טיפים למעצבים גרפיים פוטושופ – הדרך הטובה ביותר ללמוד פוטושופ

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עבור כל מי שמעוניין להרוויח כסף כמעצב גרפי, לימוד השימוש בפוטושופ הוא ככל הנראה המומחיות החיונית שתצטרך לשפר. אם אתה בונה אתרי אינטרנט, הבנת השימוש באדובי פוטושופ תעזור לך לחסוך הרבה כסף פשוט על ידי ביצוע תמונות בעצמך בניגוד למיקור חוץ.

פוטושופ היא המובילה המזוהה בין תוכניות גרפיקה, והיא טביעת הרגל המוכרת בפועל לייצור ושינוי תמונות ותמונות במחשב. אדובי פוטושופ לא מיועד רק למעצבי גרפיקה ומעצבי אתרים מומחים – אפילו חובבים אשר נהנים מעריכת יצירות אמנות ושיפור תצלומים דיגיטליים יכולים להשיג הרבה מאוד מלימוד השימוש בפוטושופ.

משהו שצריך להיות מודע אליו הוא שלמידת השימוש בפוטושופ יש עקומת למידה תלולה למדי. למרות ש- Adobe Photoshop כולל ממשק משתמש מעוצב ומחושב היטב, תוכנית זו מספקת אינספור תכונות, ורק היכרות איתם יכולה לקחת חלק מזמנכם. משתמשי פוטושופ חדשים לגמרי עם ידע קודם בעיצוב גרפי עשויים שלא להבין באופן אוטומטי את המינוח המסוים ואת הכלים המשמשים לעריכת תמונות בתוך התוכנה.

אבל יש חדשות טובות! ללמוד להשתמש בפוטושופ לא צריך להיות מאתגר – אנשים רבים נדהמים כמה מהר הם מסוגלים ללמוד את היסודות, עם כל ההוראות הנכונות. למרבה המזל, ישנן תוכניות חינוך טובות רבות, כמו גם הדרכות שיכולות באמת לעזור לך להתחיל בזמן שאתה מבין כיצד להשתמש ב- Adobe Photoshop. בין המשאבים הללו ניתן למצוא מספר אתרי הדרכה של פוטושופ, תוכנה המלמדת את היכולות הבסיסיות של פוטושופ ומגוון רחב של ספרים המאמנים היבטים שונים של השימוש בתוכנית.

המשאב העיקרי ביחס ללימוד השימוש ב- Photoshop שנתקלתי בו הוא PhotoshopRevealed. תוכנית זו המובילה ביותר: מדורגת עוזרת לך להבין במהירות על ידי שימוש בסרטונים חדים כתער וקלים להבנה המציגים כל פונקציה חיונית וגם היבט של לימוד השימוש בפוטושופ כמו איש מקצוע.

למד מהיסוד – פשוט אין צורך בהיכרות עם היישום כדי להתחיל ללמוד להשתמש בפוטושופ. כמעט כל סרגלי הכלים, מקשי הבקרה, התפריטים וגם ההגדרות מוסברים בדרך כלל בצורה פשוטה ונוחה להבנה, מה שאומר שלא תהיה ברור לגבי מה משמש משהו. מדריכי וידאו אלה נבנו כך שיהיו מהנים ופעילים! מדריכי Adobe Photoshop בהדרכות הווידיאו נרגשים והופכים את הלמידה לשימוש ב- Adobe Photoshop למרגשת.

פורסם על ידי David Martin Peters
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?