משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד לגרום למוצר שלך להתבלט בעזרת קידום אתרים מקומי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כאשר אתה שוהה באזור מסוים כדי לבדוק מוצרים / שירותים באינטרנט ללא מאמץ, אתה רוצה להעדיף SERP מקומי המוצג בגוגל ובכלי חיפוש אחרים ברשת. ביסודו של דבר, קידום אתרים מקומי הוא סידור של סטנדרטים וכיוונים מובהקים המשמשים את מומחי השיווק הדיגיטלי לשיפור אתרים באזורים טופוגרפיים מסוימים.

לדוגמא – אם תשפר את האתר שלך לשוק המקומי, גוגל תציג את האתר או את דפיו ללא ספק בפני מבקרים מקומיים בתחילה ואחריו בפני האורחים המתגוררים באזורים מרוחקים. אם אתה מנהל עסק סמוך באזור המקומי שלך, חובה לשפר את האתר שלך לשוק השכונתי. אבל, איך תעשה את זה? בוא נגלה.

שים כתובת מקומית באתר שלך

גוגל משתמשת בפרטי האתר שלך כדי להציג אותם ברשימות עם אינדקסים סמוכים. בדרך זו, תוך אופטימיזציה לאתר שלך לשם דומיין ספציפי, עליך לנקוט בכללי הגוגל לגבי קידום אתרים מקומי. כעניין של חשיבות ראשונה, שים מקום מגורים באתר שלך המכיל את הפרטים הברורים מבחינה פיזית עם טלפון / טלפון נייד חי ותעודת דואר אלקטרוני עסקית. זה מספר לגוגל ולמשתמשים על המיקום המדויק של האתר שלך ומנהל אותך כראוי.

שפר את מטא המידע ותוויות הכותרת בהתאם למיקום

כל מומחי קידום האתרים יודעים את המשמעות העצומה של תווי מידע וכותרות מטה עבור קידום אתרים. שני אלה מאפשרים לאינדקסים ולמבקרים באינטרנט לדעת את התכונות האמיתיות של תוכן זה. על פי קו זה, הם הופכים להיות בעלי יכולת לנחש את סוג התוכן לפני כן. זה מעודד אינדקסים ברשת להציג את התוכן על פי הלגיטימיות שלהם. תוך כדי אופטימיזציה של האתר שלך ל- SERP מקומי, כלול תוויות כותרות ותצוגות מטא עבור "מילת המפתח + עיר / מדינה / מדינה שלך. זה מאפשר לגוגל להציג את האתר שלך ללא ספק עבור פריטי שאילתה מקומיים ולהגדיל את נפח התעבורה האורגנית והטבעית לאתר מ מיקומים מסוימים.

זכור את העדפת השפה

כאשר אתה משפר את אתר האינטרנט שלך עבור SERP מקומי, זה הופך להיות חובה שתוכל לשמור על העדפת המינוח של האוכלוסייה הכללית (המתגוררת בשטחים אלה) בלב. לדוגמא – אם אתה מייעל את האתר שלך לאזור מקומי, כתוב תוכן באנגלית אמריקאית והגביר אותו באופן מושלם עבור קהל השכונות. זכור תמיד שאתר האינטרנט שלך נצפה על ידי כל מיני אנשים. לכן, שמור בקפידה על הרכב שפת התוכן עד כמה שניתן. במקרים כאלה, Google שלך ​​רואה בתוכן האתר שלך מועיל במיוחד עבור המתמקדים בקבוצה של קהל היעד ומציג אותו או את דפיו בשאילתה מקומית.

סכמת עסקים מקומית

באמצעות סכמה, אתה בהחלט יכול לסווג את הנתונים החשובים העיקריים באתר שלך. למרות העובדה שגוגל מספיק מחוכמת לממש את התחייבויותיה לבד, ובכל זאת האלגוריתם שלה צריך לטשטש המון כדי לאסור את האתרים ואת דפי האתרים החוקיים ביותר לשאילתה המקומית. העבודה של גוגל הופכת לקלה יותר אם מוסיפים את הנתונים הרלוונטיים לאתר שלך, כגון מספר טלפון, מטרופולינים וכו '. הוספת תוכנית לדפים היא פרקטיקה כזו. זה נקבע על ידי מספר גורמים, כגון שימוש בתבניות האינטרנט הנכונות ו- CMS עם הפעלת האתר שלך.

הוסף את 'Google לעסק שלי' לאתר שלך

העסק שלי ב- Google הוא החבר האמיתי של כל אחד מאותם מומחי קידום אתרים שמשפרים אתרים עבור קידום אתרים מקומי. כדי להוסיף מכשיר זה לאתר שלך, פשוט בצע את השלבים הבאים:

1. הגיש תביעה לרישום מקומי של אתרך,
2. השלם את תהליך האישור לחשבונות שלך,
3. תן את האלמנטים העדינים של העסק,
4. קישורים לאתר שלך,
5. תמונות איכותיות ביותר של העסק שלך.
6. כשתסיים עמוד זה, צבר ביקורות מלקוחות וקבע קריטריונים לרישום המקומי של האתר שלך או עמודיו. גוגל תציג את האתר / דפים שלו בפריטי שאילתה מקומיים בהתאם להגדרות שלו.

בצע כניסות במרווחים קבועים

גוגל הבהירה כי היא יכולה לסיים את אותם חשבונות שאין להם פעילות במשך שישה חודשים ואף יותר. באופן זה, עליך להיכנס לחשבון Google לעסק שלי בעקביות. זה יעזור לאתר שלך לשמור על מיקום הקול שלו ברשימות מקומיות.

ציטוטים

היבט הציטוט הוא אחד הגורמים העיקריים כאשר אתה ממקסם את אתר האינטרנט שלך עבור SERP מקומיים. הסיבה לכך היא שגוגל מעסיקה קבוצה ספציפית של ספריות ואתרי רשימות כדי לרכוש את המידע ולהשתמש בו לשליחת האתר שלך. כאשר האתר שלך קיים ב- 'Google לעסק שלי', אך אינו זמין בשום מקום אחר באינטרנט הגלובלי, כך שגוגל עשויה לחוש קלוש האם האתר שלך באמת נמצא שם או לא. אז קבלו ציטוטים בלי להיכשל. זה יכול לעזור לאתר שלך להגיע לדירוג טוב ב- SERP המקומי באופן בולט עם מילות מפתח וביטויי מפתח נמוכים וביצועים גבוהים תחת השוק שלך.

מילים אחרונות

קידום אתרים מקומי יכול להיות חלק חשוב בשיווק מקוון של אתרים כיום. זה יכול לעזור ליזמים להגביר את הנוכחות של אתרים במיקומים ספציפיים ולפתח את העסק המקומי שלהם בקפיצות. פשוט עקוב אחר הטיפים שהוזכרו לעיל כדי להשיג את התוצאות הנדרשות תוך אופטימיזציה לאתר שלך עבור SERP מקומי.

פורסם על ידי Khairul Abedin
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?