משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני15 שעות, 17 דקות
 • פעיללפנייום1, 4 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 4 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 5 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 11 שעות

כיצד להיות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) מצליחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

זה התחום שלא היה קיים במאה שעברה; רוב האנשים במדינות מתפתחות עדיין לא מודעים לאפשרות הקריירה הזו. זה התחום שהוא הכלאה של טכנולוגיה כמו גם שיווק ופרסום. אני כותב על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

עם כניסת האינטרנט ומסחורו בעשור האחרון של המאה העשרים, עסקים רבים החלו לנצל את המדיום הזה למכירת מוצרים ושירותים. עכשיו, איפה שיש פרסום מוצרים חייב לקרות. הם התחילו להקים אתרים, אך השאלה הבאה שמתעוררת היא כיצד להגיע ללקוחות נכונים? והשאלה ללקוחות הייתה, איך למצוא את המוצר הנכון באינטרנט?

כדי לספק תשובה לשאלות אלו נוצרו מנועי חיפוש. הם סיפקו דרך ללקוחות למצוא את המוצר הנכון והזדמנות לעסקים להציג את המוצרים שלהם בפני קהילה הולכת וגדלה של לקוחות חדשים.

בסדר, אולי זה לא בדיוק איך שהדברים קרו, אבל זה קרוב לסיבה שמסבירה מדוע קיימים מנועי חיפוש.

כעת ישנם מאות ואלפי עסקים שמוכרים מוצרים ושירותים ברשת. כיצד מנוע חיפוש יידע איזה דף אינטרנט מועיל למחפש? לשם כך הם פיתחו אלגוריתמים כדי למצוא את התוצאה הרלוונטית ביותר, ובכן אין דרך אחרת; מחשבים עובדים על אלגוריתמים בלבד. כאן נוצר אופטימיזציה למנועי חיפוש. מנועי חיפוש משתמשים בקריטריונים מסוימים כדי למצוא את דף האינטרנט הנכון, וכלי האופטימיזציה של מנועי החיפוש צריך להכניס מונחים או מילות מפתח נכונים במקומות הנכונים, המכונים גם בולטות של מילות מפתח. אני יודע שקידום אתרים הוא הרבה יותר מזה, אבל אני כותב עבור הדיוט.

אם אתה חושב לקיים קריירה בתחום האנכי הזה של שיווק באינטרנט, הנה כמה תכונות שלדעתי חשובות לכל מיטוב מנועי חיפוש.

איכויות של קידום אתרים

מכיוון שאופטימיזציה למנועי חיפוש היא הכלאה של טכנולוגיה ושיווק, SEO אמור להחזיק במיומנויות טכניות ובין אישיות.

מתכנת:אמנם אתה עשוי לגרום למפתח אתרים לבצע דברים כמו יישום שינויים שהוצע לך באתר, אך בסופו של יום אתה צריך לדעת כיצד אתר פועל ולשם כך אתה אמור להיות בעל כמה תכונות של מפתח. יש הרבה היבטים טכניים ולא טכניים שעשויים להפריע לסריקה נכונה של האתר שלך על ידי מנועי החיפוש, אתה צריך להיות מודע לכך. לטענתי, SEO אמור לעבוד בתחילה כמפתח אתרים בחודשים הראשונים. עליהם לפחות לדעת שפת סימון אחת שהיא ללא ספק HTML, שפת סקריפט אחת בצד הלקוח כמו JavaScript, ידע במערכת ניהול מסדי נתונים (DBMS) כמו MySQL, שפת סקריפט אחת בצד השרת כמו PHP, אומרת CMS אחת וורדפרס וקצת ידע על שרתים. בשנים הראשונות עבדתי על כל זה במשך כשלושה חודשים.

כותב תוכן: בקריירה שלך כקידום אתרים, ייתכן שתתבקש לכתוב תוכן לאתר או לפחות לבלוגים, שיווק מאמרים או הודעות לעיתונות. אתה נדרש לכתוב כותרת, מטא תגים וכו 'בעת ביצוע SEO בדף. עם הופעת המדיה החברתית, בסך הכל עליכם להיות טובים בתקשורת עם אנשים.

יזם: כקידום אתרים, ייתכן שיהיה עליך לבצע אופטימיזציה לאתרים הקשורים לעסקים שונים. אלברט איינשטיין אמר פעם "אם אתה לא יכול להסביר את זה בפשטות, אתה לא מבין את זה מספיק טוב". אם אינך מבין את העסק, אינך יכול לבצע אופטימיזציה לאתר שלהם. אתה צריך להיות בעל כמה תכונות יזמיות וחוש עסקי טוב לביצוע דברים. אתה צריך להיות בעל כישורי תקשורת טובים. לא רק כישורי תקשורת ממלאים חלק חשוב ברכישת קישורים, אלא הם יעילים בהסבר על הדברים ומשכנעים גם לקוחות.

אמן: טכנולוגיה משגשגת על חדשנות. מנועי החיפוש משנים ללא הרף את האלגוריתמים שלהם כדי להתמודד עם תוכן חסר תועלת ומגישים את התוצאה הרלוונטית ביותר למשתמשים שלהם. לכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש מתפתחת ותמיד שדה דינמי. אם אתה רוצה להצטיין בתחום זה אתה צריך להיות חדשני ואמנים יישארו חדשניים ולא משנה איזה סוג של אמנים הם. קידום אתרים הוא מדע כמו גם אמנות, לכן עליכם להחזיק בתכונות של אמן.

מתמטיקאי וסטטיסטיקאי: אני יודע שאנשים מקבלים התמוטטות עצבים כששומעים מתמטיקה וסטטיסטיקה, אבל בסוף היום אתה צריך להראות אם המאמצים שלך הביאו למשהו או לא? בין אם שיווק באינטרנט עובד עבור אותו עסק ובין אם לא? לשם כך עליכם להשתמש בכלי ניתוח אינטרנט כמו גוגל ניתוח נתונים. אתה נדרש לבצע חישובים, לראות ולחזות את המגמה, לתת סיבות מדוע דבר מסוים עבד או מדוע זה לא עבד. על סמך נתונים אלה עליכם להציע את האסטרטגיה לרבעון או לשנה הבאה, לפי העניין. זו הסיבה מדוע קידום אתרים צריך להחזיק בתכונות של מתמטיקאי וסטטיסטיקאי גם כן.

חוץ מזה, הם צריכים גם להחזיק כישורי קריאה טובים, קריאה צריכה להיות התחביב שלהם. מלבד כל אלה הם צריכים להיות נלהב מקידום אתרים.

כתבתי מאמר זה ורשמתי איכויות למיטוב מנועי חיפוש על פי הידע, הניסיון וההבנה שלי בתחום זה. אני יודע שיש הרבה קידום אתרים שם עם הרבה יותר ניסיון וידע בתחום זה. אני מקווה שהם יוסיפו את הידע שלהם למאמר זה, אשמח לשמוע את הערותיהם האיכותיות.

פורסם על ידי Aditya Todawal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?