חמש נקודות עיקריות שתוכלו לקחת בחשבון לפני שתעסיקו סוכנות קידום אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

העסקת חברת SEO או סוכנות לשיפור הדירוג במנועי החיפוש אינה החלטה שיש להקל ראש בה. עליכם לבצע מחקר מעמיק ולקבל הצעות מכמה סוכנויות שונות לפני שתקבלו החלטה. אתה צריך גם לשאול כמה שאלות לגבי האסטרטגיות שהם יעבדו ואם יש משהו שלא נשמע לך בסדר, טוב לחפש סוכנות אחרת.

להלן חמש נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון לפני שכירת סוכנות קידום אתרים:

  1. בקש רשימה של לקוחותיהם בעבר ובהווה: חברת SEO מכובדת צריכה להיות פתוחה לשתף רשימה של לקוחותיהם לשעבר. הפניות אלה יכולות לעזור לך לאמוד עד כמה הן יעילות, כמו כן תדע שהאדם עשה את העבודה הספציפית בקמפיינים של SEO. יתרה מכך, הלקוחות שלהם עשויים שלא לתת לך ניתוח ספציפי, אך הם אמורים להיות מסוגלים לומר לך אם הם ראו השפעה חיובית על דירוגם וצובר קהל.
  2. איך תשפר את דירוגי מנועי החיפוש שלי? להתרחק מאלה סוכנויות קידום אתרים שאינם דנים בפירוט בשיטותיהם. עליהם להסביר את כל האסטרטגיות שהם הולכים לנקוט בכדי להעלות את דירוג האתר שלך, וכן להעריך כמה זמן זה באמת יכול לקחת עד להשגת יעדי ה- SEO שאתה מסכים עליהם.
  3. האם הם עומדים בהנחיות מנהל האתר למנועי חיפוש? אתה רוצה יועץ שעומד בקפדנות אחר נוהלי מנהלי האתרים של גוגל? אם מועמד לא ממלא אחר ההנחיות הללו, האתר שלך עלול להגלות לדירוג נמוך מאוד במנועי החיפוש, או גרוע מכך, גוגל יכולה לאסור אותו לחלוטין על תוצאות החיפוש.
  4. האם הם מבטיחים תוצאות טובות? כל סוכנות קידום אתרים לא יכולה להבטיח לא. משרה אחת או כל מיקום בתוצאות מנועי החיפוש תוך מספר שבועות. האלגוריתמים והאסטרטגיות של SEO משתנים לעיתים קרובות וחברת SEO צריכה להתעדכן בכל אותם שינויים. הם אמנם נותנים לך דוגמה למה שהשיגו עבור לקוח אחר שלהם, אך לא מובטח שתקבל את אותה התפקיד. אם סוכנות כלשהי מבטיחה תוצאות, חפש חברה אחרת.
  5. איך מודדים את קמפיין ה- SEO? כדי לאמוד את ההצלחה במאמצי קידום אתרים, עליך לעקוב אחר כמות התעבורה הנשלחת לאתר שלך ומאיפה היא מגיעה? היועצים אמורים להיות מסוגלים להשתמש ב- Google Analytics כדי לעקוב אחר השיפור באתר.

הקפד לשאול באיזו תדירות הם יספקו לך ניתוח זה וכיצד הם משתמשים בנתונים אלה כדי לשפר ללא הרף את הדירוג והתנועה שלך, שניהם. לכן, אם אתם מחפשים גם לשכור חברת SEO, הקפידו לעקוב אחר כל הנקודות הנ"ל כדי למצוא את הנכונה.

פורסם על ידי Zack Will
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?