משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני8 שעות, 44 דקות
 • פעיללפני12 שעות, 33 דקות
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 13 שעות

כוח אדם של חברת פיתוח אתרים טיפוסית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

טכנולוגיות האינטרנט, כמו גם פיתוח אתרים, הופכות למפותחות ומורכבות יותר והן הגיעו לנקודה בה כבר לא ניתן לאדם בודד לטפל ביעילות בפרויקט גדול יחסית. אז בואו נסתכל מה כוח האדם כיום 'חייב להיות' עבור כל חברה מקצועית לפיתוח אתרים.

מעצב אינטרנט
מעצב אתרים הוא בעצם אמן ומומחה לשימושיות שבדרך כלל מחליט כיצד האתר ייראה. הוא אחראי על פריסת האתר, הגופנים, הרקע וכו '. לחברות יש לרוב מומחה All-in-One שהוא גם מעצב וגם מפתח, אך האמת היא שעיצוב דפי אינטרנט מקצועי דורש יצירתיות רבה תוך פיתוח אתרים. הוא יותר מיומנות טכנית, ולכן עדיף שיהיו שני מומחים נפרדים, אחד לעיצוב והשני לקידוד.

מפתח אינטרנט
מפתחי אתרים הם אנשים שמתמודדים עם כל הקידודים הדרושים כדי שדף האינטרנט שלך יהפוך למעשה למשהו אמיתי. עבור אתרים מורכבים יותר צריכים להיות לפחות שני מומחים שונים מפתחי חזית וקצה אחורי. מפתחי Back-end עוסקים בעיקר בבסיסי נתונים ואלגוריתמים, חלק מהאתר שמשתמש אינו רואה, ומפתחי Front-End מתמודדים עם החלק באתר שרואים המשתמשים. זה כולל אנימציה, קידוד כל מה שציירו מעצבי אתרים, והצגת נתונים עורפיים למשתמש.

מומחה SEO
מומחה SEO עוסק במיטוב נראות האתר על ידי מנועי החיפוש. לא כל חברות פיתוח אתרים מציעות שירותי SEO ללקוחותיהן, אך אלה שלוקחות את הפרויקט שלך מרעיון כללי לעסק מצליח נוטות להיות לפחות מומחה אחד כזה.

מנהל תוכן
לחלק מחברות פיתוח אתרים המתמחות בעיקר בבעיות טכניות של יצירת אתרים אין מומחה כזה, אך לחברות המספקות מגוון רחב יותר של שירותים יש לרוב מנהל תוכן או כותב. מנהל תוכן שולט באיכות התוכן המוגש על ידי כותבי תוכן ומפיץ מאמרים או תוכן אחר שיש לכתוב בין צוות כותבים. גם מנהל התוכן וגם הכותבים צריכים להיות מודעים היטב לקידום אתרים, במיוחד לעקרונות אופטימיזציה של מילות מפתח.

מנהל פרוייקט
תפקידו העיקרי הוא לנהל את כל הנושאים הארגוניים כגון מועדים וכו ', אך הוא יכול גם לשמש קישור בין לקוח לאנשי חברת האינטרנט העובדים בפרויקט. המקרה היחיד להימנע מקישור זה הוא כאשר אתה מתמודד עם מעצב אתרים. כאשר מתמודדים עם נושאי עיצוב, עדיף לעבוד ישירות עם המעצב מאשר לכלול קישור נוסף ומיותר בשיחה שלך.

כפי שכבר ציינתי, חברות מסוימות עשויות לשלב מספר פונקציות באדם אחד, למשל, מנהל תוכן יכול להיות מומחה לקידום אתרים, או שמעצב אתרים יכול להיות מפתח פרונט, ייתכן שחלק מהחברות בכלל לא יהיו עם כמה מהמומחים הללו. מכיוון שהם עשויים להתמחות רק בעיצוב, או רק בעיצוב ופיתוח ללא קידום אתרים, ולחברות, בדרך כלל חברות גדולות יותר, יש יותר מומחים, למשל אלה העוסקים בפיתוח אפליקציות לנייד, כך שאנשים יוכלו להשתמש באתר שלך כאפליקציה לנייד וכו '. ככלל, מספר וסוג המומחים שיש לכל חברה תלוי בגודל ובמומחיות של חברה מסוימת.

פורסם על ידי Dmitry Gritsenko
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?