משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד טכנולוגיות AI משנות את פיתוח אתרים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בינה מלאכותית על כל צורה הנוכחית היא ראשונית במקרה הטוב. רק כלי שניתן לשלוט בו ולשנות אותו כדי לבצע את הצעתו של הבקר האנושי שלו. שעבוד מהותי זה הוא ההפך המדויק מאופי האינטליגנציה, שבתנאים הרגילים הוא סקרן, חוקרני וסותר לחלוטין. AI שהומצא על ידי האדם בראשית המאה ה -21 יהיה קשור לנצח עם חוסר העקביות הזה והביטוי "בינה מלאכותית" לא יהיה אלא אוקסימורון שהשתמשנו בו כדי להסתיר את חוסר יכולתנו. לא ניתן להבין את עתיד הבינה המלאכותית כתוצר של הצורך הטכנולוגי שלנו או כתוצאה מהיצירה על ידינו כמין חביב.

בעזרת בינה מלאכותית (AI) מעריכים שהאינטרנט יהפוך לרציונל ובעל יכולת ליישם לוגיקה ברמה גבוהה יותר. זה מתורגם לעובדה שמנועי חיפוש יוכלו כעת להבין את התנהגויות המשתמשים ואז להשתמש בהם כדי להציע תוצאות מותאמות אישית לצרכנים. התוכניות המשמשות יהיו לימוד עצמי ויוכלו ליישם רמות חשיבה משופרות.

על פי סקר, שוק הבינה המלאכותית אמור להיות שווה כ -153 מיליארד דולר בעתיד הקרוב. אנחנו משוחחים על האבולוציה הדיגיטלית כאן. אנו חושבים על תפיסות טכנולוגיות חלוציות וביצוע כאן. זה הולך להגדיר מחדש את האופן שבו אנשים הולכים ליצור קשר הדדי עם מכונות.

בינה מלאכותית בפיתוח אתרים: האם זה אפשרי?

הסיכויים גבוהים. המספרים מעוררי השראה – בלשון המעטה. יש לנו טכנאים ומשווקים לעלות על תוכניות מגוונות עם AI במרכז. מדוע חייבים להשאיר מפתחים בעיצומו? שום חברת פיתוח אתרים מושכלת רצויה שלא תהיה מודעת להיקף הבינה המלאכותית במידה ופיתוח אתרים חושש. אין לדעת על היועצים את העובדה שמפתחים ברחבי העולם בוחנים את האינטגרציה האפשרית של מודיעין ופיתוח אתרים כדי לחזק את חוויית המשתמש.

לחזות ולדון עם מעצבי התבניות שקיבלתם לעבוד איתם. צפה "מעצב ה- AI" שלך כדי לברר אודות הנטיות שלך עם מיתוג, סמלים, תוכן ופריסה. לאחר שהזנת את התשובות לשאלות אלו, מעצב התבניות, המבוסס על האלגוריתמים שתוכנתו מראש, ימשיך לרובוט ליצור אתר אינטרנט, המהווה את התערובת האידיאלית של אסתטיקה ומקצועיות.

כיצד האינטליגנציה המלאכותית תמשיך ל"תקשורת "קלה?

זה מה שבינה מלאכותית יכול להשיג בפיתוח אתרים. באמצעות אלמנטים AI, מפתח מתמצא היטב בהתייחס לדרישות המשתמשים. מכיוון שהוא ידוע כמממש את מסגרת הלקוחות של מוחות והעדפות עדיפים, מפתחי אתרים יהיו במיקום משופר כדי להרכיב אלמנטים שהולכים להוסיף לחוויית המשתמש – בהחלט, כך שהם מושפעים באופן משכנע יותר לבצע רכישות.

סיכום

עכשיו, איך שיטה זו עושה זאת? איך זה מוודא שמפתחים יהיו מומחים למילוי דרישות המשתמש? היא עושה זאת בעזרת חקירה ומצבים קוגניטיביים. צ'אט בוטים, למשל, איפשרו למומחים ברשת לחזות תגובות של לקוחות. הם עושים תקשורת משופרת קלה עם הלקוחות על ידי הפיכת הקורס כולו לקל מאוד וללא טרחה. למשתמשי האינטרנט מהקבוצות הבאות יהיה קל יותר לשוחח עם האתר עצמו. לא יהיה מחסום קומוניקט להתמודד איתו כשלעצמו.

בעזרת משווקי הפירוט הסטטיסטיים והאינטרנט האחרים, מומחים יכולים באמת לצמצם שגיאות. עיבוד כמות גדולה של נתונים הופך גם הוא ללא מאמץ כאשר התקשורת נעזרת ברמה כזו.

פורסם על ידי Naga Sunder
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?