משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

טיפים לפרסום באנרים באינטרנט למיזם מקוון מוצלח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מודעות באנר באינטרנט הן הכלים שמבצעים את מרבית המשימות בפרסום מקוון. הם עוזריכם לעבודה על עסק מקוון מצליח. לפיכך, כדאי ללמוד על כמה טיפים לפרסום באנרים ברשת בעיצוב מודעות באנר שבהחלט יאספו תוצאות טובות יותר.

צבעים לתשומת לב

הכרזות שלך צריכות למשוך תשומת לב וניתן להשיג זאת על ידי בחירה לשים עליהם את הצבעים הנכונים. הצבע של מודעות הבאנר שלך חייב להיות בניגוד לצבע הרקע של דף אינטרנט או דף נחיתה.

עיצוב פשוט

פשטות עיצובית היא תמיד הטובה ביותר. התמונה בה אתה צריך להשתמש חייבת להיות רלוונטית לנושא או לנושא העסק שלך. אל תדגיש את לוגו החברה או העסק שלך, אלא על תמונות הרלוונטיות להצעות שלך.

תוכן תמציתי

יש למקם את מודעות הבאנר שלך עם תוכן קצר בלבד. הארכת התוכן שלכם לארוך יותר תביא לכך שלא יהיה יעיל בקריאת הקוראים שלכם לנקוט בפעולה. המפתח הוא להתמקד בהטבה מסוימת בכל מודעת באנר מסוימת. יותר מדי קריאות לפעולות עלולות פשוט לבלבל את הקורא; כתוצאה מחוסר עניין ובסופו של דבר, אובדן שיעור הקליקים. יעילות הכרזה המקוונת תתבסס על המסר שהיא מעבירה. בפרסום באנרים, יש לזכור כי העיצוב הגרפי מגיע רק משני לתכנים מעולים ולקריאה משכנעת. ישנם מקרים בהם מודעת באנר לא כל כך יפה יכולה לבצע ביצועים טובים בהרבה מאותן פרסומות שנעשו יפה יותר בשל איכות התוכן הגבוהה שיש לה.

גופנים ניתנים לקריאה

חשוב יותר בעיצוב מודעת באנר בגודל קטן יותר שאתה עושה שימוש בגופנים הניתנים לקריאה בקלות. הגופנים הפופולריים ביותר המשמשים ביישומי אינטרנט הם Arial ו- Verdana מכיוון שהם מעבירים טקסטים לקריאים וקריאים. המטרה העיקרית שלך למודעות שלך היא למשוך לידים פוטנציאליים לקריאת ההודעה ולנקוט בפעולות מיידי כדי שלא תקשה רק לקרוא את תוכן המודעה שלך.

אינטראקציה עם הלקוח

אם אתה יכול להרשות לעצמך, הפוך את פרסומת הבאנר לאינטראקטיבית. תכנן את זה בצורה שתוכל לבקש ממוביל או קונה פוטנציאליים להשלים סקר קצר או לקחת חלק בסקר. אינטראקציה עם הלקוחות נקבעת על ידי מחקרים כמועילה בשיפור שיעור הקליקים. אם אתה יכול להפוך את המודעה שלך לאינטראקטיבית, ודא שהיא נותרת רלוונטית למטרה.

כרזות ממוקדות

לא משנה עד כמה באנרי האינטרנט שלכם מעוצבים בקפידה, אם הם לא מופיעים באתרים מתאימים, כל המאמצים שלכם עשויים לבזבז. ודא שהבאנרים שלך מקושרים כהלכה למילות מפתח נכונות כך שהם יופיעו כראוי בחיפושים. זה יכול לעזור למודעות שלך להשיג ביצועים טובים יותר בהשוואה למיקומן באופן אקראי.

כרזות טריות

זכור שאנשים ישתעממו מהבאנרים שלך אם הם תמיד רואים את אותו העיצוב ואת אותו התוכן שוב ושוב. אם אותם אנשים יראו שוב ושוב, הקפד לתת להם משהו חדש למודעה חדשה.

פורסם על ידי Roberta Barrow
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?