טיפים לפרסום באנרים באינטרנט למיזם מקוון מוצלח

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מודעות באנר באינטרנט הן הכלים שמבצעים את מרבית המשימות בפרסום מקוון. הם עוזריכם לעבודה על עסק מקוון מצליח. לפיכך, כדאי ללמוד על כמה טיפים לפרסום באנרים ברשת בעיצוב מודעות באנר שבהחלט יאספו תוצאות טובות יותר.

צבעים לתשומת לב

הכרזות שלך צריכות למשוך תשומת לב וניתן להשיג זאת על ידי בחירה לשים עליהם את הצבעים הנכונים. הצבע של מודעות הבאנר שלך חייב להיות בניגוד לצבע הרקע של דף אינטרנט או דף נחיתה.

עיצוב פשוט

פשטות עיצובית היא תמיד הטובה ביותר. התמונה בה אתה צריך להשתמש חייבת להיות רלוונטית לנושא או לנושא העסק שלך. אל תדגיש את לוגו החברה או העסק שלך, אלא על תמונות הרלוונטיות להצעות שלך.

תוכן תמציתי

יש למקם את מודעות הבאנר שלך עם תוכן קצר בלבד. הארכת התוכן שלכם לארוך יותר תביא לכך שלא יהיה יעיל בקריאת הקוראים שלכם לנקוט בפעולה. המפתח הוא להתמקד בהטבה מסוימת בכל מודעת באנר מסוימת. יותר מדי קריאות לפעולות עלולות פשוט לבלבל את הקורא; כתוצאה מחוסר עניין ובסופו של דבר, אובדן שיעור הקליקים. יעילות הכרזה המקוונת תתבסס על המסר שהיא מעבירה. בפרסום באנרים, יש לזכור כי העיצוב הגרפי מגיע רק משני לתכנים מעולים ולקריאה משכנעת. ישנם מקרים בהם מודעת באנר לא כל כך יפה יכולה לבצע ביצועים טובים בהרבה מאותן פרסומות שנעשו יפה יותר בשל איכות התוכן הגבוהה שיש לה.

גופנים ניתנים לקריאה

חשוב יותר בעיצוב מודעת באנר בגודל קטן יותר שאתה עושה שימוש בגופנים הניתנים לקריאה בקלות. הגופנים הפופולריים ביותר המשמשים ביישומי אינטרנט הם Arial ו- Verdana מכיוון שהם מעבירים טקסטים לקריאים וקריאים. המטרה העיקרית שלך למודעות שלך היא למשוך לידים פוטנציאליים לקריאת ההודעה ולנקוט בפעולות מיידי כדי שלא תקשה רק לקרוא את תוכן המודעה שלך.

אינטראקציה עם הלקוח

אם אתה יכול להרשות לעצמך, הפוך את פרסומת הבאנר לאינטראקטיבית. תכנן את זה בצורה שתוכל לבקש ממוביל או קונה פוטנציאליים להשלים סקר קצר או לקחת חלק בסקר. אינטראקציה עם הלקוחות נקבעת על ידי מחקרים כמועילה בשיפור שיעור הקליקים. אם אתה יכול להפוך את המודעה שלך לאינטראקטיבית, ודא שהיא נותרת רלוונטית למטרה.

כרזות ממוקדות

לא משנה עד כמה באנרי האינטרנט שלכם מעוצבים בקפידה, אם הם לא מופיעים באתרים מתאימים, כל המאמצים שלכם עשויים לבזבז. ודא שהבאנרים שלך מקושרים כהלכה למילות מפתח נכונות כך שהם יופיעו כראוי בחיפושים. זה יכול לעזור למודעות שלך להשיג ביצועים טובים יותר בהשוואה למיקומן באופן אקראי.

כרזות טריות

זכור שאנשים ישתעממו מהבאנרים שלך אם הם תמיד רואים את אותו העיצוב ואת אותו התוכן שוב ושוב. אם אותם אנשים יראו שוב ושוב, הקפד לתת להם משהו חדש למודעה חדשה.

פורסם על ידי Roberta Barrow
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?