כיצד לבצע נכון SEO בעצמך בשנת 2019

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא דרך נהדרת להרוויח כסף באינטרנט. יש כל כך הרבה דרכים להשיג הצלחה באמצעות SEO בלבד. זו כנראה הסיבה לכך שכל כך הרבה משווקי אינטרנט טוענים שהם יודעים בדיוק כיצד לדרג את האתר מספר 1 בגוגל. אבל חכה! אם הם באמת יודעים את סוד השיווק באינטרנט והפתרון הזה עולה רק 50 דולר, אתה באמת חושב שהם ימכרו את השירות שלהם באתרים עצמאיים? באופן אישי, אם הייתי יודע לדרג במנועי חיפוש במחיר של 50 דולר, הייתי מקדיש כל היום לייצור אתרים חדשים ולדרג אותם בגוגל. לא הייתי טורח לנסות למכור את השיטה הסודית הזו לאחרים, בטח לא תמורת 50 דולר. במציאות, קידום אתרים עולה יותר בטווח של 2,000 עד 10,000 $ תלוי בנישה בה אתה נמצא. אז אל תטרח לקנות קישורים נכנסים ממה שמכונה גורואים, זה רק יביא לדפי האינטרנט שלך אסורים מתוצאות החיפוש. עם עדכוני אלגוריתם חדשים של Google ו- Bing, קשה יותר לדרג אם הקישורים האחוריים שלך קונים. אפילו קישורים נכנסים יקרים יכולים כעת להיות מסומנים על ידי מנועי חיפוש. ברגע שיידעו שאתה קונה את הקישורים שלך, תיפרד מתפקידך, דפי האינטרנט שלך פשוט ייעלמו מהתוצאות. אז האם יש שיטה חדשה לדרג אתרים? כן, ואני אסביר בדיוק איך זה נעשה. ראיתי שמיליארד חברות משתמשות בטכניקה זו כדי לדרג בגוגל ובבינג. החלק הטוב ביותר בשיטת SEO זו הוא שהיא בחינם. זה מושלם מכיוון שגוגל תאסור את האתר שלך אם תקנה קישורים נכנסים.

אז איך אתה מדורג במקום הראשון בחינם?

עוד עם שחר האינטרנט, SEO היה אמור להשיג את הכמות הגדולה ביותר של קישורים שמפנים לאתר שלך. משווקים היו מגישים את האתר שלהם לספריות, הם היו מגישים מאמרים בכמות גדולה עם קישורים לאלפי אתרים. הם היו מפרסמים תגובות בבלוג עם תוכנה לכמות בלתי נסבלת של בלוגים והם יצרו גוונים של קישורים נכנסים חברתיים web 2.0. כיום, אני לא יכול להדגיש את זה מספיק, הטכניקות המיושנות הללו לא עובדות, הן יפגעו במאמצי ה- SEO שלך ויגרמו לך להיות מוחרמות ממנועי חיפוש. הפיתרון הוא לאמץ חשיבה שמתמקדת בהבנת האתר שלך לאמיתי. אתה רוצה קישורים נכנסים אמיתיים שיוצרים תנועה ומודעות למותג. ולא אני לא מדבר על ליצור קשר עם המתחרים שלך ולבקש מהם בנימוס לפרסם את הקישורים האחוריים שלך באתר שלהם. הפיתרון הוא להפיץ את הבשורה על המותג או המוצר שלך.

אז מאיפה צריך להגיע הקישורים שלי?

כתוב בבלוגים, חדשות ואתרי אמיתות אמיתיים. אתה צריך לקחת את הזמן לכתוב על המוצר שלך ועל הנישה שלך. הראה את המומחיות שלך בנושא. אתרים אלה משתוקקים לתוכן אמיתי. פוסט בבלוג יחיד יכול לייצר יותר כסף ממה שאתם חושבים. יש בלוגים שמשלמים לבלוגרים ומשווקים מאות לכל פוסט, ותקבל קישור אחורי לאתר שלך תוך כדי. אל תדאג לא להיות הסופר הכי טוב שיש. רוב האנשים רוצים רק ייעוץ של אנשי מקצוע, לא אכפת להם אם יש לך דוקטורט בספרות, הם רק רוצים "ללמוד לתקן את המחשב שלי" או "ללמוד לנגן בגיטרה". הדעה והמומחיות שלך שווים יותר ממה שאתה חושב.

היכן אוכל למצוא את הבלוג או אתר החדשות המתאים לפרסם?

עליכם להקדיש זמן לחקר מקור הקישור לאחור שלכם. חפש את המונחים "בלוגים שמקבלים הודעות אורח" בגוגל. כשאתה מחפש בלוגים פוטנציאליים, הקפד לבדוק את רשות הדומיינים של הבלוג שאתה מתכוון לפרסם עליו. קרא כמה פוסטים בבלוג זה כדי לראות אם התוכן אמיתי, ישנם בלוגים המשתמשים בתוכן שנוצר באופן אוטומטי ומנועי חיפוש לא אוהבים את זה, סוג זה של תוכן בדרך כלל אפילו לא הגיוני ולכן קל לזהות אותו. בדוק את מספר הקישורים המצביעים על אתרים אחרים. אם אתה רואה מספר רב של קישורים יוצאים אז אל תטרח לפרסם בבלוג זה.

אני לא טוב בכתיבה האם אוכל לקנות פוסטים בבלוג?

כן, אבל היזהר! המקום היחיד שאני לגמרי סומך עליו לקנות פוסטים בבלוג הוא Adsy. כל הבלוגים שלהם הם לגיטימיים והם אינם משתמשים ב- PBN. המאמרים שהם מספקים הם אמיתיים וייחודיים. בבלוגים יש DA ו PA גבוהים. כדי לוודא שאתה מקבל קישורים נכנסים איכותיים, אל תקנה את כל התהליך כשירות. אל תקנו חבילות שאומרות 50 קישורים נכנסים ל- PBN תמורת 10 דולר. מכיוון שאתה לא באמת יכול לדעת מהיכן הקישורים האלה, אני ממליץ מאוד לקנות מוצר מסוג זה. אם אינך משתמש ב- Adsy, עליך למיקור חוץ את כתיבת המאמר עצמו. ואז בדוק את איכות המאמר, הפעל אותו דרך בודק תוכן כפול כדי לראות אם הוא כבר קיים באינטרנט. אם הוא כבר קיים הוא לא יתווסף לאינדקס ולכן הוא חסר ערך. קח את הזמן שלך, עשה מחקר, מצא בלוגים שיש להם קוראים אמיתיים. ואז הגש את המאמרים שלך לקהל אמיתי. רק כך הקישורים האחוריים שלך יהיו שווים את הזמן והמאמץ.

כמה קישורים עלי לקבל?

מספר הקישורים משתנה בהתאם לנישה בה אתה נמצא. כלל האצבע הוא לפרוש מאמר אחד בשבוע. ומשם זה לא ממש עניין של כמה קישורים נכנסים אלא כמה זמן זה ייקח. בדרך כלל נדרשים כמה חודשים של בלוגים כדי לדרג בקטגוריה תחרותית נמוכה. אתה יכול להגדיל את מספר הפוסטים שאתה כותב מדי שבוע כדי לדרג מהר יותר, אך זכור לפרסם על בסיס קבוע כדי להפיץ את האינדקס באופן שווה. אתה לא רוצה להשיג 100 קישורים נכנסים לשבוע ואז שום דבר למשך חודש, שיניף דגל אדום לבוטים של מנועי חיפוש. זכרו שקישור איכותי מבלוג אמיתי או מאתר חדשות הוא לא יסולא בפז. ראיתי אתרים עם חמש קישורים איכותיים מדורגים לפני אתרים אחרים שמכילים אלפי דומיינים.

לסיכום, Google ו- Bing מדרגות כעת תוכן, ולא מילות מפתח. האתר שלך צריך להכיל תוכן נהדר והאתרים מקשרים באותה מידה. כתוב על הנישה שלך, הראה את המומחיות שלך ותזכה במיקום מספר 1 במנועי החיפוש.

http://www.toptensitereviews.club/

פורסם על ידי Guillaume Dornier
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?