כיצד לבחור חברת עיצוב אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

באינטרנט כיום ישנם אנשים רבים המכנים עצמם מעצבי אתרים וחברות עיצוב אתרים. יש אנשים שעושים את זה בשביל הכיף, כתחביב או במשרה חלקית. מעצבי אתרים שמעצבים במשרה מלאה הם הדרך ללכת .. מי שעושה עיצוב אתרים במשרה חלקית נוטה לא לקחת את זה ברצינות כמו מישהו שעושה את זה למחייתו. יש גם אנשים שעושים עיצוב אתרים, שאין להם הכשרה רשמית. וודא שלמעצב האינטרנט שלך יש הכשרה רשמית מבית ספר מוכר. אנשים שמלמדים את עצמם, למרות שאני מוחא להם כפיים על שעשו זאת, סמכו על האינטרנט על כל המידע שלהם, וכפי שאתה יודע מידע באינטרנט יכול להיות לא מדויק.

חוויה רלוונטית

חברת עיצוב האתרים שתבחר לפרויקט שלך צריכה להיות בעלת ניסיון רלוונטי. אם תרצה שיעצבו אתר מסחר אלקטרוני, עדיף לבחור במעצב אתרים שיש אתרי מסחר אלקטרוני בתיק העבודות שלהם. חברת עיצוב האתרים שלך צריכה להיות מוכנה להגיש הצעה לפרויקט האתר שלך יחד עם חוזה. היזהר מחברות שלא נותנות לך חוזה רשמי. על החוזה להתאר בדיוק מה יעשה מעצב האתרים וכמה זמן ייקח, המחיר ומה הסכמתם לספק. חוזה רשמי הוא הדרך הטובה ביותר למנוע מחלוקות בין מעצב האינטרנט לבינך. וודא שהחוזה שלך מתאר כל בעיה אפשרית שיכולה לקרות.

סוגים שונים של אתרים

ישנם סוגים שונים של אתרים כגון: HTML סטטי (סוג חוברת), מסחר אלקטרוני (עם עגלת קניות), מסד נתונים, פלאש ואתר עם מערכת ניהול תוכן משלך. כל אלה חייבים לבוא בפרספקטיבה כאשר אתם מחפשים חברת עיצוב אתרים. לדוגמא אם אתם מחפשים אתר פלאש אינטראקטיבי לחלוטין כדאי שתוודאו שחברת עיצוב האתרים שתבחרו עשתה אתרי פלאש רבים. יש הבדל בין חברות שיכולות לעשות כותרות פלאש עבור אתר HTML רגיל לבין מעצבי אתרים שיכולים ליצור אתר פלאש מלא. הפיתרון הטוב ביותר בבחירת חברת עיצוב אתרים הוא קיום פגישה פנים מול פנים כשאתם דנים במה זה הייתם רוצים שהאתר שלכם ייראה, גם כמה סקיצות וכמה כתובות של אתרים שאתם אוהבים. זה נותן לחברת עיצוב אתרים את ההזדמנות להבין היטב את מה שאתה מחפש וסיכוי טוב יותר לתת לך הצעה מדויקת.

דברים שיש לקחת בחשבון

האם לחברת עיצוב אתרים יש חבילת עדכון? עליכם לדעת כי לאחר יצירת האתר שלכם, מדי פעם תזדקקו לעדכונים. אולי הם יהיו קטנים אולי לא. אם לחברת עיצוב אתרים שבחרתם אין חבילת עדכונים, עליכם לברר על מחיר העדכונים לאחר העיצוב הראשוני. עליך לקחת בחשבון את מחיר העדכונים לפני שתתחיל בתהליך העיצוב. וודאו שחברת עיצוב האתרים או מעצב האתרים שבחרתם מציבים יעדים מציאותיים לקו הזמן. בדרך כלל אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי אז זה.

למעצבי אתרים רבים יש סגנון אישי משלהם. למשל הסגנון האישי שלי הוא צבעים נקיים ובהירים. יש חברות עיצוב אתרים שאוהבות את פלאש ובונות תמיד אתרי פלאש. זה לא יהיה אידיאלי אם אתם מחפשים אתר ידידותי במיוחד למנועי חיפוש.

יהיה עליכם לשקול גם ערבויות. האם חברת הפוטנציאל שלך לעיצוב אתרים מציעה אחריות? רוב חברות עיצוב אתרים לא. אז כשאתה מוצא אחד שכן, אתה יכול לדעת שהם מרגישים מאוד בטוחים ביכולות שלהם. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא: האם חברת עיצוב האתרים מציגה מספר טלפון אליו ניתן ליצור קשר. לפעמים כלקוח היית רוצה לדבר עם מישהו, ולא רק לקבל תשובה לדואר אלקטרוני למחרת.

כיצד למצוא חברה לעיצוב אתרים

ישנן מספר דרכים למצוא חברות עיצוב אתרים באזורכם. אחת הדרכים היא לחפש באינטרנט: "עיצוב אתרים בוונקובר" או "סרסוטה עיצוב אתרים", כמובן תלוי בעיר הקרובה אליכם. אתה יכול גם לחפש בדפי זהב חברות עיצוב אתרים. רוב חברות עיצוב אתרים שיכולות להרשות לעצמן לפרסם שם כבר בנו מוניטין של go go ועסקו כבר זמן מה.

אפשרות נוספת היא חיפוש באינטרנט וכשאתה רואה אתר שאתה באמת אוהב, חפש קישור בתחתית העמוד או בדף איש קשר.

פורסם על ידי Alicia Harper
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?