כיצד לבחור מומחה PHP לפרויקט פיתוח אתרים שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כאשר הכל קשור לבניית פרויקט אינטרנט, שום דבר לא יכול להיות אפשרות טובה יותר מאשר ללכת על PHP כשפת התכנות. אבל אז אתה צריך למצוא א מומחה PHP לבצע את הפרויקט בצורה הטובה ביותר. אבל איך למצוא איש מקצוע כזה כשיש כיום מיליונים המזוהים עם כל כך הרבה חברות נחשבות? כשמדובר בדאגה שלך, מאמר זה יעזור לך להקל על התהליך של מציאת אחד עבורך.

מפתח טוב ייתן כמיטב יכולתו לוודא שהמותג שלך מתחבר למספר הלקוחות המרבי בעולם המקוון התחרותי הזה. מפתח הוא היחיד שמניע כוח להפיכת רעיון עסקי ליישום אינטרנט או פונקציונליות מלאה.

זה הופך את זה לחיוני ביותר לחפש מומחה בתחום זה שמכיר היטב את PHP ותכונותיו. רק מומחיות יכולה להוביל לפיתוח אתרים ללא רבב.

אז עכשיו, בואו נסתכל כיצד תוכלו לשכור מפתחי PHP המתאים ביותר לפרויקט האינטרנט הבא שלך.

אל תשאל שאלות סטריאוטיפ:

לכן, כאשר אתה מתחיל בראיון למפתח, הימנע מלשאול כל סוג של שאלות סטריאוטיפ אם כי יש לך הרבה מה לשאול. שאלת שאלות כמו מתי שוחרר PHP וכו ', יכולה להיות דרך שגויה להתחיל. במקום זאת, התמקדו בשאלת השאלות הגנריות והברורות ביותר לבדיקת עומק הידע של המתכנת. שאל שאלות המתמקדות ביישומי האינטרנט בעולם האמיתי כמו כיצד המקצועי מצפין נתונים עם PHP, דפוסי העיצוב שהוא או היא עוקבים אחריהם ב- PHP, חוויותיו עם שירותי פיתוח אתרים וכו '.

שאל על הפרויקטים הקודמים:

בעת בחירת מפתח PHP טוב, חיוני לשאול ולבדוק פרויקטים קודמים. בדוק את הפרויקטים, הרלוונטיים למה שאתה מחפש בדיוק את העסק שלך. עדויות לקוחות ומחקרי מקרה חושפים עד כמה היזם טוב ואיזו איכות עבודה הוא מקיים. המוניטין של מתכנת יכול לחסוך ממך את כל הטרדות הקשורות לזמן ההסבה ואיכות העבודה. כמו כן, שוחח עם בעל המקצוע על ההסמכה שלו שתבטיח שוב את האמינות עבור בעל המקצוע.

בסיס ידע:

לפני שתסנן את רשימת מפתחי ה- PHP, עליך להעריך את כישוריהם הטכניים ואת בסיס הידע שלהם. זה הדבר הבסיסי ביותר שעליך לעשות לפני שתבחר מפתח כלשהו לפרויקט שלך. שאל שאלות כדי לבדוק את עומק הידע כמו מה העניין של PHP, היתרונות, התכונות ועוד. זה יעזור לך לבחור בבחירה נכונה של מתכנת PHP.

בדוק מיומנויות תקשורת:

תקשורת נכונה חשובה בכל קשר מקצועי ואין זה יוצא מן הכלל במקרה של קשר בין מפתח PHP ללקוח. שאל על דרכי התקשורת שקיים המפתח, בין אם הוא מתקשר באמצעות דוא"ל, בטלפון, בצ'אט או בכל דבר אחר. כמו כן, הקפידו לשאול באיזו תדירות הוא מתקשר בכדי למסור את העדכונים והמעמד של הפרויקט. תקשורת יעילה ותכופה היא חיונית כשאתה מטפל בפרויקט גם כאשר מדובר באתר PHP או באפליקציית אינטרנט.

הגישה של היזם חשובה:

מלבד המיומנות, גם הגישה של היזם חשובה מאוד. ההתמקדות שלך חייבת להיות לחפש את היזם שיכול להסתגל בקלות למצבים ולדרישות משתנות מבלי להתסכל ולעצבנות לעתים קרובות מדי. נכון שמפתח מיומן וחזק מבחינה טכנית לא יתמהה ולא משנה כמה סיבוכים וטרדות יעלו בדרך במהלך תהליך הפיתוח.

בהתחשב בנקודות מעטות אלו יכול לעזור לך לחפש את מפתחי ה- PHP הטובים ביותר עבור העסק שלך, או שאתה יכול לומר מומחה ל- PHP לפרויקט פיתוח האינטרנט הבא שלך.

פורסם על ידי Rob Stephen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?