טקטיקות SEO שצריך לקחת בחשבון בשנת 2017

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

השנה קרובה לסיומה ויועצי SEO כבר מתלבטים לגבי האסטרטגיות והטקטיקות שצריך לבצע בשנה הקרובה 2017. כמה כבר חקרו ופרסמו כמה דברים והנה אנחנו. חקרנו והשווינו כמה פעילויות כדי לזהות אילו יעבדו והיכן עשינו טעויות מטופשות כלליות.

לאחר אינדיקציה ברורה ומחקר מפורט, זיהינו מעט טקטיקות שבהחלט יעבדו בשנה הקרובה. כמה מהם כבר השתתפו במרתון והופיעו הרבה יותר טוב ומעטים חדשים (למעשה לא חדשים, אך בדרך כלל מוטעים קודם).

על פי המחקר, הגישה המסורתית של "פעילויות מחוץ לדף" ו"פעילויות על דף "בהחלט תפעל עם שינויים רעיוניים מעטים. בואו נדון בפירוט:

טקטיקות SEO באתר (פעילויות באתר)

כדי להתכונן להתמודד עם מכשולים בשנת 2017, מומחי SEO צריך לעבוד תחילה על טקטיקות SEO באתר. קידום אתרים באתר פירושו העבודה שבוצעה באתר עצמו במקום של אחרים. ממבנה האתר ועד למהירות האתר, הוא משלב מספר גורמים, כגון-

 • ממשק משתמש וניווט – ממשק משתמש נהדר מוביל תמיד להמרות, לאינטראקציה של משתמשים ולהופעות טובות יותר. אמנם ניווט ברור מסייע בשיפור משך הביקור של משתמש בודד. כלול בו, הם מרכיבים חיוניים כדי לקבל דירוג ולקבל הרשאה על ידי כמה משתמשים פעילים ומנהלי אתרים. השתמש בתבניות ניווט קלות, מיקום נכון של הקשר, עיצוב אתרים אלגנטי וכו 'כדי לספק חוויית משתמש טובה יותר.
 • אדריכלות אתרים – תכנון אדריכלי נכון יוביל בהחלט לדירוג וגם להשפיע על חוויית המשתמש. בעוד שהוא בצד השונה, זה יעזור לזהות גם את התנהגות המשתמשים. אדריכלות אתרים מבטיחה יישור נכון, מיקום נכון של הקשר ומראה ברור יותר. פעל לפי הסטנדרטים של עיצוב אתרים, כולל גרפיקה ברמה גבוהה, סרטונים רלוונטיים, תוכן נטול שגיאות ודברים לשיפור התנהגות הקלקות של המשתמשים.
 • קישור בין אתרים – קישור אינטראקטיבי ממלא תפקיד חיוני בדירוג האתרים. מכיוון שהוא מוביל משתמש לדפים שונים באותו אתר ומשתף את מיץ הקישורים לאחרים, זה עוזר בשיפור דירוג העמודים וכן בהופעות מילות המפתח בגוגל. השתמש במבנה קישור נכון ועוגן במילת מפתח רלוונטית לדף אינטרנט רלוונטי כדי להבחין בסורקי Google.
 • מהירות אתר ויכולת סריקה – טעינה מהירה יותר משפרת את חוויית המשתמש ועוזרת לאתר להחזיק משתמשים למשך זמן רב יותר. כדי להפוך את האתר שלך למהיר יותר בדפדפנים פשוט צמצם את קובץ ה- CSS וה- JS שלך ואפשר דחיסת המשאבים שלך. אפילו אתה צריך לעבוד על פונקציונליות במטמון, מה שמשפר באופן מדהים את מהירות הסריקה.
 • היענות לנייד – זה האלמנט החיוני ביותר לדירוג טוב במכשירים ניידים ולקבל אינטראקציה גבוהה יותר של משתמשים. גוגל כבר הודיעה על הצורך בהיענות בעדכון הקודם שלה – מובילגדון. אז, תאמצו פריסות תגובה לדירוג טוב ב- SERP של מנוע החיפוש הן לחיפושים בשולחן העבודה והן לחיפושים במובייל.
 • סימון סכמות – כדי לזהות דברים בצורה מדויקת, אנו זקוקים למספר סימונים המגדירים מה מדובר, מדוע משתמשים בהם, מי הם בעליו וכו '. באופן דומה, מנועי החיפוש היו זקוקים גם למספר סימונים לצורך זיהוי מרכיבי האתר. זו הסיבה שגוגל עצמה יצרה סימני סימונים המגדירים את המחבר, הכותרת, הלוגו ועוד כמה אלמנטים באתר. זה עוזר לאינדקס במדויק ולחזור לשאילתות החיפוש המדויקות.
 • סימון זהויות מקומי – לפי עדכון היונה של גוגל, חשוב לכלול NAP מקומי (שם, כתובת, מספר טלפון) כדי לקבל דירוג גבוה עבור תוצאות מקומיות. סימון זה מביא הרבה יותר טוב לחיפושים גיאוצנטריים. לכן, כלול את הזהות המקומית שלך ודרג טוב יותר בשנת 2017.
 • כלול הרשאת אותות אמון – אתרים מורשים יקבלו שיפור כלשהו ב- SERP, מכיוון שהם חושפים את אותות האמון שלהם. אותות האמון שלהם יכולים להיות הלוגו של השותף שלהם, תעודת ה- SSL שלהם, הסימן המסחרי שלהם וכו '. לכן, כללו אותות אמון כדי לקבל את אמון המשתמש, זה חיוני בעתיד הקרוב.

טקטיקות קידום אתרים מחוץ לאתר (פעילויות מחוץ לדף)

בצד מקביל, משווקים דיגיטליים מומחים היו צריכים לעבוד על טקטיקות SEO מחוץ לאתר כדי ליצור נוכחות טובה יותר במנועי החיפוש. על ידי יצירת קישורים אותנטיים, רלוונטיים ונושאים, אנו יכולים להתמודד עם המכשולים ולהתגבר על המכשולים בשנה הקרובה. בואו נדון בפעילויות הגדולות מחוץ לדף שיובילו בשנת 2017:

 • בניין קישורים אותנטי – אותנטיות ראשונה כאשר אנו מדברים על אמון משתמשים. אפילו עבור סורקי מנועי החיפוש, בניית קישורים אותנטית הופכת את האתר לאמין ומסייע בשיפור ההופעות במנוע החיפוש. לכן, נסו להשיג קישורים יוצאים טובים יותר מאתרי האינטרנט.edu או.org או מדורגים גבוהים (אתרי DA, PA ו- PR גבוהים).
 • שיווק תוכן – תוכן מופיע כאחד הגורמים החשובים ביותר ב- SEO ומשמש כטקטיקה מובילה באופטימיזציה מחוץ לדף. מפעילויות מסורתיות ועד למטלות מודרניות, תוכן המשמש בכל מקום. אך לא רגיל, בעל תוכן יצירתי, ייחודי ויעיל הוא חיוני להופעות טובות יותר במנועי החיפוש והוא משפיע גם על התנהגות המשתמשים. לכן, השתמש בתוכן רלוונטי, ללא דקדוק, ייחודי, אקספרסיבי ותוך מהקופסה עבור מסעות הפרסום שלך ב- SEO בשנת 2017.
 • אשר רשת אורחים – המונח נטוורקינג ישפיע לרעה על הסורקים ובשל כך גוגל איכשהו לא זיהתה רשת אורחים לצורך דירוג. אבל אם נעשה שימוש בהיבט חיובי, רשת בלוגים אורחים תשפיע הרבה יותר טוב. מכיוון שהם רלוונטיים ביותר, אותנטיים ביותר ומרכזי משתמשים, כך הם מובילים ישירות יותר משתמשים לאתר.
 • אופטימיזציה של מילות מפתח – כל אסטרטגיה מתחילה בבחירת מילות מפתח רלוונטיות, מי לוקח את ההובלה והופך אתר גלוי ב- SERP לשאילתות חיפוש שונות. מיקום נכון של מילות מפתח בתוכן (כלומר צפיפות מילות מפתח) והקרבה הם חיוניים כדי ליהנות ממילות מפתח נבחרות. לכן, השתמש במילות מפתח רלוונטיות ביותר, שמור על התמקדות בצפיפות ובקרבה, השתמש בהן בכותרות ובכותרות וכו '.
 • רישום מקומי לכולם – לפי עדכון ה- Pegion של גוגל, תוצאות מקומיות ישפיעו לחלוטין על ידי רישומים מקומיים, NAP ומילות מפתח מקומיות. על ידי הגשת ספריות מקומיות, ציטוטים מקומיים, מודעות בפורטלים מקומיים וקידומי מכירות באמצעות מילות מפתח מקומיות ישפרו את הדירוג לחיפושים מקומיים. לכן, נסה לשלב מילות מפתח ספציפיות של GEO ורישומים מקומיים באסטרטגיה שלך לקידום אתרים בשנת 2017.
 • בלוגים פעילים – היה פעיל כדי להפוך את המבצעים שלך לראויים. מכיוון ששיווק תוכן הוא טקטיקה חיונית של קידום מכירות, כתיבת בלוגים היא דרך נוספת לשיווק תוכן. בבלוג משלך, בבלוג של החברה או בבלוגים הרלוונטיים של אחרים, כתיבת בלוגים מתמשכת תשפר את ההופעות שלך. לכן, כתוב באופן פעיל תוכן אינפורמטיבי, יעיל ורלוונטי למטרת בלוגים.
 • קישור בין נושאים – בשנת 2017, נסה להתמקד בקישור נושאי, מכיוון שהוא מראה רלוונטי יותר ומושך קהל ממוקד. קישור לפי נושא פירושו פשוט קישור גב רעיוני או קבלת קישורים נכנסים מאתרי מושגים דומים. לכן, נסו לחפש באתרי נושא רלוונטיים ודומים באמצעות ניתוח מתחרים, בדיקת קישור לאחור או חיפוש בגוגל תכנים דומים והציבו שם את הקישור האחורי שלכם.
 • השבת קישור – טכניקה נוספת שתתן ביטחון לתוצאות טובות יותר. החידוש פירושו פשוט ליצור מחדש קישורים שבורים על ידי גרימתם לתחייה. לשם כך תוכלו לחפש קישורים שבורים באתרים מורשים במיוחד כמו ויקיפדיה, ולמקד תוכן נושא רלוונטי כלפי אתר משלכם. אז בנה מחדש את האותנטיות שלך באמצעות החזרת קישורים בשנת 2017.
 • המלצות לקוח / ביקורות המלצה תמיד משפרת את אמון המשתמשים כמו גם את גוגל. על ידי שאלת המלצות וביקורות של לקוחות (חיוביות כמובן) בפורטלים שונים, כגון דף עסקי של גוגל, פייסבוק פייג ', Glassdoor ואחרים, ישפרו את הדרגות וההופעות. לכן, בקש ביקורות חיוביות והמלצות של לקוחות לדרג טוב בשנת 2017.
 • שפר את המעורבות בתוכן חזותי – תוכן טקסט בלבד לא יכול לגרום לך לשפר את שהיית המשתמשים שלך באתר. מכיוון שזה איכשהו גורם להם לשעמם ולהרוס את החוויה שלהם. אפילו לאף אחד אין זמן לקרוא תוכן ענק. לכן, נסו לערב תכנים חזותיים אקספרסיביים ומרתקים כמו גרפיקה, תמונות, סרטונים, אנימציות וכו 'כדי לשפר את מעורבות המשתמשים ולהפחתת שיעור העזיבה.

טקטיקות רשתות חברתיות (איתותים חברתיים)

בעבר, אלה ידועים כחלק מ"טקטיקות מחוץ לדף ", אך כעת יש להם העדפה פרטנית והשפעה על הדירוג וההופעות במנועי החיפוש. כטקטיקה מומלצת, איתותים אלה שוקלים גם לבצע המרות וחיבור ישיר. אז זה דורש לשמור על אמונתך ולהתמקד באיתותים חברתיים ולעבוד על מרכיביו, כגון-

 • אקטיביות חברתית – להיות פעיל ברשתות חברתיות כדי ליצור זהות מוכרת. פוסט על בסיס יומי יכול לעזור לך להפוך את הדף העסקי שלך לקהל רלוונטי מותג ומודע אודות השירותים, המוצרים והתכונות שלך.
 • שפר מעגל / רשימת חברים של שדות רלוונטיים – היה ברור לגבי הקהל לפני שתבחר אחד כחבר בחשבון העסקי שלך. כיוון שזה מיועד אך ורק לקידומי מכירות והמרות ואיכשהו לעבוד כחלון ראווה, אך רק עבור הרלוונטי. לכן שפר את רשימת החברים שלך עם המשתמשים הרלוונטיים ביותר, מה שיכול לעזור לך לייצר יותר גרושים בפחות קידום.
 • שפר את הרשת – לצד השיפור אצל חברים, זה גם חיוני כדי להיות חלק מקהילות וקבוצות שונות אך רלוונטיות. זה יעזור לך לשפר את טווח ההגעה שלך באותו ענף ולשפר את הסיכוי להמרות.
 • כתיבת בלוגים פעילה ברשתות חברתיות – כפלטפורמה מתפתחת, הרשתות החברתיות הן המקום המושלם לעשות בו בלוגים. מכיוון שהם מתחייבים לקידום עצמי ולהישג הגבוה ביותר בפוסט אחד, הם גם הבטיחו לך יותר אינטראקציה עם המשתמשים. אפילו התוכן שיוצב בפלטפורמות חברתיות כגון – פייסבוק, לינקדאין, רדיט, סטמבלופון וכו 'יקבל סמכות גבוהה ואינדקס מוקדם יותר.
 • בקש ביקורות חברתיות – רשתות חברתיות ששוות הרבה כדי להפוך את העסק שלך למותג. לכן, היה פעיל בזה כדי להיות מזוהה, מורשה ומוכר תמיד על ידי כמה. אפילו, לעולם אל תעזוב יום אחד בלי אינטראקציה, שתף את המחשבה שלך ובקש מהמעגל שלך את הביקורות. מכיוון שזו דרך מוערכת מאוד לקבל דירוג במנועי חיפוש.

ניתוח ובדיקה מהירה (פעילויות צולבות)

גוגל נהגה לשנות את אלגוריתמי החיפוש שלה על בסיס קבוע (מספר פעמים בשנה אחת), מה שגרם לכישלון של מספר טקטיקות וגם לשפר באופן מדהים מעט כאלה. בשינויים האלה חלקם ברצינות הענקים כמו הקודמים – פנדה, פינגווין, יונק דבש, מובילגדון, יונה ו RankBrain.

אז זה דבר חיוני לעבור לבדוק את העבודה על ידי שמירה על כמה דברים, כמו-

 • ניתוח הכלים של גוגל – כיועץ קידום אתרים, אנחנו רגילים עם כלים אלה ומחוברים אליהם באופן קבוע. אפילו אלה חיוניים לחישוב התנועה ולניתוח שגיאות באתר. יתר על כן, ניתן להשתמש בכלים כמו גוגל אנליטיקס ומנהלי אתרים לשיפור יכולת הסריקה של האתר, יצירת אינדקס של מפת האתר, התנהגות המשתמשים, קנסות ידניים ועוד.
 • ניתוח בדף – כדי לזהות את התנהגות המשתמש בדף יחיד, אנו משתמשים בדרך כלל בכלים של Google Analytics בדף. זה מנקה את זרימת המשתמש, פירוש באיזה כיוון המשתמש קורא את התוכן ומתקשר עם איזה הקשר יותר. באחוז ברור נוכל לנתח את שווי ההקשר ולפי זה נוכל לשנות את ההקשר שלנו.
 • מדידת ביצועים – כדי לזהות את ערך העבודה, עלינו לבצע מדידת ביצועים על בסיס קבוע. זה כולל בדיקת קישורים אחוריים, בדיקת קישורים שבורים, בדיקת 404, בדיקת שגיאות קישורים, בדיקת סמכויות וכו '. על ידי בדיקה מהירה, אנו יכולים להבטיח לעצמנו לגבי התוצאות וזה יעזור לנו להכין אסטרטגיות נוספות.

מעט מילים אחרונות

הצהרנו על קידום אתרים בשנת 2016 בסוף השנה שעברה יחד עם אינפוגרפיקה רלוונטית וכעת, השנה קרובה לסיומה. כמו בשנה שעברה, ערכנו גם השנה כמה מחקרים וניתוחים כדי לזהות מה יעבוד טוב יותר בשנה הקרובה 2017. אנו סוחטים את המחקר שלנו ומגיעים עם הפרטים כאן. היו לנו ארבעה חלקים עיקריים שצריכים להתמקד בשנת 2017 ומומחי SEO צריכים לשים לב ל"טקטיקות באתר "," טקטיקות מחוץ לאתר "," אותות חברתיים "ו"אנליטיקה".

פורסם על ידי Anurag G.
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

uncategorized

1xbet Зеркало Рабочее На сегодня Прямо Сейчас только Нас 1xbet Зеркало Рабочее На сегодня

0 (0) Касается того, в 1XBET присутствует возможность игры в казино. Реализована она крайне приятно, ведь пользователь спокойно может играть уже в каждого провайдера, даже

uncategorized

1xslots Казино Официальный Сайт

0 (0) Опробовать автоматы в платных ставках без депозита можно, используя фриспины за регистрацию в 1xslots. А 1x slots casino есть возможность поэкспериментировать слоты до

uncategorized

официальный Сайт Казино коммодора Х

0 (0) Для новому игрока доступно создание личного кабинета. Проем в Admiral X Casino легко совершить в любом неподходящем браузере. Когда пребезбожно войдете в аккаунт,

uncategorized

1хставка Промокод 4000 Рублей но Бонусы Декабря 2021

0 (0) Получить барыши можно, как также активации промокода 1хставка, так и позже. Для энергичных бетторов букмекерская контора часто проводит мероприятия. Фрибет – бесплатная ставка,

uncategorized

Казино Пин Ап Официальный Сайт ⭐ Играть Онлайн а Деньги В Pin Up Casino

0 (0) Понадобится 70 мегабайт места, желательно установить обновление операционной системы, если есть такая возможность. Полная копия официального сайта ПинАп казино активируется же нескольких случаях.

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?