משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

חמש האיכויות המובילות של מפתח וורדפרס טוב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

איך מזהים את מפתח הוורדפרס הטוב ביותר מתוך מאגר מתכנתים? מפתח וורדפרס ייעודי מסוגל לפרוץ את הגבולות, לעבור את היסודות ולהביא חידושים בפרויקט שהוקצו להם. מפתחי וורדפרס מקצועיים עסוקים תמיד במחקר נוסף אודות המגמות והטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להקדים את חבריהם.

להלן חמש האיכויות המובילות של מפתח וורדפרס יעיל:

 1. מיומנות טכנית

מפתח וורדפרס טוב יהיה בעל ידע מתאים על טכנולוגיות שונות ויוכל ליצור יצירת מופת. מפתח וורדפרס אידיאלי אמור להיות בעל ידע טוב ב- PHP, MySQL, קוד בסיס ב- Trac ו- Xref, והוא אמור להיות מסוגל להקים סביבת פיתוח מקומית ולהפעיל את המבנה הלילי. הם חייבים להיות בקיאים בטכניקות של וורדפרס, כגון ליבות, תוספים, כמו גם את הנושאים השונים כדי ליצור אתר, שיעזור לכם להישאר קדימה בתחרות.

 1. הלך הרוח של הלומד

הגרסאות של וורדפרס עוברות בהתמדה, וכך גם הסביבה. מפתח טוב צריך להתעדכן במגמות העיצוב, הטכנולוגיה והאבטחה העדכניות ביותר לבניית אתרים יציבים ומודרניים. מראה מיושן או פורטל מפוצץ יכתים את דימוי המותג שלך. מפתח עומד יגרום לקיפאון ברווחי העסק שלך וגם בתדמית שלך.

 1. תשומת לב ומניע עצמי

אנשי מקצוע של וורדפרס צריכים לדחוף את היכולות שלהם ללא הרף ויש להם מושג הוגן כמעט על כל ההיבטים של פלטפורמה זו. וורדפרס מציעה מגוון רחב של אפשרויות כגון תוספים, ערכות נושא, עיצוב חזיתי ומסחר אלקטרוני. לכן, מפתח צריך להיות בעל ידע מיוחד ומומחה כדי להבין מה יעבוד הכי טוב לפרויקט. מפתח בעל הנעה עצמית יבטיח כי עבודתו תבלוט בקהל ולא רק ממציאה את המספרים.

 1. כישורי תכנון מוצקים

מפתח מבריק יוכל למיין כאוס ולעשות משהו יש מאין. עם זאת, חוסר תכנון עלול להפוך לבעיה חמורה – סדר יום חסר כיוון יכול לגרום לעיכובים בהעברת הפרויקט ובזבוז זמן ואנרגיה. מתכנת יעיל יקבע לוח זמנים ויתווה יעדים – גדולים וקטנים. הם יפרקו משימות ויצרו וכן יצייתו לטווחי זמן.

 1. בדיקה וקבלת משוב

בדיקה יסודית של כל מה שנשלח היא מיומנות חשובה של כל מפתח וורדפרס. הם צריכים להיות בטוחים שקודים שהם כותבים עובדים בכל דפדפנים ומערכות הפעלה שונות. יש לבדוק כל נושא ותוסף בדפדפנים שונים כדי למנוע טרדות של הרגע האחרון. בקשת משוב היא דרך טובה לדעת האם מה שיצרת הגיוני ולהגיב בחיוב למשוב מראה בשלות ומסירות כלפי יצירתו. הפרויקט שלך נמצא בידיים טובות אם אתה מצליח לשכור מפתח בעל כישורים אלה.

וורדפרס היא פלטפורמה המתפתחת כל העת. צוות הליבה עומד תמיד על אצבעותיהם, מנסה דברים חדשים ומנסה לשפר את הפונקציות הקיימות.

פורסם על ידי Terence Lewis
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?