כיצד לבצע אופטימיזציה לתוכן שלך לקטע הקוד המוצג של גוגל

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בכל יום שעובר, גוגל משכללת או משדרגת את האלגוריתם שלה רק כדי לספק את המשתמשים שלה. וכדי להשלים את המשימה, היא נוספה מספר קטעי טקסט מובלטים העונים על שאילתות המשתמש. לכן, כדי לנצח את התחרות וכדי לעמוד בשדרוגים החדשים של גוגל, אתה צריך להיות בקטע המוצג. אך לפני כן, חשוב להבין מה זה וכיצד ניתן לנצל את היתרונות שלו. אז בואו ונעמיק בפרטים.

קודם כל, קטעי טקסט מוצגים הם רק תוצאות חיפוש נבחרות המוצגות בראש התוצאות של גוגל, במיוחד כאשר מחפשים שאילתה. הוא מציג ישירות את התוכן מכל אחד מדפי האינטרנט המובילים העונים על שאילתות המשתמש עד הסוף. חשוב לקבל יותר קליקים באתר שלך, מכיוון שזה לא רק מגדיל את התנועה, אלא גם את הסיכויים להמרה שלך. לפיכך, עליכם לבצע אופטימיזציה לתוכן או לדף האינטרנט לאותו הדבר. כעת השאלה היא כיצד ניתן לאפשר זאת מכיוון שהתחרות גבוהה ביותר. אז הנה התשובה, פעל לפי הטיפים הפשוטים הבאים כדי להשיג את התוצאות החיוביות.

  • סכם את התשובה בפסקה או כדורים: גוגל תבחר את התוכן שלך להצגה בקטע המוצג רק אם הוא סיכם את התשובה לנקודה. לא משנה מה הפורמט של התוכן שלך, בין אם זה בפסקה או בתבליטים, יש לסכם ולנקודה להיות במצב זה. לפיכך, אתה לא צריך לפספס את הנקודה הזו תוך אופטימיזציה לתוכן או לדף האינטרנט שלך לאותה.
  • הוסף תמונה המכוונת למילת המפתח: גוגל תסרוק את מילת המפתח תחילה והגדיל את דירוג האתר שלך, לכן, עליך להשתמש בתוכן עם מילת מפתח או תמונה עם זנב ארוך עם אותה כדי לפרסם בקטע הקודם. תוכן תופס את תשומת הלב והתמונות מעניקות לו מגע חזותי שמגדיל את הסיכוי ללחוץ על דף האינטרנט שלך.
  • דף האינטרנט שלך צריך להיות בדף הראשון: גוגל בוחרת את התוכן עבור קטעי טקסט מוצגים מדפי האינטרנט בעמוד הראשון שעונה על השאלה הכי יקרה. לפיכך, הדירוג הוא גורם חשוב שעליך לשים לב אליו לפני שתבצע את הצעד הבא.
  • מבנה העמוד משנה: מבנה העמודים של האתר שלך עשוי ליצור או לשבור את התמונה שלך לא רק מול המשתמשים, אלא גם בעיני Google ולשחרר את הסיכויים שלך להתפרסם בקטע המוצג. לכן, אם אינך רוצה לפספס את עיצוב ההזדמנות ולבצע אופטימיזציה לדף שלך בכותרת, כותרת, תיאור, מטא תגים ודברים נדרשים אחרים.

פורסם על ידי Gunjan Singh
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?