כיצד כל עסק יכול להפיק תועלת מקידום אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

SEO משפר את חוויית המשתמש (UX)

שיפור אתר יכול לספק חוויית משתמש טובה יותר וישנן דרכים שונות לעשות זאת. חלקם מספקים מידע רלוונטי, תמונות / סרטונים התומכים בטקסט, דפי אינטרנט קלים לניווט ואתר ידידותי לנייד.

הדרכים הנ"ל מביאות לחוויית משתמש טובה יותר. כתוצאה מכך יהיו יותר קליקים, הגדלת לידים, זיכרון מותגים משופר וכן שיעורי המרה גבוהים יותר. גורמים אלה, המועדפים על ידי אתרי מנועי החיפוש, ישפרו את הדירוג בתוצאות החיפוש.

קידום אתרים הוא המקור מספר אחד של לידים

אסטרטגיות שיווק נכנסות הן מקורות ההובלה היעילים והמצליחים ביותר עבור משווקי B2B (Business to Business) ו- B2C (Business to Customer) וגם עבור ארגונים ללא כוונת רווח. אסטרטגיות אלה כוללות קידום אתרים, שיווק באמצעות תוכן, מדיה חברתית והפניות, בין היתר.

אם עסקים לא מקבלים לידים מאסטרטגיות ה- SEO שלהם, עליהם להעריך את הפעילות שלהם. יתכן שיש משווקים אחרים שנהנים מחתיכת העוגה שלהם.

SEO מספק שיעורי סגור גבוהים יותר

על פי הסטטיסטיקה, לידים של קידום אתרים מספקים שיעורי סגירה ממוצעים של 15% ואילו לידים יוצאים מביאים לשיעור של קרוב ל -2%. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הפניות יוצאות / קרות, בהן עסקים מגיעים ללקוחות, מביאים לשיעורי המרה נמוכים יותר.

מצד שני, מובילי SEO, בהם הלקוחות מחפשים מוצרים / שירותים, נותנים המרה גבוהה יותר. לאנשים כאלה יש מטרה או דרישה מסוימת כאשר הם מחפשים באינטרנט.

קידום אתרים מביא לשיעורי המרה גבוהים יותר

כאשר אתר מדורג גבוה באתרי מנועי החיפוש, הוא צפוי לקבל שיעורי המרה גבוהים יותר. קהל היעד שלה יהיה מודע יותר לנוכחותו כל עוד הוא ישמור על המיקום העליון של תוצאות החיפוש.

כאשר לקוחות מתוודעים למותג ולומדים יותר על המוצרים / השירותים שלו, יש סיכוי גבוה יותר עבורם לבצע רכישה.

SEO בונה אמינות של מותג

כאשר מותג מדורג במקום הראשון, השני או השלישי בתוצאות החיפוש, הלקוחות יחשבו שהעסק הוא בין השחקנים המובילים בענף. זה גם מראה שמדובר במותג פופולרי והרבה משתמשים חיפשו אותו.

מצד שני, אם המותג נמצא בתחתית תוצאות מנועי החיפוש, ייתכן שללקוחות יש את הרעיון הזה שהמותג הוא רק חדש או שהוא לא מוכר בענף. הם עשויים גם לחשוב שלעסק אין תקציב מספיק לשיפור אתרים כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?