משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 8 שעות
 • פעיללפנייום1, 22 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני4 ימים, 4 שעות

יסודות SEO: מיטוב התוכן שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אם אתה מפרסם את העסק שלך באופן מקוון, זה חיוני שתהיה לך הבנה באופטימיזציה בסיסית של מנועי חיפוש או SEO. קידום אתרים יאפשר למקם את האתר שלך בצורה אסטרטגית כך שאנשים שנמצאים בתהליך הקנייה יוכלו לראות את האתר שלך במהלך החיפוש אחר מוצרים ושירותים ספציפיים.

יש הרבה שיטות קידום אתרים שיכולות לעזור לאתר שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש. שיטות עבודה אלה כוללות שימוש בקישורים נכנסים וניתוחים של מילות מפתח אשר נועדו לסייע בהגדלת התנועה באתר האינטרנט שלך. עם זאת, אחת משיטות ה- SEO הטובות ביותר שתוכל לעבוד על עצמך היא לבצע אופטימיזציה לתוכן האתר שלך. כך תוכל לעשות זאת:

מציעים תוכן איכותי. אנשים הגולשים באינטרנט אחר מוצרים ושירותים מקדישים זמן לקרוא תכנים הנמצאים באתרים. כאשר אדם מוצא שתוכן האתר שלך מעניין ומצא חן בעיניו, הוא עשוי להתייחס לאותו תוכן באתר שלו. כשזה קורה, התוכן שלך כמו גם האתר שלך זוכים לפרסום בחינם. יצירת תוכן אינפורמטיבי ושימושי לאנשים עשויה יותר להגיע לשיא תחומי העניין שלהם במה שהאתר שלך מציע. סביר להניח שאנשים אלה יכוונו אחרים לקרוא גם את התוכן שלך. באז זה מפה לאוזן בתוכן האתר שלך הוא זה שיגרום לאתר שלך להיות גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש.

צור תוכן מעודכן וייחודי. כשאתה מעדכן את האתר שלך בתוכן חדש וייחודי שימושי לאנשים, יהיו לך הרבה מבקרים שחוזרים לאתר שלך. עדכון האתר שלך בתוכן הנוכחי יגדיל גם את התנועה שתקבל באתר שלך. עם זאת, עליכם להימנע מחיפוי תוכן שכבר עודכן באתרים אחרים. אם אתה צריך להכניס תוכן קיים כבר לאתר שלך, אתה צריך לתת קרדיט למחבר המקורי של אותו תוכן, אחרת תחויב בפלגיאט של תוכן. יש הרבה מחברים שמאפשרים לפרסם את התוכן שלהם בבלוגים אחרים כל עוד הם מקבלים קרדיט על העבודה.

כתוב תוכן קל לקריאה. כשאתה מכניס תוכן לאתר שלך, עליך לצפות כי אנשים שיש להם רמות שונות של הבנה יבקרו באתר שלך. תוכן האתר שלך חייב להיות קל לקריאה. אם אתה יכול, אל תשתמש במונחים טכניים מדי כאשר אתה מתאר מה המוצר שלך עושה מכיוון שלא כל מי שמבקר באתר שלך יבין את המונחים הטכניים. אתה יכול לקבל תכנים שונים אשר יתאימו למבקרים שונים. לדוגמה, אתה יכול לקבל תוכן טכני ביותר ו'תוכן הדיוט 'עבור סוגים שונים של מבקרים.

צור תוכן לאנשים שלא למנועי חיפוש. זה נתון שמנוע חיפוש ידרג אתר על פי מילות המפתח או ביטויי המפתח המשמשים בתוכן. עם זאת, עליך לזכור שתוכן האתר שלך מיועד לאנשים ולא למנועי החיפוש. הכנסת מילות מפתח מיותרות רבות למאמר עשויה לגרום למנועי החיפוש להגדיל את דירוגך, אך זה ירגיז את האנשים שקוראים את התוכן שלך.

זכרו שאיכות תוכן האתר שלכם היא כבר כלי SEO טוב שיעלה את דירוג מנועי החיפוש באתר שלכם.

פורסם על ידי Jim Gilbertson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?