חשיבותם של דפי שגיאה בהתאמה אישית 404

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

דף השגיאה המותאם אישית 404 חשוב מאוד לאתר כדי למשוך יותר משתמשים ולהגדיל את תעבורת האינטרנט. 'שגיאת HTTP 404' אנו מקבלים כאשר מתבקש כתובת אתר לא חוקית או שגויה בשרת האינטרנט. כאשר המשתמש מבקש דף אינטרנט הבקשה נשלחת דרך HTTP מלקוח לשרת, שרת האינטרנט יחזיר קוד סטטוס של הבקשה דרך כותרת HTTP. 404 הוא קוד התגובה המוחזר משרת האינטרנט כאשר הדף או כתובת ה- URL שצוינו אינם חלק מהיישום. בכל תקשורת יש בקשה ותגובה, בשרת אינטרנט כאשר אנו מגישים בקשה לכתובת ה- URL שצוינה שרת האינטרנט מחזיר קוד תגובה. כאשר שרת האינטרנט מחזיר קוד תגובה של 404 המתאר את כתובת ה- URL שצוינה אינו חוקי ו- 200 מוחזר אם הבקשה חוקית.

דף השגיאה 404 אינו נותן מידע רב למבקר על סיבת הטעות וכיצד להמשיך הלאה. מכאן שנדרש דף שגיאה 404 מותאם אישית כדי לתאר בבירור את הסיבה ל'הודעת שגיאה 404 'ומידע נוסף כמו המשתמש אולי הקליד כתובת URL שגויה או שהמשאב שצוין הועבר או שונה שם.

עבור לקוחות פוטנציאליים עתידיים ניתן להפוך את הדף למעניין יותר כדי לשמור על המבקר. רוב המבקרים פשוט עוזבים את האתר כאשר הם מקבלים את השגיאה 404 ומעט מאוד אנשים טכניים מנסים עם כתובת אתר חלופית. לפיכך, כדי לשמור עליהם, אמור להיות שיפור טוב יותר בעמוד השגיאה 404 על ידי קידום תמונות מצחיקות או מעניינות, גרפיקה בעמוד או אספקת מנוע חיפוש שיעזור למשתמש למצוא את הקישור או את הדף הנדרש. דף שגיאה 404 מותאם אישית אמור לקבל את הדף אותו המשתמשים מחפשים. דף השגיאה המותאם אישית אינו צריך להציג את קוד המצב 404 בדף השגיאה המותאם אישית מכיוון שהוא אינו נותן שום מידע כמו המקור לשגיאה או הצעדים שיש לנקוט כדי להמשיך הלאה.

דף שגיאה 404 מותאם אישית משפיע גם על עצירת המבקר בדפדפן האינטרנט ולנסות את הדרישה באמצעות מספר קישורים. לכן דף זה צריך תמיד לוודא שלמבקר / משתמש יש אפשרות להשיג את המשאב שביקש. בדף השגיאה המותאמת אישית יכולה להיות אפשרות להגיש קישור שבור למנהל האתר. מכאן שדף זה לא רק מסיע את המבקר אלא גם עוזר למעצב אתרים להבין את דרישת המבקרים ולשדרג את האתר בהתאם. מעקב אחר שגיאת 404 חשוב מאוד מכיוון שהוא נותן למנהל האינטרנט את התמונה הברורה מה הם קישורים שבורים באתר ואת המידע שאנשים מחפשים באתר. כמו כן, הוא אמור לתת מידע ברור כי 404 אינו בגלל ששרת האינטרנט אינו זמין, אלא משום שהמשאב שצוין אינו תקף או שהקישור נשבר. דף שגיאות מותאם אישית צריך להיראות שונה משאר הדפים ביישום ודף זה לא אמור להכיל מודעות שמסיחות את המשתמש מהבנת הבעיה בפועל.

מנהל האתר צריך לפקח על הסטטיסטיקה של האתר אשר נותן מידע ברור לגבי כמה מבקרים קיבלו את השגיאה שעוזרת למצוא כמה משתמשים פשוט עוזבים את האתר כאשר הם מקבלים שגיאה 404. דף שגיאה מותאם אישית מסייע באופטימיזציה של מנועי חיפוש על ידי הפיכת מרבית הדפים לאינדקסים ולהגדלת התעבורה לאתר. מתפיסת SEO התוצאה הטובה ביותר תהיה הפניה לדף השגיאה המותאמת אישית במקרה של קישורים שבורים. ניתוח יומן שגיאות 404 יכול לעזור למנהל האתר לאתר סריקות אחר חורים או סקריפטים מותקנים.

פורסם על ידי Khachatur Petro
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?