טיפים למיקור חוץ של ה- PSD שלך לפרויקט HTML

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

נוכחות יעילה באינטרנט מחייבת את העסק שיהיה לו אתר טוב שהוא קידום אתרים וניידים, בעל קידוד מהיר ומספק חווית משתמש משופרת. ברגע שגרסת ה- PSD של האתר שלך מוכנה, השלב הבא הוא להמיר אותה ל- HTML. המרת PSD ל- HTML מגדילה את החשיפה של העסק על ידי יצירת אתר ידידותי למשתמש, פיקסל מושלם, רספונסיבי, תואם בין דפדפנים ומאומת W3C. ישנם מספר נותני שירות שאליהם אתה יכול למיקור חוץ את ה- PSD שלך לפרויקט HTML. להלן מספר טיפים שינחו אותך בתהליך ויסייעו להפיק את התמורה הטובה ביותר ממיקור חוץ של עבודה זו.

ערכו מחקר יסודי ובחרו נותן שירותים מנוסה

לפני שתאפס חברה ספציפית, בדוק את תיק העבודות שלה. האם הם מנוסים להתמודד עם עבודתך בצורה יעילה? האם דוגמאות העבודה שלהם מרשימות? האם ההמלצות והביקורות שלהם יוצרות רושם טוב במוחכם? האם יש להם חברי צוות מנוסים עם ידע מעמיק בטכניקות העדכניות ביותר? מחקר מעמיק יבטיח שפרויקט ה- PSD הראשון שלך ל- HTML יהיה בידיים בטוחות.

היה ברור לגבי הדרישות שלך

זה יחסוך הרבה זמן ואנרגיה אם תכתוב תיאור משרה ברור ותזכיר את היעדים הספציפיים שאתה רוצה שישיג השירות. מפרטים חדים וברורים לגבי הפונקציונליות של אתר HTML יסייעו לספק השירות להבין את הדרישות בצורה ברורה. אם אתה מאיית את כל הדרישות שלך לגבי כל תכונה בודדת בשלב הראשון עצמו, זה ידרוש עדכונים, שינויים מינימום ועבודות חוזרות בשלב מאוחר יותר וימנע עיכובים בפרויקט. אם אינך בטוח לגבי תכונה מסוימת, דן בה עם ספק השירות. ארגן את קבצי העיצוב שלך כראוי. ציין אם יש לך מסגרת זמן או תקציב ספציפיים.

תקשר את הדרישות שלך ביעילות

ברגע שברור לך בראש מה אתה רוצה, השלב הבא הוא לומר את דעתך וליידע את נותן השירותים על כל פרט ופרט. אם תסביר בעזרת כמה דוגמאות, יהיה קל יותר לספק להבין את הדרישות שלך. הבהר את סוג הכפתורים, הקישורים, האפקטים ותכונות אחרות שאתה רוצה באתר שלך.

אל תשכח להזכיר את הפרטים

חשבו על כל פרט באתר.

  • יידע את ספק השירות אם ברצונך להשתמש בגופנים ספציפיים. אתה יכול אפילו לשלוח קבצי גופנים מותאמים אישית שלך לספק השירות כדי ליישם אותם.
  • חשוב היטב על גדלי הגופנים שיתאימו למסכים ניידים ומסכי מחשב נייד.
  • שימו לב לתכונות הגרפיות כמו האייקונים לשימוש. בין אם ברצונך להשתמש בסמלים מוכנים סטנדרטיים, או בעיצוב משלך באמצעות Photoshop, שלח אותם לספק כדי שיוכל ליצור מראה דף אינטרנט בהתאם להעדפותיך.
  • חשוב להזכיר כיצד ברצונך שהעיצוב ייראה כאשר האתר נצפה משולחן העבודה, הטלפון החכם או הטאבלט. זהה כיצד ברצונך לארגן את התוכן שלך. תייגו בבירור ורשמו את נקודות ההפסקה בהן תרצו לחלק את התוכן לחלקים שונים בדף.

תקשורת קבועה

להיות מעורב בתהליך כולו באופן פעיל. בקש מספק השירות לשלוח עדכונים שוטפים אודות מצב הפרויקט. שלח משוב קבוע במהלך הפרויקט. התהליך כולו יכול להמשיך בצורה חלקה והפרויקט יכול להסתיים בזמן ולפי הדרישות, רק כאשר השאלות של הספק נענות במהירות. אז בדקו את המיילים שלכם באופן קבוע וספקו תשומות נחוצות בזמן.

אם פעל לפי הטיפים שלמעלה, אתה בטוח תשיג את התוצאות הטובות ביותר על ידי מיקור חוץ של פרויקט PSD ל- HTML. תהליך מאורגן מחושב בקפידה יסייע בהשלמת הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

פורסם על ידי Mark Wilson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?