טיפים לקופירייטינג SEO

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מה זה קופירייטינג של SEO? קופירייטינג SEO / קופירייטינג מקצועי, המכונה גם כתיבה למנועי חיפוש, הוא סוג חדש של כתיבה, שמשמעותה כתיבת תכנים בצורה ידידותית לרשת! קופירייטינג במנועי חיפוש הוא, למעשה, תהליך כתיבה מחודש של עותק 'כתוב יצירתי' קיים. במילים פשוטות, כתיבה מבוססת מילות מפתח נקראת SEO copy copy. אבל זה לא אומר שכתיבת SEO היא רק ניסיון להכניס כמה מפוזרים; מילות המפתח שנשמעות במילון תזאורוס לתוך העותק רק כדי לגרום לו להיות גבוה במנועי החיפוש. מנועי חיפוש כמו גוגל ויאהו!, תמיד תוכן זבל המלא במילות מפתח. לכן, תוך כדי תכנון קופירייטינג במנועי חיפוש, עליכם לדאוג לצפיפות השימוש במילות מפתח בתוכן.

קופירייטינג במנועי חיפוש שונה מקופירייטינג אחר מכיוון שהוא נכתב עבור מנועי החיפוש וגם עבור גולשים אנושיים. עם זאת, קופירייטינג של SEO אינו קשה במיוחד אך מעט מסובך. להלן כמה טיפים לכתיבת קופירייטינג מקצועי עבור SEO.

דע את מילת המפתח שלך לפני שתתחיל קופירייטינג מקצועי: אם אתה יודע אילו ביטויי מפתח אתה מייעל את הדף; זה הופך להיות הרבה יותר קל עבורך לספק שירותי קופירייטינג של SEO. כשאתה מתחיל לכתוב, כלול ביטויי מפתח לאורך כל העתק הגוף שלך, לא רק בפסקה הראשונה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, התמקד בעותק שלך רק בשתיים או שלוש מילות מפתח עיקריות. לחץ כאן להורדת הכלי לניתוח מילות מפתח.

תדירות ביטויי מפתח לקופירייטינג של SEO: באיזו תדירות כדאי להשתמש בביטויי מפתח? יש "קו מנחה של 3%" הקובע כי 3% מהמילים שלך צריכות להיות מילות מפתח. עם זאת, זה רק קו מנחה. אל תהרוג את עצמך כדי להשיג יחס של 3%. זכור, העותק שלך צריך למכור כמו גם למשוך את תשומת לב המנועים. אל תהרוס עותק טוב לחלוטין על ידי אילוץ מילות מפתח במקום בו הן פשוט לא מתאימות. לכן, דאג לתדירות מילות המפתח תוך כדי תכנון קופירייטינג במנועי חיפוש. על מנת לבדוק את צפיפות מילות המפתח של דף האינטרנט שלך, הורד כאן בחינם.

חייבים לדעת על מה כל האתר: לפני שתתחיל קופירייטינג SEO, עליך להכיר את קהל היעד של האתר. ברגע שאתה מכיר את קהל היעד שלך; אתה מכיר את מילות המפתח שלך; כעת חבר את שניהם ליצירת עותק משכנע וידידותי למנועי חיפוש. לדוגמה, אם האתר שלך מציע שירותי פיתוח ועיצוב אתרים, מקד למילות מפתח בהתאם.

אורך טקסט מותאם בעמוד: רצוי שיהיה מספיק טקסט בדף הבית שלך ועמודי חלקים חשובים לקופירייטינג יעיל של מנועי חיפוש. מנועי חיפוש אוהבים לראות בין 250 ל -500 מילים טקסט בעמוד כדי להעריך את הרלוונטיות של מילות המפתח שלו. תן לתחילת הטקסט של העמוד להכיל את מילות המפתח החשובות שלך. מנועי חיפוש מסוימים אינם קוראים עמוק בעמוד שלך. ככזה, חשוב שיהיה להם לקרוא את הטקסט הראשוני שלך עם מילות המפתח. הימנע מהצבת קישורים בתמונות. מנועי חיפוש אינם יכולים לקרוא תמונות.

קופירייטינג מקצועי באמצעות CSS (גיליונות סגנון מדורגים): CSS או גיליונות סגנון מדורגים היא שפת גליונות סגנון המאפשרת לך לספר לדפדפן כיצד להציג את הדף שלך. ניתן להשתמש ב- CSS כדי לשלוט על עיצוב הטקסט, וכך לשמור על המשיכה החזותית של הטקסט בכותרות. זה מפריד בין סגנון ההצגה של המסמכים לתוכן, ולכן פשט את תחזוקת האתר. זה כולל מפרט לגבי סוג הגופן לשימוש, ריווח, צבע, שוליים, שוליים וכו '. למידע נוסף על CSS לחץ כאן.

קופירייטינג במנועי חיפוש עבור מטא תגים: מטא תגים משמשים להעברת מידע לסורקי מנועי החיפוש שאולי מבקר אנושי אינו מתעסק בהם. יש לציין כי, תגיות מטא ב- HTML אינן הכרחיות בעת ביצוע דפי האינטרנט שלך אלא מבחינה SEO; הם יכולים לעזור מאוד. בשל המניפולציה הקלה על ידי מנהלי האתרים, כמה מטא תגים (מילות מפתח, כותרת ותיאור) איבדו את החשיבות שנהנו מהם עד לפני שנים. ישנם כלים זמינים שיוצרים אוטומטית מטא תגים. לחץ כאן להורדת הכלי.

פורסם על ידי Munaz Anjum
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?