כיצד להשתמש בחלונות קופצים מבלי להרוס את SEO שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

העולם הוא כמו אחו עצום ואנחנו, הגיקים הדיגיטליים, סוגים שונים של רועים. יש רועים שמעריכים את הדברים ה"קופצים "בדרך, ואילו האחרים מתעלמים מהם.

הו! אנחנו רועים, לא? (מצחיק זה …!)

אל תגיעו למסקנה … פשוט המשיכו לגלול כדי לחלץ את מושג הליבה!

אז … עכשיו, האם נוכל לקשר את הביטוי הנ"ל לתעשיית השיווק המקוון המתמשך?

כן כמובן!

התחום הדיגיטלי כולל גם טכנולוגיות מובחנות. ביניהם, יש המעוניינים ללחוץ על "החלונות הקופצים" הדיגיטליים, ואילו אחרים מתעצבנים ופשוט סוגרים אותם. עם זאת, בחלק מהמקרים, מודעות ביניים אלה מייצרות לידים נוספים לאתר ספציפי. וללא סבל של ספק, גוגל גם אוהבת אותם. לכן, פשוט הוסיפו את החלונות הקופצים לאתר שלכם והמשיכו צעד נוסף לעבר נקודת ההצלחה.

חכה רגע!

האם דרגת האתר שלך רועדת? האם אתה מאבד את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לאחר הגשת מודעת ביניים?

אם כן, אז הפסיקו את צעדיכם כבר עכשיו …

מצא כאן 7 עצות נהדרות שלא יפגעו ב- SEO שלך גם לאחר הוספת החלונות הקופצים לאתר שלך.

1. שחרר את חלונות הקופץ "כניסה"

אולי, הדבר המטריד ביותר הוא מודעת הביניים שצצה כאשר מבקרים נוחתים באתר ספציפי. לעתים קרובות הם מדלגים על האתר ברגע שמופיע חלון קופץ. זה, באופן לא רצוני, ישבור את זרם הגלישה בנושא באינטרנט. לכן, עברו ליציאת חלונות קופצים לצאת מאשר לאלה בזמן כניסה.

2. זיהוי ההבדלים בין מודעות ספאמי למודעות ביניים רלוונטיות

עונש מעברון נייד של גוגל תוקף את מודעות הפרסום החודרניות בזריקה הראשונה. על פי כלל האצבע הכללי, אם מודעות הביניים שלך הן השיחות הלא רצויות, או דוחות את חוויית המשתמש, או לא מעריכים פחות את דף הנייד שלך, גוגל בהחלט תתקוף נגד באתר זה. לכן, היו בטוחים ב 100% ואז הוסיפו דברים שאינם ספאם לאתר שלכם.

3. פנה לכיוון הקופץ המתוזמן

מאחר שכבר דנו למחוק את חלונות הקופץ. רק דבר מכריע אחד נוסף הוא שקבע תזמון ספציפי עם מודעת הביניים. אל תצרף אליו את האפשרות "סגירה ידנית". במקום לבחור את מגבלת הזמן של 3-5 שניות ולתת לה להיסגר ללא כל התערבות משתמש לאחר מגבלה זו.

4. שמור על עיני הנשרים שלך על מודעות הביניים "האזור האפור"

כמה חלונות קופצים, כמו "בחירת שפה" הם גם מודעות הביניים. בנוסף, הם יכולים להשפיע לרעה על אתר על פי ההנחיות של גוגל. לכן, הקפידו להיות בטוחים ולא להרגיש מתנצלים בהמשך. כמה דוגמאות נוספות הן – סרגל צדדי דביק, תיבות צ'אט בשידור חי, לחצני שיתוף וחלונות קופצים קופונים. אז פשוט היזהרו!

5. הורא! היה ליברלי להשתמש בקטע מודעות מעברון בשולחן העבודה

יש אתרי אינטרנט שעושים צעד חכם ומגלים פיתרון נהדר לעונש הביניים. החלונות הקופצים עוטפים את המכשירים הניידים ומתפתחים על שולחנות העבודה. כמו כן, מצא מספר תוספים קופצים החושפים את מודעות הביניים בפלטפורמות הספציפיות. אפילו, פלטפורמת אתרים, Wix, עוטפת את הדברים החסימתיים האלה בכל המכשירים הניידים.

6. שלבו את "שלום בר" מאת ניל פאטל

זה כלי קטן של ניל פאטל. בר שלום הוא סרגל שנשאר בחלקו העליון או התחתון של המסך, ושומר על התוכן החשוב באתר ללא פגע. זה לא יסתיר את העניין הרלוונטי באתר. לפיכך, גוגל מרוצה מכלי זה. רק הקפידו להוסיף לזמן מוגבל, לא עם גלילה עד הסוף.

7. השתמש במודעות ביניים מורשות אך פולשניות בזהירות

חלק ממודעות הביניים מפריעות אך לא מרוסנות על ידי גוגל. אלה מודעות מעברון מדף לדף ומודעות הביניים ביציאה. עבור האחרון, הכנס תג ללא אינדקס בקוד שלך ולא תעלה על האזור הלא נכון. עד כה, אלה אינם נענשים על ידי גוגל. אבל, אף אחד לא יודע מה יביא עדכון חדש. לכן, הפוך את ה- UX לטוב מבלי להפר את האלגוריתמים של גוגל והיה בטוח.

7 כלי הנשק המשפיעים הללו יאפשרו לכם להשתמש בחלונות הקופצים או במודעות הביניים באתר שלכם מבלי לפגוע ב- SEO. השתמש בכלים אלה ומגנט את הלקוחות באמצעות הדברים המדהימים האלה.

פורסם על ידי Brian Gibson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?