טיפים ליצירת דף שגיאה 404 יעיל

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בעת הערכת ניתוח האתר יש סיכוי שתוכל לראות תנועה בדף השגיאה 404. עליכם לבצע בדיקה צולבת, לבדוק את הקודים ולתקן את הקישורים השבורים כדי לסדר את הבעיה. רוב הסיכויים שמשתמש הקליד את כתובת האתר בצורה שגויה ועדיין פינה את מקומו לדף 404 שלך. התמקדות רבה מדי בניקוי המתים והקישורים השבורים על מנת להבטיח כי המבקרים אינם מופנים לדף השגיאה 404 גורמת למעצב להתעלם מההיבט היצירתי של דף השגיאה 404.

בהתאם לאופי הדחיפות בדרישת תוכן הקשורה לאתר שלך, ישנן שתי אפשרויות למשתמש – נסה שוב או עזוב. אם ינסה שוב עם כתובת האתר הנכונה המשתמש היה נוחת באתר שלך; אבל מה עם המבקרים האקראיים? מה ניתן לעשות כך שגם אם מבקר אקראי יגיע לדף 404, המשתמש יבחר להישאר ורוצה להיות מכוון מחדש?

דף שגיאות מעוצב להפליא 404 יכול לעורר את עניין המבקר האקראי, ולגרום לו לדפדף סביב ובסופו של דבר לאפשר למשתמש לחפש את התוכן הרצוי. על מעצב האינטרנט לתקשר ביעילות דרך עמוד 404 מדוע הדף אינו מוצג ומה המשתמש יכול לעשות כדי לאתר את תוכנו. (1)

חשיפת ציפיית משתמשים

ביצוע בדיקה אקראית עם המשתמשים מסייע בחשיפת ציפיות האורחים בכל פעם שהם נקלעים למבוי סתום. ניתן לעשות זאת על ידי כך שמשתתפי הבדיקה מבקרים בדף הבית של החברה כדי להבין את ההקשר של העסק. זאת כדי שיוכלו לשקף את ציפייתם עם הקשר זה בחלק האחורי של מחשבתם לגבי מה שהם מצפים מדף שגיאות 404. חיקוי תחושת דחיפות באמצעות שליחת משתתפי הבדיקה לדף שגיאות 404 (ללא ידיעתם) זוכה למשוב כנה מהם. זה מעלה מה המבקרים מרגישים לגבי דף השגיאה ומה הם מתכוונים לעשות הלאה. תשובות אלה עוזרות בתכנון דף השגיאה לפי ציפיית המשתמש. (2)

בדיקת רעיונות יצירתיים בדפי שגיאה צריכה לכלול חשיפה ושילוב ציפיות מבקרים לדף.

מוקד השגיאה 404 עמוד:(3)

שפר את היחסים עם הקהל על ידי התחברות אליו

ספק שירות לקוחות משופר ולא רק הפניה לדף הבית

מנגנון תמיכה באמצעות תיבת החיפוש, הדוא"ל ופרטי יצירת הקשר

הצעה לקהל לאתר בקלות את העמוד הרצוי

מנגנון דיווח לדיווח על הקישור השבור

הצגת אלמנט מהנה תופס תשומת לב כדי לרתק את הקהל

תכנון דף שגיאה 404

יש לומר למבקר כי הדף חסר בשפה ידידותית. תיבת החיפוש צריכה להיות קישור מודגש להפליא עם משאבים שימושיים, כך שהמבקר מתבקש ללחוץ. העיצוב והתחושה (כולל ניווט) צריכים להיות עקביים עם שאר האתר. יש להתאים את דף 404. ניתן להשתמש ביישומון Enhance 404 של Google להטמעת תיבת החיפוש. (4)

הודעת תצוגת השגיאה צריכה להיות יצירתית. הודעת תצוגת השגיאה צריכה להיות תופס תשומת הלב על ידי הוספת אלמנט מהנה לדף. זה לא רק יגרום לו להיראות אינטראקטיבי יותר, אלא גם להפוך את המסר לבלתי רגיל ולכן בלתי נשכח. הדף אמור לבדר תחילה ולביים אחר כך.

שילוב המיתוג הכללי של החברה עם עמוד 404 מחזק את תקשורת המותג של החברה. זה מכוון את המבקר לעבר דף הבית. הצבת כתובת הדוא"ל של החברה ומידע הקשור למותג מעניין. הצגת חלק מהמוצרים המועדפים יחד עם המחירים שלהם היא תופס תשומת לב קצרה, מה שמוביל את המבקר לדפדף לרכישה. (5)

על מנת להפוך את דף 404 לאינטראקטיבי יותר, יש לספק מידע ייחודי אודות אתר החברה. אינטראקטיביות צריכה לשאוף להוסיף פונקציונליות לדף 404 עם משאבים שימושיים שיכולים להפנות את המשתמש האבוד למיקומו הרצוי.

ניתן להטמיע חוש הומור על ידי שילוב וידאו קטן, משחק או קבצי תמונה שיש להם רלוונטיות מסוימת למיתוג החברה. זה יכול לשרת מטרה כפולה של התמודדות עם שעמום המבקר, יחד עם שילוב תדמית המותג של החברה בזיכרון העליון שלהם. למרות שזה תמיד נחמד לספק קישורים או משאבים שימושיים, יש להימנע מעומס מידע. (6)

הפניות

(1,6) בש-מיאזגה, סילוויה. "404 דפי שגיאה, פעם נוספת." 29 בינואר 2009. מגזין מתנפץ. 05 במרץ 2015

(3, 5) שוק יצירתי. "404 העמודים הטובים ביותר באינטרנט." 22 ביולי 2013. אתר שוק יצירתי. 05 במרץ 2015

(4) Google WebmasterTools. "צור 404 עמודים שימושיים." אתר גוגל. 05 במרץ 2015

(2) ראנולה, הארווי. "3 טיפים לבדיקה יעילה של עמוד השגיאה 404 שלך." 17 בספטמבר 2014. בדיקת משתמשים. 05 במרץ 2015

פורסם על ידי Supriya Lala
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?