משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני9 שעות, 9 דקות
 • פעיללפני12 שעות, 58 דקות
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 13 שעות

חמשת הכלים המובילים לניתוח אתרים לשיפור ביצועי העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כל עסק מייצר נתונים ורושם אותם כחלק מהדרישה התפעולית שלו. הנתונים, הקשורים במיוחד לאתרי אינטרנט של חברות, יכולים להגיע בצורות רבות כגון מספר המשתמשים המבקרים באתר שלך ומיקומם או יותר, ומספר הרוכשים מוצרים מאתרך, בין היתר.

אם לא משאירים את השגחה על הנתונים, אפשר להתייחס אליהם כאל פגיעות פשוטות שתופסות שטח שרת יקר ואילו אם הם מנותחים בעזרת כלים מתאימים ופועלים בהתאם, הם יכולים להפוך לעסק. המתודולוגיה של ניתוח נתוני האינטרנט כוללת מדידת תעבורת המשתמשים, חיזוי ביצועים, מדידת רמות שביעות רצון הלקוחות ותכונות אחרות של עסקים באמצעות סטטיסטיקה ותכנות מחשבים.

מדוע ניתוח נתונים ברשת חשוב

 • כדי לברר את רמת הביצועים הנוכחית של האתר שלך ואת תחומי השיפור
 • כדי לחלץ מידע לפעולה לשיפור אסטרטגיות שיווק, להגביר את הביצועים ולשפר את קבלת ההחלטות
 • לדעת את פרופיל המשתמשים ולהבין את דפוסי הגלישה והקנייה שלהם
 • לחיזוי התנהגות משתמשים משתנה, דינמיקת שוק והשפעתם על העסק

ככל שהאתגרים לפני עסקים הופכים מורכבים יותר ודפוסי נתונים מסורבלים יותר, השימוש בכלי ניתוח הפך לחשוב יותר מאי פעם. לפיכך, כדי למנף את הפונקציונליות של הכלים או השירותים הזמינים לטובת העסק שלך, הפעלת שירותי פרסום מקוונים מקצועיים עם מומחיות נכונה יכולה להיות אסטרטגיה מתחשבת. בואו נדון בחמשת הכלים המובילים לניתוח אתרים שנמצאים בשימוש נרחב ברוב החברות של ימינו, ובכאלה שבהם תוכלו להשתמש בקלות בכדי לעזור בשינוי העסק שלכם.

גוגל אנליטיקס: ללא ספק הפופולרי ביותר מבין כל כלי ניתוח האינטרנט הקיימים, זה מגיע בחינם עם התכונות הבאות. עם זאת, גרסה מבוססת מנוי הנקראת Google Analytics 360 זמינה גם עבור משתמשי ארגונים.

 • עוקב אחר מקור הנתונים של האינטרנט המפוזר על ידי ערוצים, מכשירים ומיקומים
 • עוקב אחר פעילות המשתמש באתר על סמך מדדים הקשורים לביצועים, כגון מספר הביקורים הכולל, עסקאות, הכנסות וכו '
 • מנתח את פעילות המשתמשים באתר כולל אזורים (עמודים) מהם נראה שהמשתמשים קיפצו
 • מספק דוחות מפורטים שיכולים לעזור בשיפור אסטרטגיות שיווק דיגיטליות כמו קמפיינים ברשתות חברתיות, מלבד הכוונה למיקוד טוב יותר של דירוגי מנועי החיפוש והמרות

היבט חשוב של גוגל אנליטיקס הקשור לפרסום מקוון נקרא גוגל אדוורדס, המציע שירותים מותאמים אישית כגון תשלום לקליק (PPC) ועלות לרכישה (CPA). שירות שיווק בתשלום זה, הידוע כמרוויח ההכנסות הגבוה ביותר של גוגל, משמש מפרסמים ומשווקי אתרים להצגת רישומי מוצרים, עותקי פרסום ותוכן וידאו גבוה ב- SERP של גוגל.

עם זאת, האזור היחיד שגוגל אנליטיקס משתרך עליו הוא לספק את התיאור של נתוני זמן אמת בשלמותו, מה שהוא עושה במידה מסוימת אך עם כמה נקודות נתונים בלבד.

Kissmetrics: בניגוד ל- Google Analytics, Kissmetrics מספקת נתונים מקיפים הקשורים לרשת אודות פעילות המשתמשים על בסיס בזמן אמת. הוא מציג פעילות משתמש פרטנית לאורך פרק זמן המתפרש על פני מכשירים, מיקומים וזמן. זה נותן תובנה לגבי אנשים או קבוצות משתמשים ספציפיות, והוא שימושי במיוחד עבור יישומים ניידים ואתרי מסחר אלקטרוני. וכן, זה לא בא בחינם עם חיובים החל מ- $ 200 לחודש.

קליקי: הכלי מספק נתונים מקיפים בזמן אמת על פעילות משתמש פרטנית, דירוגי חיפוש וניתוח וידאו. מעניין שהוא מספק מתיחת מפת חום של משתמשים בזמן אמת באמצעות יישומון מקוון. החלק הטוב ביותר הוא שזה בחינם עד 3000 צפיות בדף יומי, אך גובה 19.99 דולר לחודש מעבר לכך.

הכלי מתריע גם כאשר האתר שלך מחובר לאינטרנט. זה עושה זאת על ידי שמירה על כרטיסייה באתר שלך מחמישה מיקומים שונים ברחבי העולם. לפיכך, זה מסייע לחברות לעבוד לקידום נתונים עסקיים בזמן אמת כדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

Woopra: לכלי הניתוח הזה בזמן אמת יש תכונת צ'אט לייב ייחודית המאפשרת לבעלי אתרים או משווקי רשת לשוחח בצ'אט עם משתמשים המבקרים באתר. תכונה זו יכולה לתת תובנות חשובות על האתר מנקודת מבטו של המשתמש ומסייעת בשיפור החסרונות (אם ישנם).

כמו כן, באמצעות תכונת AppConnect של הכלי תוכלו להתחבר לפלטפורמות אחרות כמו Salesforce, WordPress, HubSpot, MailChimp וכו '. היא זמינה בחינם (עד 30,000 פעולות בחודש) והן בגרסאות בתשלום (עד $ 1,199.95 לחודש ומעלה עם תכונות מתקדמות ברמת הארגון.)

FoxMetrics: האתר זמין במחיר של 299 דולר לחודש, ומספק מידע לביצוע לבעלי אתרים הנוגע להתנהגות הגלישה של המשתמשים לאורך תקופה כולל ביצוע מכירות. באמצעות הכלי תוכלו אפילו לעקוב אחר לקוחות שנטשו עגלות קניות באמצעות מיילים ומבצעים ממוקדים. הכלי מאפשר ליצור סקרי משתמשים וטופסי משוב מלבד הפניית המשתמשים לדפים המתאימים להם יותר.

סיכום

כלי ניתוח אתרים יכולים לספק תובנות חשובות לגבי תעבורת המשתמשים, היבטים שונים הקשורים אליה, והדינמיקה המשתנה שלה. עם זאת, מידע כזה לא ישמש אלא אם ננקט פעולה מתאימה לשיפור חוויית המשתמש ובכך להמרות אפשריות. במאמר, 5 הכלים המובילים לניתוח אתרים נדונו מבחינת השימוש בהם בשיווק דיגיטלי. הקוראים מוזמנים לתת את הערותיהם על כך.

פורסם על ידי Anabik Chakraborty
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?