טיפים לעיצוב אתרים לשיפור שיעורי היציאה מדף הכניסה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

הקצר את זמן הטעינה.

משתמשים לא אוהבים לחכות זמן רב. איש אינו יכול להיות חסר סבלנות יותר מאדם הגולש באינטרנט באופן קבוע – הוא רוצה לקבל את המידע הדרוש במהירות וללא דיחוי. אם לטעון דף אינטרנט לוקח יותר זמן, זה בודק את הסבלנות שלו. כעת, כאשר ישנם אתרים מתחרים עם מידע דומה הזמין, אין סיבה שמשתמשים יחכו זמן רב עד שיטען העמוד – מכיוון שהם יכולים להשיג את מה שהם צריכים במקום אחר.

ניתן להקטין את זמן הטעינה של אתר אינטרנט על ידי אופטימיזציה של תמונות וקוד האינטרנט שלו, כמו גם ביטול סקריפטים כבדים, תוספים ווידג'טים שאינם נחוצים.

עדיף גם להודעת טעינה יהיה טיימר או אינדיקטור אחר להתקדמות. סביר יותר שמבקרים יתקיימו כאשר הם יודעים את הזמן המדויק שלוקח להם גישה, במקום לחכות ללא הגבלת זמן לטעינה.

הקל על ניווט, גישה וקריאה.

אתר צריך להיות מתוכנן בצורה קלה לניווט, כך שמבקרים יוכלו לגשת למידע שהם זקוקים לו מיד. כאשר זה מורכב במבנה והנוסח קשה להבנה, המבקרים יכולים להתייאש ולעבור לאתר הבא שהם רואים.

בנוסף, בעלי אתרים צריכים לדאוג שיהיה להם טקסט קריא. זה לא צריך להיות כל כך קטן שמבקרים יתקשו לקרוא אותו, ובכל זאת לא כל כך גדול להיראות מאוד לא מקצועי. כדי לשפר עוד יותר את הקריאה, על הרקע והגופן להיות בעלי צבעים מנוגדים חדים.

עבור ישירות לנקודה.

המידע שנמסר צריך להיות תמיד קצר אך מקיף. כדי שהמבקרים יישארו בפוקוס, לא אמורים להיות הסחות דעת והפרעות – כמו למשל, סרטון (שקשה לסגור) שנוסף מעל התוכן.

עמדו בהבטחותיכם.

אין לפתות את המבקרים לקבל עותק אם לא ניתן למסור אותו.

מקשר בין, ממליץ ומתייחס

אתר שבנוי סביב פוסטים (כמו למשל מידע טכני / נושא רכילות) דורש יותר זמן למשתמשים לצפות בו. ניתן להאריך את הזמן באמצעות אלמנטים המצביעים על תוכן רלוונטי.

כאשר מבקר נוחת בדף עם מאמר העוסק בניקוי וירוס מחשב מסוים מהמערכת שלו, זה צריך לכלול קישורים למאמרים אחרים החוקרים נושאים דומים (כמו תוכנת אנטי-וירוס).

ניתן להוסיף קישורים בתוך הפוסט כדי להסביר את המונחים פלוס שיטות בפוסט האחרון, כמו גם המלצה לקריאה. באופן זה, הפוסט בו נוחת מבקר משמש כשער לדפי אינטרנט אחרים.

הוסף מולטימדיה

זה הופך במהירות לעולם ששוכח משמחות הקריאה. מלבד ההשלכות התרבותיות, זו לא התפתחות טובה מבחינת הרשת. זה הזמן שבו טקסט הוא הדרך הכי דוחה לתקשר. כיום, אנשים מעדיפים להאזין למוזיקה, לשחק משחקים ולראות תמונות מאשר לקרוא רק טקסט רגיל.

כפתרון מבחינת הקשר העיצובי, מעצבי אתרים יכולים להפוך את התוכן למושך יותר כאשר הוא מגיע עם קליפ אטרקטיבי או תמונות קשורות. מכיוון שהוויזואליה יכולה לעורר עניין וסקרנות בקלות, הם משכנעים את המבקרים לקרוא את הטקסט כדי לקבל מידע נוסף.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?