משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

חמש הסיבות המובילות מדוע תחזוקת וורדפרס חיונית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

למרות ש- WordPress משמש לרוב לבלוגים, ניתן להשתמש בו גם לאירוח סוגים אחרים של אתרים, כמו חנויות מקוונות וגלריות מדיה. מערכת התבניות וארכיטקטורת התוספים נמצאים ברשימת התכונות הפופולריות ביותר של וורדפרס. מכיוון שפלטפורמה זו עוברת התפתחות רבה, חשוב שתתחזק את האתר שלך מבוסס WordPress על בסיס קבוע. להלן חמש סיבות לכך שאתה צריך לתחזק את אתר WordPress שלך.

אבטחת האתר

פרצות אבטחה הן אחת הסיבות העיקריות לכך שעודכן פלטפורמה זו באופן שוטף. אתר וורדפרס מטופח מאובטח מפני הרבה נקודות תורפה. מלבד זאת, תחזוקה שוטפת תרחיק את האקרים מגישה לאתר שלך.

מעת לעת, וורדפרס משחררת עדכונים שיכולים להציע יתרונות רבים למנהלי אתרים. אבטחת חבטות היא אחד היתרונות החשובים ביותר. אי עדכון האתר שלך באופן קבוע יהפוך אותו לפגיע הרבה יותר. אולי שמעת שאפילו אתרי האינטרנט המובילים מתמודדים מעת לעת עם התקפות האקרים. התקפות אלה גורמות בעיקר לאובדן קבוע של נתונים חשובים באתר האינטרנט שלך, במיוחד אם אין לך גיבוי. לכן, אבטחת האתר שלך היא הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות.

ניהול תוספים

וורדפרס כוללת מערכת ניהול תוספים מעולה וחזקה. תוספים אלה מאפשרים לך לשפר את הפונקציונליות של האתר שלך. ניתן להתקין הרבה תוספים כגון תוספי SEO. באמצעות תוספים אלה תוכלו לשפר את דירוג האתר שלכם במנועי חיפוש שונים כדי לקבל יותר תנועה. ואנחנו יודעים שללא דירוג טוב במנועי החיפוש, לא ניתן להגיע לתנועה אורגנית רבה. וללא תנועה, לא ניתן ליהנות משיעור המרה גבוה יותר. אז כל המאמצים שלך יסתיימו בעשן.

לכן, לעתים נדירות אנו יכולים למצוא אתר שאינו משתמש בתוספים פופולריים. להפעלה חלקה, יש חשיבות עליונה לעדכון התוספים הללו. חוץ מזה הוא יוודא שאין תוספים מיותרים באתר שלך. נוכחותם של תוספים מיותרים תשפיע לרעה על המהירות והביצועים של האתר או הבלוג שלך.

כיום, אם לאתר שלך לוקח יותר משניות ספורות לטעון הן במחשבים שולחניים והן במכשירים ניידים, אתה יכול לשמור על מבקרים. לאמיתו של דבר, רוב המבקרים ילחצו משם אם אתה אתר לוקח יותר מדי זמן לפתוח במכשירים הניידים שלהם. לכן חשוב להתקין תוספים שלא ממש יכולים לעזור בשיפור חווית המשתמש.

תיקון קישורים שבורים

קישור לאתרים רלוונטיים אחרים חשוב אם ברצונך לספק תוכן רלוונטי רב לאתר שלך. קישורים אלה עשויים להצביע על אתרים אותנטיים אחרים לצורך הפניה. באמצעות קישורים אלו תוכלו להגדיל את אמינות האתר שלכם. אז המבקרים באתר שלך יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהתוכן שלך אמין.

אם יש לך קישורים שבורים באתר שלך, הם יכולים להשפיע לרעה על דירוג האתר שלך. אם אתה רוצה להיות תחרותי ולהכות את המתחרים שלך, הקפד לתקן את כל הקישורים השבורים באתר שלך. למעשה, זהו חלק מהתחזוקה השוטפת של אתר WordPress שלך.

אם אינך יכול לתקן קישורים שבורים בעצמך, ייתכן שתרצה לשכור את שירותיו של איש מקצוע. ישנם אתרי אינטרנט עצמאיים רבים בהם תוכלו לשכור אנשי מקצוע שיעשו את העבודה, במיוחד אם אתם עסוקים מכדי לחפש איש מקצוע מקומי. אנשי מקצוע אלה יתקנו את כל הקישורים השבורים באתר שלכם תוך מספר שעות. והחדשות הטובות הן שהם לא יעלו לך הרבה.

רק וודא שאתה שוכר איש מקצוע אמין, מנוסה ומיומן. אחרי הכל, אתה לא יכול לסמוך על מישהו שאין לו ניסיון. לעשות קצת שיעורי בית לפני שמעסיקים אותו זה רעיון נהדר. זה יעזור לך להישאר בצד הבטוח.

עדכון הנושא

אם אינך יודע, הנושא מתייחס לעיצוב ולפריסת האתר שלך. הנושא הוא זה שיוצר את הרושם הראשוני אצל המבקרים שלך כאשר הם נוחתים באתר שלך בפעם הראשונה. בדיוק כמו תוספים, כדאי גם לעדכן את ערכת הנושא שלך. זה חשוב גם מנקודת המבט הביטחונית.

הנושא הוא הרכיב המעניק מראה ייחודי לאתר האינטרנט שלך. לכן, עליך לעדכן את הנושא על בסיס קבוע לחוויית המשתמש הטובה ביותר. אם לא מעודכן, זה עשוי להשפיע על הפונקציונליות של האתר שלך עם חלוף הזמן. האתר שלך עשוי לקחת גילאים לטעון, מה שעלול להשפיע לרעה על חוויית המשתמש והמבקרים עשויים ללחוץ.

עדכון תוכנת הליבה של וורדפרס

עדכון תוכנת הוורדפרס הראשית חשוב אם ברצונך לשמור על הפונקציונליות של הפלטפורמה. למעשה, עדכון וורדפרס לגרסה האחרונה יאפשר לאתר להשתמש בכל התכונות העדכניות ביותר שמציעה וורדפרס. אם לא תעדכן את תוכנת הליבה, האתר שלך לא יביא את הביצועים הטובים ביותר שלה. הביצועים האיטיים של האתר שלך יביאו לחוויית משתמש ירודה.

מלבד זאת, אי זמינותן של התכונות העדכניות ביותר שמציעה וורדפרס תביא לאובדן של הרבה מבקרים. לכן, ייתכן שתרצה לעדכן את וורדפרס ברגע שפורסמה הגרסה החדשה. זה חשוב כדי להקדים את התחרות. מכיוון שיש הרבה מתחרים, אתה לא יכול להתפשר על רכיב הליבה הזה באתר שלך.

סיכום

בקיצור, אם אתם מנהלים אתר חשוב של וורדפרס, דאגו לעקוב אחר תוכנית תחזוקה נכונה. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, תוכל לשכור את שירותיו של איש מקצוע. זה יבטיח את הפונקציונליות הנכונה של האתר שלך.

עם תחזוקה שוטפת, התוספים והנושאים של אתר האינטרנט שלך מתעדכנים בזמן כדי לוודא שהאתר שלך לא נראה מיושן. בדרך זו תוכלו להתמקד בפיתוח התוכן באתר שלכם במקום לדאוג למהירות וביצועי האתר שלכם. אני מקווה שתשקול לעדכן את אתר WordPress שלך כדי לספק חוויה טובה יותר.

פורסם על ידי Shalini M
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?