משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

חמש נקודות עיקריות שתוכלו לקחת בחשבון לפני שתעסיקו סוכנות קידום אתרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

העסקת חברת SEO או סוכנות לשיפור הדירוג במנועי החיפוש אינה החלטה שיש להקל ראש בה. עליכם לבצע מחקר מעמיק ולקבל הצעות מכמה סוכנויות שונות לפני שתקבלו החלטה. אתה צריך גם לשאול כמה שאלות לגבי האסטרטגיות שהם יעבדו ואם יש משהו שלא נשמע לך בסדר, טוב לחפש סוכנות אחרת.

להלן חמש נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון לפני שכירת סוכנות קידום אתרים:

 1. בקש רשימה של לקוחותיהם בעבר ובהווה: חברת SEO מכובדת צריכה להיות פתוחה לשתף רשימה של לקוחותיהם לשעבר. הפניות אלה יכולות לעזור לך לאמוד עד כמה הן יעילות, כמו כן תדע שהאדם עשה את העבודה הספציפית בקמפיינים של SEO. יתרה מכך, הלקוחות שלהם עשויים שלא לתת לך ניתוח ספציפי, אך הם אמורים להיות מסוגלים לומר לך אם הם ראו השפעה חיובית על דירוגם וצובר קהל.
 2. איך תשפר את דירוגי מנועי החיפוש שלי? להתרחק מאלה סוכנויות קידום אתרים שאינם דנים בפירוט בשיטותיהם. עליהם להסביר את כל האסטרטגיות שהם הולכים לנקוט בכדי להעלות את דירוג האתר שלך, וכן להעריך כמה זמן זה באמת יכול לקחת עד להשגת יעדי ה- SEO שאתה מסכים עליהם.
 3. האם הם עומדים בהנחיות מנהל האתר למנועי חיפוש? אתה רוצה יועץ שעומד בקפדנות אחר נוהלי מנהלי האתרים של גוגל? אם מועמד לא ממלא אחר ההנחיות הללו, האתר שלך עלול להגלות לדירוג נמוך מאוד במנועי החיפוש, או גרוע מכך, גוגל יכולה לאסור אותו לחלוטין על תוצאות החיפוש.
 4. האם הם מבטיחים תוצאות טובות? כל סוכנות קידום אתרים לא יכולה להבטיח לא. משרה אחת או כל מיקום בתוצאות מנועי החיפוש תוך מספר שבועות. האלגוריתמים והאסטרטגיות של SEO משתנים לעיתים קרובות וחברת SEO צריכה להתעדכן בכל אותם שינויים. הם אמנם נותנים לך דוגמה למה שהשיגו עבור לקוח אחר שלהם, אך לא מובטח שתקבל את אותה התפקיד. אם סוכנות כלשהי מבטיחה תוצאות, חפש חברה אחרת.
 5. איך מודדים את קמפיין ה- SEO? כדי לאמוד את ההצלחה במאמצי קידום אתרים, עליך לעקוב אחר כמות התעבורה הנשלחת לאתר שלך ומאיפה היא מגיעה? היועצים אמורים להיות מסוגלים להשתמש ב- Google Analytics כדי לעקוב אחר השיפור באתר.

הקפד לשאול באיזו תדירות הם יספקו לך ניתוח זה וכיצד הם משתמשים בנתונים אלה כדי לשפר ללא הרף את הדירוג והתנועה שלך, שניהם. לכן, אם אתם מחפשים גם לשכור חברת SEO, הקפידו לעקוב אחר כל הנקודות הנ"ל כדי למצוא את הנכונה.

פורסם על ידי Zack Will
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?