משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד לבחור את החברה הטובה ביותר לפיתוח אתרים למסחר אלקטרוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

איך לבחור את החברה המתאימה לפיתוח מסחר אלקטרוני לאתר שלך?

חפש את הדברים הנלווים בעת בחירת חברת פיתוח מסחר אלקטרוני שתסיים עם הטובים ביותר.

מיומנות וניסיון עסקי מסחר אלקטרוני

הארגון שאתה חושב לרכוש לבניית אתר המסחר האלקטרוני שלך חייב להיות בעל יכולת למידה וכושר ראויים בתחום. נכון לעכשיו, עליכם להבין כי שליטה וניסיון הם שני דברים שונים לחלוטין. על הארגון להיות בעל מהנדסים, מתכננים ופקולטות נכונים בעלי יכולות עסקיות גדולות באינטרנט, למידה והכנות בנוסף, והם היו צריכים לנקוט לפני כן במיזמים מעטים, אם מעטים יחסית, לשיפור אתרים. הם צריכים להיות מסוגלים לתת את מבחני העבודה כדי לחייב זאת.

תיק פרויקטים

על פי סיכוי שלארגון באמת יש את הניסיון שהם טוענים שיש לו, עליהם גם להחזיק תיק משימות בו תוכלו לחקור את ההתחייבויות שזה עתה התחייבו. הקפידו לחפש ולבדוק בנוסף את ההתחייבויות התואמות את מיזם המסחר האלקטרוני המסוים שלכם. במקרה של סיכוי שכבר צילמו באתר כזה ובמידה ואתה מרוצה מהעבודה, תוכל להמשיך בהליך הבא.

תהליך שיפור, חדשנות והתקנים

תהליך שיפור האתר שנלקח על ידי ארגון יכול להאיר מידה לא מבוטלת לגבי התובנה והמיומנות שלהם בתחום ואופן הפקת האתר. בדרך זו, נסה לבחון את היסוד וההתמחות המיוחדים של המהנדסים שלהם כדי לבדוק האם הם מתאימים למשימתך. ערוך בירורים לגבי ההתקדמות, המנגנונים, השלבים (CMS עסקי מבוסס-אינטרנט), מודולים וניבים תכנתיים שהם משתמשים בהם לצורך תכנון ושיפור יעדי המסחר האלקטרוני.

עלות שיפור

למרות העובדה שעליך להישען באופן מהימן על אופי העבודה על פני הערך, בלי קשר לכך שזה לא אומר שצריך לגייס חברה יקרה באמת שלא תוכל לשלם בלי אף אחד אחר. זו הסיבה שחיוני לחפש ארגון לשיפור אתרים שאותו תוכלו באמת לנהל. במקרה של סיכוי שתחקרו מספיק קשה, תוכלו להבין כיום כיצד לגלות סוכנות לפיתוח מסחר אלקטרוני טובה בתוכנית הפיננסית שלך מבלי להתפשר על האיכות.

זמן העברה

ארגון לקידום מכובד יגיד באופן מובהק תאריך יעד להתחייבות כאשר הם מקווים להשלים את המשימה שלך ולהעביר לך אותה. במקרה שתזדקק לכך מוקדם יותר, תוכל לציין זאת בפני הארגון. זכרו לברר האם הם לא מעבירים את המיזם בזמן.

ביקורת ומחוות לקוחות

לאחר שתסיים לשוחח עם הארגון או לפני שתקשר איתם בכל מקרה, הקפד לגלות ולקרוא את מחוות הלקוחות שלהם. המחוות המובאות באתר הארגון בדרך כלל יאמרו דברים נהדרים ביחס לארגון ולהנהלותיהם, ולכן זה חכם לחפש סקרים ביעדים ובמקומות שונים, למשל, ביקורות של גוגל, Glassdoor וכו '. אתה יכול אפילו לבקש מהארגון למסור נתוני קשר של הלקוחות שלהם במקרה שלא תרצה לאשר את הנתונים איתם.

התכתבות ותמיכה

לקוחות רבים מתעלמים מכך כאשר הם מתמקמים בארגון לקראת תחילת ההתחייבות, אך זהו גורם חיוני דומה לזה שצוין קודם לכן. ארגון שיפור הגון יציע לכם כוונות מספקות לדבר איתם, כמו גם עם המהנדסים העוסקים בהתחייבותכם זמן מה, לאחר ואחרי הליך ההתקדמות. הם צריכים להיות נגישים בצורה יעילה בכל נקודה שיש לך למסור מידע או להציע משהו לביצוע הרציפות. כמו כן, על הארגון לקיים מסגרת חיזוקית של לקוחות ומסגרת לאחר תמיכה בכדי להתמודד עם דרישות האחזקה והשינוי שלך.

ביטוח ביטחון

הארגון שאתה מחליט לקידום אתר המסחר האלקטרוני שלך, יהיה בעל רצונו להסכים להסדר שאינו גילוי כדי להגן על מחשבותיך, תכניך, תמונותיך (על הסיכוי שאתה נותן כאלה) וכל שיחה וכן סחר מידע שהתרחש בינך ובארגון. כמו כן, עליהם לתת לך את השליטה והאחריות המלאים על האתר ברגע שייקבל את כל הכספים הנדרשים על ידך.

פורסם על ידי John Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?