמצא מחוץ לאתר וורדפרס!

פורסם על ידי William P. Kelly
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?