טרמינולוגיה לקידום אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

חומר כתיבה עם פוטנציאל SEO גדול יכול להוות אתגר. אתה צריך להשיג איזון טוב של מילות מפתח מבלי להאשים אותך במילוי מילות מפתח – לא גדול בעולם קידום אתרים. זה בעצם אומר שכל התוכן שלך הוא מילות מפתח וזה לא הגיוני, אין לו מידע אמיתי והוא פשוט שם, ובכן, יש הרבה מילות מפתח נוכחות.

סמכות עשויה להיראות קלה. צריך לענות למישהו בעל סמכות וזה חל גם כאן. המשמעות היא רמת האמון שיש לאתר ממנועי החיפוש הגדולים. אם האמון הוא גבוה זה טוב, וזה אומר שהאתר ידרג גבוה. אם לא, זה לא יהיה ואלה חדשות רעות.

פירורי לחם הם מרכיב נהדר לקציצת בשר, והם עובדים היטב באגדות כדי שדמויות יחזרו למקום ממנו התחילו. בדיבור SEO, פירורי לחם הם כלי ניווט באתרים המסייעים למבקרים לחזור למקום בו הם רוצים להיות בתוך האתר.

יש לנו הרבה דלתות בבתים שלנו. הם משמשים בכניסה לחדר ויציאה ממנו. ב- SEO לפתח יש פונקציה דומה בכך שהם דפים המשמשים באופן מושך תנועה ממנוע החיפוש. ואז המשתמש 'יכנס' לאתר. לראות מה הם עשו שם?

תוכן ב- SEO מדבר פירושו החלקים הספציפיים של האתר שיש להם את הערך הרב ביותר עבור הצופה, כלומר המאמרים, בשר האתר, הרעיון אם תרצו. זה לא המקום לפרסום, מיתוג או ניווט.

ישנם שדות תעופה ברחבי הארץ המשמשים מוקדים עבור חברות תעופה שונות. אם תגיעו לאחד משדות התעופה האלה תוכלו בדרך כלל להתחבר לכל מקום אחר. הדבר נכון גם לגבי רכזת ב- SEO. רכזת מוגדרת כדף מומחה באיכותו הגבוהה (מידע, ללא מילוי מילות מפתח וכו ') והוא מקשר את המשתמש לדפים קשורים אחרים כדי לשפר את החיפוש שלהם.

קישור פנימי אולי נשמע כמו משהו במגרש גולף אך לענייננו זה אומר קישורים נכנסים מדפים קשורים אחרים (כמו הרכזת) שכבר מהווים מקור אמון. אתה יכול לקשר לדף אחר ובחזרה כדי לקבל מידע נוסף על השאילתה שלך כמשתמש.

ולבסוף, גן מוקף חומות הוא לא מה שאתה חושב. במקום זאת מדובר בקבוצת דפים המקושרת יחד אך אינה מקושרת לשום עמוד אחר. אז אתה תקוע!

פורסם על ידי Amanda J Hales
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?