כיצד להיות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) מצליחה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

זה התחום שלא היה קיים במאה שעברה; רוב האנשים במדינות מתפתחות עדיין לא מודעים לאפשרות הקריירה הזו. זה התחום שהוא הכלאה של טכנולוגיה כמו גם שיווק ופרסום. אני כותב על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

עם כניסת האינטרנט ומסחורו בעשור האחרון של המאה העשרים, עסקים רבים החלו לנצל את המדיום הזה למכירת מוצרים ושירותים. עכשיו, איפה שיש פרסום מוצרים חייב לקרות. הם התחילו להקים אתרים, אך השאלה הבאה שמתעוררת היא כיצד להגיע ללקוחות נכונים? והשאלה ללקוחות הייתה, איך למצוא את המוצר הנכון באינטרנט?

כדי לספק תשובה לשאלות אלו נוצרו מנועי חיפוש. הם סיפקו דרך ללקוחות למצוא את המוצר הנכון והזדמנות לעסקים להציג את המוצרים שלהם בפני קהילה הולכת וגדלה של לקוחות חדשים.

בסדר, אולי זה לא בדיוק איך שהדברים קרו, אבל זה קרוב לסיבה שמסבירה מדוע קיימים מנועי חיפוש.

כעת ישנם מאות ואלפי עסקים שמוכרים מוצרים ושירותים ברשת. כיצד מנוע חיפוש יידע איזה דף אינטרנט מועיל למחפש? לשם כך הם פיתחו אלגוריתמים כדי למצוא את התוצאה הרלוונטית ביותר, ובכן אין דרך אחרת; מחשבים עובדים על אלגוריתמים בלבד. כאן נוצר אופטימיזציה למנועי חיפוש. מנועי חיפוש משתמשים בקריטריונים מסוימים כדי למצוא את דף האינטרנט הנכון, וכלי האופטימיזציה של מנועי החיפוש צריך להכניס מונחים או מילות מפתח נכונים במקומות הנכונים, המכונים גם בולטות של מילות מפתח. אני יודע שקידום אתרים הוא הרבה יותר מזה, אבל אני כותב עבור הדיוט.

אם אתה חושב לקיים קריירה בתחום האנכי הזה של שיווק באינטרנט, הנה כמה תכונות שלדעתי חשובות לכל מיטוב מנועי חיפוש.

איכויות של קידום אתרים

מכיוון שאופטימיזציה למנועי חיפוש היא הכלאה של טכנולוגיה ושיווק, SEO אמור להחזיק במיומנויות טכניות ובין אישיות.

מתכנת:אמנם אתה עשוי לגרום למפתח אתרים לבצע דברים כמו יישום שינויים שהוצע לך באתר, אך בסופו של יום אתה צריך לדעת כיצד אתר פועל ולשם כך אתה אמור להיות בעל כמה תכונות של מפתח. יש הרבה היבטים טכניים ולא טכניים שעשויים להפריע לסריקה נכונה של האתר שלך על ידי מנועי החיפוש, אתה צריך להיות מודע לכך. לטענתי, SEO אמור לעבוד בתחילה כמפתח אתרים בחודשים הראשונים. עליהם לפחות לדעת שפת סימון אחת שהיא ללא ספק HTML, שפת סקריפט אחת בצד הלקוח כמו JavaScript, ידע במערכת ניהול מסדי נתונים (DBMS) כמו MySQL, שפת סקריפט אחת בצד השרת כמו PHP, אומרת CMS אחת וורדפרס וקצת ידע על שרתים. בשנים הראשונות עבדתי על כל זה במשך כשלושה חודשים.

כותב תוכן: בקריירה שלך כקידום אתרים, ייתכן שתתבקש לכתוב תוכן לאתר או לפחות לבלוגים, שיווק מאמרים או הודעות לעיתונות. אתה נדרש לכתוב כותרת, מטא תגים וכו 'בעת ביצוע SEO בדף. עם הופעת המדיה החברתית, בסך הכל עליכם להיות טובים בתקשורת עם אנשים.

יזם: כקידום אתרים, ייתכן שיהיה עליך לבצע אופטימיזציה לאתרים הקשורים לעסקים שונים. אלברט איינשטיין אמר פעם "אם אתה לא יכול להסביר את זה בפשטות, אתה לא מבין את זה מספיק טוב". אם אינך מבין את העסק, אינך יכול לבצע אופטימיזציה לאתר שלהם. אתה צריך להיות בעל כמה תכונות יזמיות וחוש עסקי טוב לביצוע דברים. אתה צריך להיות בעל כישורי תקשורת טובים. לא רק כישורי תקשורת ממלאים חלק חשוב ברכישת קישורים, אלא הם יעילים בהסבר על הדברים ומשכנעים גם לקוחות.

אמן: טכנולוגיה משגשגת על חדשנות. מנועי החיפוש משנים ללא הרף את האלגוריתמים שלהם כדי להתמודד עם תוכן חסר תועלת ומגישים את התוצאה הרלוונטית ביותר למשתמשים שלהם. לכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש מתפתחת ותמיד שדה דינמי. אם אתה רוצה להצטיין בתחום זה אתה צריך להיות חדשני ואמנים יישארו חדשניים ולא משנה איזה סוג של אמנים הם. קידום אתרים הוא מדע כמו גם אמנות, לכן עליכם להחזיק בתכונות של אמן.

מתמטיקאי וסטטיסטיקאי: אני יודע שאנשים מקבלים התמוטטות עצבים כששומעים מתמטיקה וסטטיסטיקה, אבל בסוף היום אתה צריך להראות אם המאמצים שלך הביאו למשהו או לא? בין אם שיווק באינטרנט עובד עבור אותו עסק ובין אם לא? לשם כך עליכם להשתמש בכלי ניתוח אינטרנט כמו גוגל ניתוח נתונים. אתה נדרש לבצע חישובים, לראות ולחזות את המגמה, לתת סיבות מדוע דבר מסוים עבד או מדוע זה לא עבד. על סמך נתונים אלה עליכם להציע את האסטרטגיה לרבעון או לשנה הבאה, לפי העניין. זו הסיבה מדוע קידום אתרים צריך להחזיק בתכונות של מתמטיקאי וסטטיסטיקאי גם כן.

חוץ מזה, הם צריכים גם להחזיק כישורי קריאה טובים, קריאה צריכה להיות התחביב שלהם. מלבד כל אלה הם צריכים להיות נלהב מקידום אתרים.

כתבתי מאמר זה ורשמתי איכויות למיטוב מנועי חיפוש על פי הידע, הניסיון וההבנה שלי בתחום זה. אני יודע שיש הרבה קידום אתרים שם עם הרבה יותר ניסיון וידע בתחום זה. אני מקווה שהם יוסיפו את הידע שלהם למאמר זה, אשמח לשמוע את הערותיהם האיכותיות.

פורסם על ידי Aditya Todawal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?