משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד להאיץ את בלוג הוורדפרס שלך ברשת משלוח תוכן בחינם באמצעות תוסף W3c Cache הכולל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

רשת משלוח תוכן (CDN) היא רעיון מצוין להאיץ את אתר האינטרנט שלך, שימוש ב- CDN בהחלט יגדיל את מהירות האתר שלך מה שיעניק את הביצועים הטובים ביותר למשתמשי הקצה וגם לבוטים של מנועי חיפוש. במאמרים הקודמים סיפרתי לך על מהירות האתר שלך ישפיע על דירוג מנועי החיפוש. גוגל ויאהו כבר הכריזו כי, הם לא יאפשרו טעינה איטית של אתרי אינטרנט בתוצאות החיפוש שלהם, זאת משום לספק חווית תוכן וניווט טובה למבקרים שלהם. חובתנו להבטיח כי ביצועי האתר חייבים להיות טובים. אם אתה משתמש ב- WordPress, מאמר זה הוא בשבילך שעוזר לך כיצד להאיץ את הבלוג שלך. רשת לספק תוכן כיצד להשתמש ברשת משלוח תוכן באחסון משותף עבור וורדפרס.

רשת משלוח תוכן תואיל את ההורדות בין שמות המארח, המשמעות היא שבכל פעם שאתה מבקש לדף אינטרנט ישנן מספר בקשות משנה שייווצרו עבור התמונות, הסקריפטים, ה- CSS וכו '. לכן לוקח יותר זמן אם אתה מארח את כל התמונות, הסקריפטים ו- CSS בתחום אחד. מכיוון שלאחר עיבוד הבקשה הראשונה בלבד, תעבור בקשה אחרת. אז זה יאט את זמן טעינת הדף. לשם כך אנו משתמשים ברשת משלוח תוכן (CDN) כדי להאיץ את ההורדות על פני שמות המארח. אני לא הולך עם הגדרת רשת תוכן חיצונית ופרמיום. אני מדבר על יצירת רשת משלוח תוכן משלך באמצעות WordPress באחסון משותף בחינם. כפי שאמרתי זה גם יגדיל את דירוג מנועי החיפוש שלך. כיצד להגדיר את רשת משלוח התוכן שלך (CDN) בבלוג WordPress המארח המשותף שלך בחינם:

יש לנו אלטרנטיבות רבות עבור CDN אתה יכול להשתמש ברשת CDN חיצונית אבל זה חסכוני, אני חושב שזה לוקח 10 $ משהו עבור שירותי CDN Professional. הביצועים שלו ממש טובים, זה ישפר את מהירות האתר שלך 20 עד 30%. אך אם אינך יכול להרשות לעצמו סכום זה, פשוט בחר ליצור CDN משלך עם התחום הקיים בבלוג WordPress באמצעות תוסף המטמון הכולל w3. בצע את השלבים הבאים כדי להגדיר את רשת CDN בבלוג שלך עם הדומיין הקיים.

אך לפני שתמשיך הלאה עליך לקחת גיבוי של מסד הנתונים הכל של SQL שלי ונתוני הספריה. זכרו שגיבוי חשוב מאוד, אם משהו משתבש תוכלו לשחזר אותו מהגיבוי, אז אל תשכחו לקחת גיבוי. כאן אני לא רוצה לעשות שום בלגן כמו האתרים האחרים שנותנים צעדים מבלבלים לחלוטין. גם אני ממש התבלבלתי קודם אבל התחלתי לעבוד על זה לעצמי ולבסוף עשיתי את זה.

בצע את השלבים הבאים כדי להגדיר את ה- CDN עם ​​תוסף W3 Cache הכולל ב- WordPress:

1. עלינו לעקוב אחר הליך שלב אחר שלב כדי שהדברים יעבדו כראוי, אז ראשית פתח את לקוח ה- FTP שלך והתחבר באמצעות חשבון המשתמש שלך ב- FTP בתחום.

2. עכשיו עבור לספריית הבית של הדומיין, לאחר מכן אם יש לך. הקובץ htaccess אנא הפוך אותו לכותב על ידי מתן 777 הרשאות באופן זמני.

3. כעת פתח את קובץ ה- wp-config שנמצא בספריית הבית שלך והדבק שם את פיסת הקוד השחורה הזו. להגדיר ('ENABLE_CACHE', נכון);

4. הקוד שלעיל מאפשר לך להשתמש בתוסף המטמון הכולל W3. הורד כעת את תוסף המטמון הכולל W3 מ- WordPress.

5. חלץ את ספריית ה- Zipped והעלה את תיקיית ה- cache הכוללת של w3 לספריית / wp-content / plugins, התחבר כעת ללוח המחוונים שלך ב- WordPress והפעל את תוסף ה- Cache הכולל של W3.

6. כעת היכנס ללוח הבקרה שלך לאירוח וצור תת-דומיין עם שם cdn. הדומיין שלך. com, לאחר ההתחברות לחשבון FTP הדומיין שלך כעת תראה שני דומיינים, הראשון הוא תחום הבסיס והשני הוא תת-דומיין.

7. עבור לתיקיית wp-content להורדת דומיין הבסיס שלך למחשב המקומי שלך.

8. כעת פתח את ספריית תת הדומיין שלך ב- FTP והעלה את ספריית ה- wp-content.

9. כמעט עבודת צד האחסון וצד השרת נעשית, עכשיו הגיע הזמן לחלק התצורה ב- W3 Total cache ב- WordPress.

10. היכנסו לכרטיסיית ההגדרות של וורדפרס, ובחרו מטמון W3 כולל, ובכרטיסייה הגדרות כלליות הפעל כעת את התכונה Caching Page ו- בחר דיסק משופר.

11. כעת בחר באפשרות צמצום ובחר בשיטת הדיסק. אנא השתמש בשיטת הדיסק רק אם אתה משתמש באחסון משותף, במקרה שיש לך תוכנית ייעודית או תוכנית VPS, תוכל להשתמש בשיטות השונות.

12. ובחר את רשת משלוח התוכן שלך (CDN) כעל העלאת פרוטוקול לאחסון עצמי / העברת קבצים.

13. תחת הגדרות מטמון העמודים, בחר בשיטת דחיסה כ- Gzip ו- Deflate, פעולה זו תפחית את גודל הדף ותעמיס יותר על הדף שלך. שמור את התצורה.

14. עכשיו עבור אל הגדרות CDN ובחר את קבצי העיצוב הפעילים המארח, אתה יכול להשתמש בערכות נושא ואפילו בקבצי wp. אך שימוש בקבצי wp הכוללים זמן מה נותן שגיאות.

15. לאחר מכן, בחר בכפייה על כתיבה של קבצים קיימים ולחץ על שמור שינויים.

16. עכשיו אתה יכול לראות את הגדרות ה- FTP בהמשך, שם אתה צריך לתת את הגדרות ה- FTP שלך לאחסון אתרים, תחילה את שם המארח שלך, שם המשתמש והסיסמה שלך ב- FTP המארח.

17. תן את נתיב ה- FTP כ / cdn. הדומיין שלך. com. ותן החלף את שם המארח של האתר ב- cdn. הדומיין שלך. com. אנא ראה את תמונת השאוג.

18. כעת לחץ על שמור שינויים, לאחר מכן נסה לרוקן את כל המטמון, זה ייצור דף מטמון חדש עם כל השינויים שבוצעו.

19. עכשיו פשוט נסה לפתוח את האתר שלך, אתה יכול לראות אתר משופר באופן דרמטי. זה עובד בשבילי, ואני בטוח שזה גם יעבוד בשבילך.

כל בעיה אנא שלחו אותי בערפאת[at]solvater.com. יישום רעיון זה חיוני מאוד מכיוון שהוא יגדיל את שלך דירוג מנועי חיפוש ונראות

פורסם על ידי Arafath Hashmi Shaik
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?