חמש אסטרטגיות לקידום אתרים אורגני

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מבין כל אסטרטגיות השיווק באינטרנט הנמצאות בשימוש כיום, אופטימיזציה למנועי חיפוש אורגניים – או קידום אתרים אורגני – אחת השיטות הוותיקות ביותר שנבדקו לקרב להשגת דירוגים עליונים בתוצאות החיפוש. קידום אתרים אורגני פועל לבניית דירוגים לאתרים על בסיס תוכן רלוונטי ביותר הרלוונטי לביטויי מילות המפתח שהמשתמשים מחפשים.

כדי להשיג דירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש האורגניות, יש מגוון של אסטרטגיות קידום אתרים באתר והן מחוץ לאתר, הפועלות במקביל לבניית סמכות ואמון עם מנועי החיפוש על ביטויי מילות מפתח נבחרים.

להלן תוכלו לקרוא חמש אסטרטגיות בסיסיות בהן חברות אופטימיזציה למנועי חיפוש משתמשות כדי להועיל לאסטרטגיות קידום אתרים אורגניות של לקוחותיהן.

  1. ערכו מחקר מילות מפתח ממצה: מחקר מילות מפתח הוא תהליך של גילוי ביטויי המפתח המועילים ביותר שמשתמשי האינטרנט מחפשים אליהם תרצו למקד עבור קמפיין ה- SEO האורגני שלכם. לפני שתתחיל בניתוח מילות המפתח שלך, עליך לקבוע מיהו קהל היעד שלך והאם תמקד למשתמשי אינטרנט בקנה מידה מקומי, אזורי, לאומי או עולמי. אם אתה פשוט מכוון למחפשים מקומיים, תרצה לחשוף ביטויים של מילות מפתח המשתמשות בשינויים ספציפיים גיאוגרפיים עבור יעדי מילות המפתח שלך (כלומר, מכוניות שכורות באטלנטה או מכוניות להשכרה באטלנטה.) ישנם כלים שימושיים רבים המאפשרים לך לבצע מילות מפתח. מחקר כדי למצוא אילו ביטויים מחפשים על ידי משתמשי האינטרנט. אחד הטובים ביותר הוא כלי מילות המפתח של גוגל אדוורדס, שהוא כלי ניתוח מילות מפתח בחינם המפרט מילות מפתח על סמך נפחי החיפוש שלהן וכמה הן תחרותיות.
  2. יש קופירייטינג חזק של SEOלאחר שתגלה את מילות המפתח המועילות ביותר לקמפיין קידום אתרים אורגני שלך, תרצה לקבל קופירייטרים מקצועיים של SEO לפתח תוכן אינטרנט מותאם לאתר שלך המשתמש במילות מפתח אלה בצורה אסטרטגית המועילה לקידום אתרים אורגני. כל דף אינטרנט באתר שלך צריך להיות מוקדש לביטוי או נושא מילות מפתח ראשי ויש להשתמש בביטוי או נושא מילות מפתח בכל תוכן האינטרנט בכל עמוד באופן אסטרטגי בתגי כותרות (H1, H2, H3 וכו ') ובכל הגוף. טֶקסט. שימוש בתגים חזקים בביטויי מילות המפתח שלך גם מאפשר למנועי החיפוש לדעת שמילה זו חשובה יותר מהאחרות בדף האינטרנט שלך. לאחר ביצוע קופירייטינג אופטימיזציה לקידום אתרים הוא מרכיב מרכזי בהצלחה הכוללת של אסטרטגיית ה- SEO האורגנית שלך.
  3. בצע אופטימיזציה למטא-תגיות שלך: תגי מטא הם תגי מידע המספרים למנועי החיפוש במה עוסק דף האינטרנט שלך. ישנם שלושה תגיות מטא עיקריות שתוכלו לבצע אופטימיזציה להטבות SEO אורגניות. התג הראשון הוא תג הכותרת. תג הכותרת, שמופיע בחלק העליון של כל עמוד בדף התוצאות של מנועי החיפוש (SERP), צריך לכלול את ביטוי מילת המפתח הממוקדת שלך לקדמת תג התואר. זה נכון גם לגבי תגית meta Description, שהיא התג המטא השני בחשיבותו שתוכלו לבצע אופטימיזציה. תגית ה- meta Description היא גוש תוכן קצר של 170-200 תווים המופיע ישירות מתחת לכתובת האתר של הדף ב- SERP. הכללת מילת המפתח הממוקדת שלך וריאציה של מילת מפתח זו היא שיטה מומלצת לאופטימיזציה של דף האינטרנט שלך לקידום אתרים אורגני. התג המטא האחרון שאדון בו הוא תג המטא מילות מפתח שהפך פחות ופחות חשוב עבור קידום אתרים אורגני. תג זה נוצל לרוב על ידי חברות קידום אתרים אשר מילאו את התג בכל מילת מפתח תחת השמש. עכשיו גוגל אפילו לא משתמשת בתג זה כדי לחשוב כמה טוב הדף מדרג עבור מילות מפתח מסוימות. אני עדיין משתמש בו, כי זה כמו לנקד את ה'אני 'בתגי המטא שלך. אל תשלים יותר מדי את התג, אלא כלול את ביטוי מילות המפתח העיקרי שלך וקומץ וריאציות של מילות מפתח הקשורות זה לזה בתג.
  4. השתמש במבני URL ידידותיים למנועי חיפוש: כתובות האתר של האתר שלך צריכות לזכור גם את מילות המפתח הממוקדות שלך. כתובות אתרים מותאמות למנועי חיפוש מותאמות פועלות לתמיכה בעותק האינטרנט המותאם שלך ובמטא תגים על ידי הכללת אותם ביטויי מילות מפתח ממוקדים במחרוזת ה- URL. אם לדף האינטרנט שלך יש את אותן מילות מפתח ממוקדות בתגי המטא, בגוף העותק ובכתובת האתר, כל זה משלב כדי להפוך את דף האינטרנט שלך לרלוונטי ביותר לביטוי מילות המפתח שממוקד למסע הפרסום האורגני שלך.
  5. התחל אסטרטגיה של שיווק תוכןלאחר שהאתר שלך מותאם היטב לקידום אתרים אורגני, הצעד הבא שעליך לעשות הוא להתחיל קמפיין שיווקי תוכן המסייע לבניית קישורים לאתר שלך. בניית קישורים לדפי האינטרנט שלך בונה סמכות לדף האינטרנט שלך בנושא המסוים בו הוא דן. הדרך הטובה ביותר לגייס קישורים אלה היא באמצעות בלוגים וכתיבת מאמרים, כמו גם הפצת תכנים אחרים לאתרים אחרים כגון סרטונים והודעות לעיתונות המסייעות לבנות את טביעת הרגל המקוונת שלך ולעזור בבניית קישורים לאתר שלך. אסטרטגיה זו של שיווק תוכן מחוץ לאתר היא שיניים מכריעות בהשגת הצלחה אורגנית של קידום אתרים לטווח ארוך.

פורסם על ידי Chris J Everett
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?