כיצד להוביל לידים עם 6 אלמנטים בעיצוב אתרים בעדיפות גבוהה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

יש הרבה מאוד דברים שאתה יכול לעשות כדי להפנות אנשים לאתר שלך: שיפור באתר, קידום אותו באמצעות ערוצי מדיה ברשת, הצגת מדדי אינטרנט, הצגת פרסומות, תיאום דיוורים וכן קרבות דוא"ל.

כך או כך, מה נהדרת כל אותה פעילות אורחים מדהימה אם האתר שלך עלול שלא לקבל לידים חדשים?

הסיבה לאתר היא אמנם לא רק להגדיל את ההפניות, אך באופן קבוע זהו החזר ה- ROI הבלתי ניתן לטעות בכל אתר. מסיבה זו, חשוב שעיצוב אתרים של כל חברה יוגבר לעידן ההובלה.

להלן שישה אלמנטים אשר יניבו תוצאות בקבלת לידים לעיצוב אתרים:

  • עותק צלול

בוא ללב העניין במהירות האפשרית. פשוט יש לך מידה מוגבלת של זמן להשיג לקוח פוטנציאלי ולהדגים בפניהם את הערכת הפריטים או הממשלות שלך. זה לא מרמז שאתה לא יכול לארוג סיפור, אלא זה אומר שאתה לא יכול לטחון מילים. עבודה עם מומחה שיווק מיומן ומוכשר היא גישה יוצאת דופן להשגת מטרה זו.

  • קריאות לפעולה משכנעות

מבחר הצעות משכנעות לנקוט פעולה באתר B2B נחוצים להנעת לידים. נסה לא למסור את זה ללקוח כדי להבין את מה שעליו לעשות הלאה – אלא שלוט עליהם מה לעשות הלאה. תן להם לתכנן ראיון, לערוך הדגמת פריט, לראות מה הלקוחות מצהירים, לעיין בערכי הבלוג שלך או להציג את מלאי הפריטים שלך.

  • פריון פריסה

אם שלך הוא משרד שמטרתו העיקרית היא השירות וקו המוצרים שעושה את דרכו לתשקיף, יש צורך להגדיר את הפריסה בצורה כזו שכל משתמש, שמבקר בעיצוב האתר שלך, לא יצטרך לחפור למידע. זה צריך להיות זמין בקלות.

  • המלצות על לקוחות

זה מאוד הכרחי להעביר באמצעות התשקיף את ההטבות אם אדם מקשר בצורה של לקוח לעיצוב האתר שלך. אם רוצים לקחת את זה הלאה, זה יכול לבוא מהביקורות הזמינות באתרים, כמו גם מאתרי הסקירות של צד שלישי.

  • רמת אמון מוגברת

הטבע האנושי של כל הפרטים הוא לפתח את האמינות לשירותי האנשים אותם הם חושבים שהם מכירים די הרבה זמן. ביוגרפיות קצרות, כמו גם התמונות האמיתיות של צוות העובדים והנהלים שלך הם דרך נהדרת לבנות אמון.

  • דיוק צדדים שלישיים

במקרה של תחרות, כל המתחרים שואפים שהם יהיו הטובים יותר מהאחרים. אתר יכול לתאר את האימות על ידי הצדדים השלישי על ידי הכללת התגים וכן האישורים יחד עם הפרסים הרשומים. לכן, נוכחות האימות היא הכרחית, כמו כן, המקורות מהם הם נגזרים צריכים להיות ראויים לאמון.

אם האתר שלך תוכנן בקפידה ונעשה בו שימוש באלמנטים הדרושים, ברור מאליו שתחווה תנועה רבה.

פורסם על ידי Shabana Gandhi
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?