משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

חשיבותם של דפי שגיאה בהתאמה אישית 404

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

דף השגיאה המותאם אישית 404 חשוב מאוד לאתר כדי למשוך יותר משתמשים ולהגדיל את תעבורת האינטרנט. 'שגיאת HTTP 404' אנו מקבלים כאשר מתבקש כתובת אתר לא חוקית או שגויה בשרת האינטרנט. כאשר המשתמש מבקש דף אינטרנט הבקשה נשלחת דרך HTTP מלקוח לשרת, שרת האינטרנט יחזיר קוד סטטוס של הבקשה דרך כותרת HTTP. 404 הוא קוד התגובה המוחזר משרת האינטרנט כאשר הדף או כתובת ה- URL שצוינו אינם חלק מהיישום. בכל תקשורת יש בקשה ותגובה, בשרת אינטרנט כאשר אנו מגישים בקשה לכתובת ה- URL שצוינה שרת האינטרנט מחזיר קוד תגובה. כאשר שרת האינטרנט מחזיר קוד תגובה של 404 המתאר את כתובת ה- URL שצוינה אינו חוקי ו- 200 מוחזר אם הבקשה חוקית.

דף השגיאה 404 אינו נותן מידע רב למבקר על סיבת הטעות וכיצד להמשיך הלאה. מכאן שנדרש דף שגיאה 404 מותאם אישית כדי לתאר בבירור את הסיבה ל'הודעת שגיאה 404 'ומידע נוסף כמו המשתמש אולי הקליד כתובת URL שגויה או שהמשאב שצוין הועבר או שונה שם.

עבור לקוחות פוטנציאליים עתידיים ניתן להפוך את הדף למעניין יותר כדי לשמור על המבקר. רוב המבקרים פשוט עוזבים את האתר כאשר הם מקבלים את השגיאה 404 ומעט מאוד אנשים טכניים מנסים עם כתובת אתר חלופית. לפיכך, כדי לשמור עליהם, אמור להיות שיפור טוב יותר בעמוד השגיאה 404 על ידי קידום תמונות מצחיקות או מעניינות, גרפיקה בעמוד או אספקת מנוע חיפוש שיעזור למשתמש למצוא את הקישור או את הדף הנדרש. דף שגיאה 404 מותאם אישית אמור לקבל את הדף אותו המשתמשים מחפשים. דף השגיאה המותאם אישית אינו צריך להציג את קוד המצב 404 בדף השגיאה המותאם אישית מכיוון שהוא אינו נותן שום מידע כמו המקור לשגיאה או הצעדים שיש לנקוט כדי להמשיך הלאה.

דף שגיאה 404 מותאם אישית משפיע גם על עצירת המבקר בדפדפן האינטרנט ולנסות את הדרישה באמצעות מספר קישורים. לכן דף זה צריך תמיד לוודא שלמבקר / משתמש יש אפשרות להשיג את המשאב שביקש. בדף השגיאה המותאמת אישית יכולה להיות אפשרות להגיש קישור שבור למנהל האתר. מכאן שדף זה לא רק מסיע את המבקר אלא גם עוזר למעצב אתרים להבין את דרישת המבקרים ולשדרג את האתר בהתאם. מעקב אחר שגיאת 404 חשוב מאוד מכיוון שהוא נותן למנהל האינטרנט את התמונה הברורה מה הם קישורים שבורים באתר ואת המידע שאנשים מחפשים באתר. כמו כן, הוא אמור לתת מידע ברור כי 404 אינו בגלל ששרת האינטרנט אינו זמין, אלא משום שהמשאב שצוין אינו תקף או שהקישור נשבר. דף שגיאות מותאם אישית צריך להיראות שונה משאר הדפים ביישום ודף זה לא אמור להכיל מודעות שמסיחות את המשתמש מהבנת הבעיה בפועל.

מנהל האתר צריך לפקח על הסטטיסטיקה של האתר אשר נותן מידע ברור לגבי כמה מבקרים קיבלו את השגיאה שעוזרת למצוא כמה משתמשים פשוט עוזבים את האתר כאשר הם מקבלים שגיאה 404. דף שגיאה מותאם אישית מסייע באופטימיזציה של מנועי חיפוש על ידי הפיכת מרבית הדפים לאינדקסים ולהגדלת התעבורה לאתר. מתפיסת SEO התוצאה הטובה ביותר תהיה הפניה לדף השגיאה המותאמת אישית במקרה של קישורים שבורים. ניתוח יומן שגיאות 404 יכול לעזור למנהל האתר לאתר סריקות אחר חורים או סקריפטים מותקנים.

פורסם על ידי Khachatur Petro
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?