טיפים פשוטים לקידום אתרים ולעיצוב אתרים לשיפור אתר ECoomerce שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

לא קשה להבין מדוע אתר מעוצב בצורה גרועה עלול להוות בעיות עבור עסקים מקוונים, במיוחד בתקופת החגים שתורם לעשרים עד ארבעים אחוז מהמכירות השנתיות.

יש להזכיר כאן כי נתונים סטטיסטיים זמינים כדי לאשר את משמעות נוכחות המותג שלך באינטרנט. זה מגלה כי:

  • לפני שקונים סחורות מחנות לבנים ומרגמות, אנשים בדרך כלל אוהבים לבדוק את האתר של חנויות שונות.

  • חיפוש מקוון מעדכן את הקונים לגבי המחירים בתוספת זמינות הפריטים, ומאפשר להם להחליט אם עליהם לקנות מחנות פיזית או מקוונת.

  • בזמן שהם עוברים משבר כלכלי, הקונים הופכים זהירים בזמן שהם מזמינים באינטרנט כדי לחסוך כסף, ובכך מוסיפים לתנועה המקוונת.

  • קונים הנוטים לקנות מתנה להורדה כגון מוסיקה, ספרים אלקטרוניים בתוספת אשראי FB וכו 'עשויים לבצע רכישות נוספות.

לאחר שנודע לך על התפקיד המשמעותי שמבצע אתר העסק שלך, עליך לעשות כמה דברים לפני תחילת עונת החגים. אתה יכול להפיק תועלת מנסה כמה מהאסטרטגיות המוזכרות להלן:

התכונן לטפל בתנועה בלתי צפויה

קבע תוכניות מראש המאפשר לאתר שלך לטפל בכל ההזמנות. צפה את העומס המרבי, צפה כמה מהר האתר שלך מגיב וסקר את ביצועי היישומים הרבה לפני יום שני בסייבר המתקרב.

שפר את מהירות האתר

בשימוש ברשת משלוח תוכן (CDN) תוכלו להאיץ את אספקת התוכן המתאים עם תמונות וסרטונים ללקוחותיכם.

קבל תנועה ממכשירים ניידים

בזמן החג, רוב הצרכנים משתמשים במכשירים ניידים לצורך ביצוע חיפושים מקוונים לפני ביקור בחנויות. לכן, זה הגיוני לכלול חוויה בחנות המספקת מידע אודות אתרך המתוזמן היטב בתוספת שינויים המיועדים ליישומים ניידים.

הגדל את ההמרות

חפש דרכים שמאפשרות ללקוחות לאתר את הסחורה שלך באתר שלך. אתה יכול להעלות את החשיפה על ידי מתן הזנות לחלק מהמנועים המקוונים הפופולריים המשווים מחירים. אתה יכול לשקול את שוק האמזונס כדי לכלול מודעות תשלום לקליק בדפי המוצר והקטגוריה של מוצרי המוצר של אמזון. זה יעזור לקונים לבדוק את המודעות שלך במציאת מוצרים דומים לשלך.

למרות שהמדיה החברתית לא מהווה מדיום עיקרי לחיפוש, היא מכוונת לרוב ובכך הפכה משמעותית, במיוחד בקרב הדור הצעיר של הקונים. להמיר מבקרים ללקוחות פוטנציאליים על ידי שילוב שיתוף חברתי בין עמוד המוצר.

מציעים שירות צרכני משופר

הציגו שירות לקוחות מעולה לצרכנים על ידי החלטת נושאי הלקוחות דרך אתרי רשת כגון טוויטר ופייסבוק. יש לקיים מדיניות ברורה למשלוח בתוספת החזרות ולספק מתקנים לקבלת משוב הלקוחות

אנשים עם תקציב קטן בדרך כלל מבצעים חיפושים מקוונים לפני הקנייה. זה עוזר שיהיה לך אתר פשוט מהנה ויעיל שבו הם יכולים לקנות. כלול מסנני מוצרים, מקסימום פרטי מוצר וכלי השוואה באתר קל לניווט. שפר את תיאור המוצר הנמכר ביותר.

ככל האפשר, נסו להשיג כתובות דוא"ל של מבקרים ונסו לנצל את המרב.

נסה להשתמש בקמפיינים של שיווק מחדש כדי למשוך לקוחות שלוקח יותר זמן לקנות.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?