כוח אדם של חברת פיתוח אתרים טיפוסית

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

טכנולוגיות האינטרנט, כמו גם פיתוח אתרים, הופכות למפותחות ומורכבות יותר והן הגיעו לנקודה בה כבר לא ניתן לאדם בודד לטפל ביעילות בפרויקט גדול יחסית. אז בואו נסתכל מה כוח האדם כיום 'חייב להיות' עבור כל חברה מקצועית לפיתוח אתרים.

מעצב אינטרנט
מעצב אתרים הוא בעצם אמן ומומחה לשימושיות שבדרך כלל מחליט כיצד האתר ייראה. הוא אחראי על פריסת האתר, הגופנים, הרקע וכו '. לחברות יש לרוב מומחה All-in-One שהוא גם מעצב וגם מפתח, אך האמת היא שעיצוב דפי אינטרנט מקצועי דורש יצירתיות רבה תוך פיתוח אתרים. הוא יותר מיומנות טכנית, ולכן עדיף שיהיו שני מומחים נפרדים, אחד לעיצוב והשני לקידוד.

מפתח אינטרנט
מפתחי אתרים הם אנשים שמתמודדים עם כל הקידודים הדרושים כדי שדף האינטרנט שלך יהפוך למעשה למשהו אמיתי. עבור אתרים מורכבים יותר צריכים להיות לפחות שני מומחים שונים מפתחי חזית וקצה אחורי. מפתחי Back-end עוסקים בעיקר בבסיסי נתונים ואלגוריתמים, חלק מהאתר שמשתמש אינו רואה, ומפתחי Front-End מתמודדים עם החלק באתר שרואים המשתמשים. זה כולל אנימציה, קידוד כל מה שציירו מעצבי אתרים, והצגת נתונים עורפיים למשתמש.

מומחה SEO
מומחה SEO עוסק במיטוב נראות האתר על ידי מנועי החיפוש. לא כל חברות פיתוח אתרים מציעות שירותי SEO ללקוחותיהן, אך אלה שלוקחות את הפרויקט שלך מרעיון כללי לעסק מצליח נוטות להיות לפחות מומחה אחד כזה.

מנהל תוכן
לחלק מחברות פיתוח אתרים המתמחות בעיקר בבעיות טכניות של יצירת אתרים אין מומחה כזה, אך לחברות המספקות מגוון רחב יותר של שירותים יש לרוב מנהל תוכן או כותב. מנהל תוכן שולט באיכות התוכן המוגש על ידי כותבי תוכן ומפיץ מאמרים או תוכן אחר שיש לכתוב בין צוות כותבים. גם מנהל התוכן וגם הכותבים צריכים להיות מודעים היטב לקידום אתרים, במיוחד לעקרונות אופטימיזציה של מילות מפתח.

מנהל פרוייקט
תפקידו העיקרי הוא לנהל את כל הנושאים הארגוניים כגון מועדים וכו ', אך הוא יכול גם לשמש קישור בין לקוח לאנשי חברת האינטרנט העובדים בפרויקט. המקרה היחיד להימנע מקישור זה הוא כאשר אתה מתמודד עם מעצב אתרים. כאשר מתמודדים עם נושאי עיצוב, עדיף לעבוד ישירות עם המעצב מאשר לכלול קישור נוסף ומיותר בשיחה שלך.

כפי שכבר ציינתי, חברות מסוימות עשויות לשלב מספר פונקציות באדם אחד, למשל, מנהל תוכן יכול להיות מומחה לקידום אתרים, או שמעצב אתרים יכול להיות מפתח פרונט, ייתכן שחלק מהחברות בכלל לא יהיו עם כמה מהמומחים הללו. מכיוון שהם עשויים להתמחות רק בעיצוב, או רק בעיצוב ופיתוח ללא קידום אתרים, ולחברות, בדרך כלל חברות גדולות יותר, יש יותר מומחים, למשל אלה העוסקים בפיתוח אפליקציות לנייד, כך שאנשים יוכלו להשתמש באתר שלך כאפליקציה לנייד וכו '. ככלל, מספר וסוג המומחים שיש לכל חברה תלוי בגודל ובמומחיות של חברה מסוימת.

פורסם על ידי Dmitry Gritsenko
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?