שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. ניתן לפרק חלקים מדף אתר ב -10 שלבים כדי להראות מקרוב את האנטומיה של אתר. כשאתה מסתכל בראש כל דף אינטרנט אתה אמור להיות מסוגל למצוא את מזהה העמוד או הלוגו המייצגים את החברה. החלק העליון של האתר נקרא בדרך כלל כותרת עליונה. אין כללים שאומרים שאתה חייב להציב את מזהה האתר בצד שמאל של הדף. ניתן למקם אותו במרכז או בצד ימין של הדף אם תבחר לעשות זאת.

2. ייתכן שתמצא מודעת באנר משמאל או מימין לזהות האתר. ניתן להציב שם מודעת באנר אם האדם שלך שבבעלות האתר החליט לפרסם או למכור את החלל למפרסם אחר בתקווה לבצע מכירות.

3. אם האתר שלך הוא אתר מסחר אלקטרוני, באופן מסורתי תראה עגלת קניות מימין. אנשים קוראים בדרך כלל משמאל לימין ולכן זה הגיוני לראות עגלת קניות מימין למודעת הבאנר ולזהות האתר שלך.

4. ממש מתחת לכותרת תוכלו למצוא רשימה של כפתורים המספרים לכם על החברה ומה יש להם להציע. לפעמים ניתן לרשום לחצנים כבית, אודות, קשר וכו '. זה יכול להיות נדבך אחד או שניים ונקרא סרגל הניווט.

5. בשכבה אחרת של אותו סרגל ניווט, תוכל למצוא רשימה של מה החברה מוכרת לפי קטגוריות. מתישהו תמצא מידע זה בצד שמאל של הדף, תלוי באופן הגדרת אותו. הוא האמין כי אנשים אוהבים מידע ישירות מולם לגישה נוחה.

6. באותה שורה של סרגל הניווט, ניתן להוסיף גם תיבת חיפוש. זה תלוי בכמה עמודים יש לך באתר שלך. אם האתר שלך מכיל תוכן רב, נהוג להוסיף תיבת חיפוש. אם יש לך הרבה קטגוריות שהמבקרים שלך צריכים לראות כדי לקבל שירות טוב יותר עבורם, אתה יכול אפילו להוסיף קטע נוסף של כפתורי הניווט מתחת לשכבה השנייה של לחצני הניווט.

7. אם תגלה שיש לך הרבה חלקי משנה עבור המוצרים שאתה מוכר, תוכל להוסיף סרגל ניווט נוסף בצד שמאל של הדף. אולי האתר שלך מוכר, טלוויזיות בעלות מסך שטוח ואתה רוצה להציג יותר פירוט של המוצר לפי חלקים. סרגל ניווט בצד שמאל יכול לעבוד.

8. ממש מתחת לכותרת במרכז הדף תמצאו את הכותרת שלכם עם תג H1. אני מציין תגי H1 מכיוון שתגי כותרת מסייעים למנועי חיפוש לדעת את הכוונה הברורה של דף האינטרנט שלך. הכותרת תעזור לייעל את הדף שלך טוב יותר עם תג כותרת.

9. ממש מתחת לכותרת נמצא המקום בו המבקרים שלך צריכים למצוא את התוכן המתאר את המוצרים והשירותים שלך; אולי רשימת הטלוויזיה לפי חלקים ומחיר.

10. ממש מתחת לתוכן תמצא את הכותרת התחתונה עם רשימות מדיניות הפרטיות שלך, מדיניות הגילוי שלך, צור קשר וקישור ותנאי השימוש.

לסיכום, אל תפחדו להתנסות בדרכים שונות לעיצוב האתר שלכם. באפשרותך להוסיף כמה חלקים לדף האתר שלך שתרצה. המפתח הוא להוסיף רק חלקים הגיוניים כדי לעזור למבקרים שלכם לחוות נעימה. אלה רק האלמנט הבסיסי של דף אתר שתמיד תוכלו לשנות.

עכשיו שיש לך את ההנחיות, איך תעצב את האתר הבא שלך?

פורסם על ידי Wendell Harvey
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?