משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני1 שעה, 4 דקות
 • פעיללפני4 שעות, 53 דקות
 • פעיללפנייום1, 1 שעה
 • פעיללפנייום1, 7 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 5 שעות

חושבים לעדכן את אתר הוורדפרס שלכם לגוטנברג?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כמה מחשבות מהמקצוענים שלנו לגבי WordPress 5.0

אם יש לך אתר וורדפרס, ללא ספק שמעת על גוטנברג, העורך החדש של וורדפרס, הזמין כיום כתוסף, והוא צפוי להיות ברירת המחדל ב- WordPress 5.0. כאן ב- PMA אנו אוהבים טכנולוגיה ואנחנו אוהבים טכנולוגיה חדשה – במיוחד כאשר היא הופכת את חוויית הלקוח שלנו לחלקה יותר, והם משיגים את יעדיהם במהירות ובקלות.

עם כל הדיבורים האלה על גוטנברג, ישבנו עם שניים מהמקצוענים בוורדפרס שלנו כדי לקבל את המחשבות והטיפים שלהם לחלוק איתך.

 • אל תעדכן מיד ל- WordPress 5.0 בכל פעם שהוא מופעל, שהוא עדיין TBD. מהדורות חדשות הן תמיד קצת מטומטמות, ושחרור זה לא יהיה יוצא מן הכלל ואולי אפילו גרוע יותר. WordPress 5.0 הוא מהדורת "חכה וראה". (הערה מצוות האתר, כל המידע המוצג כאן מוגש כחומר למחשבה בלבד, ואין כאן הבעת הסכמה לדברים כאן).
 • עם שחרורו של גרסה 5.0 – התוסף של עורך הקלאסי ישולב לכל מי שיעדכן עד 5.0. אל תתקין כעת את תוסף העורך הקלאסי – המתן עד שתעדכן ל -5.0 ואז הפעל את תוסף העורך הקלאסי הכלול. תוסף זה עובר שיפוץ והוא יהיה שונה ממה שנמצא כיום במאגר התוספים.
 • בגרסה הנוכחית (4.9.x) של WordPress, גוטנברג הוא תוסף, והעורך 'הקלאסי' הוא העורך הסטנדרטי. ב- 5.x זה יהיה הפוך. משמעות הדבר היא שאנשים לא 'יצטרכו' להתחיל בעריכה בגוטנברג, גם אם הם ישדרגו לגרסה 5 (אם כי ייתכן שיהיה עליהם להוריד תוסף נוסף).
 • לגוטנברג עדיין יש כמה באגים, או ליתר דיוק, בעיות ממשק להתאמן. לא אתפלא אם העורך יתעכב, אם כי מעקב אחר הבאגים שלהם עדיין מציין את 27 בנובמבר כתאריך השחרור. הם טוענים כי תהיה להם שחרור מינורי חדש אחת לשבועיים בעתיד הנראה לעין לאחר שחרור זה. אימוץ מוקדם אולי לא הכי טוב עבור לקוחות רבים.
 • מנקודת מבט של מפתח, גוטנברג יהיה נהדר! … בסופו של דבר. הם לא יצטרכו ללמד את משתמש הקצה על קודים קצרים. במקום זאת, הם ישתמשו ב'בלוקים דינמיים 'כדי להשיג את אותו הדבר.
 • גוטנברג מתייחס לעמודים כאל עיצובעם טקסט כחלק מאותו עיצוב, לא כבלוג טקסט עם עיצוב כחלק מהטקסט. זה דוחף אנשים להפוך למעצבי דפקטו, ולא רק לכותבי דפקטו.
 • יתרון גדול לגוטנברג שאני רואה בתחילה הוא שאתה יכול לעשות שימוש חוזר בבלוקים. החיסרון יהיה שאתה יכול ליצור מספר רב של חסימות רב פעמיות אלה, העמוסות בממשק (או בלוח הבלוק).
 • יתרון גדול נוסף (ושלילי עצום במקביל) הוא שאתה יכול להתאים אישית כל בלוק באופן עצמאי. זה יוביל לדפים נהדרים של אנשים שיכולים לעצב, אבל גם לדפים שנראים נורא מאלה שלא יכולים לעצב אבל מוכנים להתעסק עם העיצוב.
 • החיסרון בשני ה'פלוסים 'הנ"ל פירושו זיהום חמור של מסדי נתונים, ולכן אופטימיזציית אתרים ושמירה במטמון יהפכו לחשובים יותר, וכן גיבויים תכופים.

עבור אתרים קיימים (המקצוענים שלנו מוסיפים) משתמשים הולכים להיות מתוסכלים בשלוש חזיתות לתקופה קצרה.

 • הראשון זה שזה יהיה מעצבן לערוך הודעות ודפים קיימים. למשתמשים לא יהיו 'הבלוקים' שגוטנברג מתרברב עליהם. גוטנברג מתייחס לתכנים קיימים (מורשת) כאל בלוק ענק 'קלאסי'. הרעיון נראה טוב על הנייר ונשמע טוב למתכנתים, אבל זה לא יהיה נעים לאנשים שמתחילים להשתמש בקונספט הבלוק של גוטנברג. הם ירצו לפרוץ את הגוש הגדול והמונוליטי הזה לבלוקים 'אמיתיים' קטנים יותר. זה יוביל לחוסר עקביות בתוך דף או פוסט, וכנראה שאנשים יתחילו לכתוב מחדש רבים מאותם עמודים לחלוטין. פוסטים לא יהיו גרועים כל כך, מכיוון שהם בדרך כלל לא נערכים (אלא אם כן הם פוסטים מותאמים אישית שנוצרו על ידי תוספים אחרים).
 • השני התסכול יהיה הבעיות האופייניות ל"איך אני מתחיל, ואיפה הכל ". בגוטנברג אתה מתחיל להקליד כדי להודיע ​​לעורך שאתה רוצה חסימת טקסט. בשלב זה, עורך TinyMCE המוכר כמו תכונות מופיעות (פסקאות, תבליטים וכו '), ולא לפני כן. כמו כן, כשאתה מעתיק ומדביק, גוטנברג מתייחס לכל פסקה כבלוק, שמתעסק עם אופן ההעתקה וההדבקה של הדברים. משהו פשוט עכשיו מורכב יותר (אם כי כמה דברים מורכבים עכשיו יופשטו).
 • השלישי תסכול יהיה תוספים. תוספים רבים בקושי מתוחזקים, או כבר אינם מתוחזקים. אם יש להם רכיבי עורך דף או פוסט, יתכן שהם לא יתעדכנו לתמיכה בגוטנברג. כמו כן, יהיו מספר תוספים חדשים להוספת פונקציות ספציפיות לגוטנברג. זה יהיה המערב הפרוע של התוספים למשך זמן מה עד שהקרם יעלה למעלה.

הרבה לחשוב!

הטיפ הגדול שהמקצוענים שלנו רצו להעביר – גבה את האתר שלך לפני כל שדרוג. אבל הכי חשוב, אתה לא יכול להרשות לעצמך זמן השבתה עבור האתר שלך, אם אתה בכלל לא בטוח לגבי מה השדרוג הזה יעשה לאתר שלך, ולא מרגיש שיש לך את הכישורים הטכניים (או הזמן) לתקן כל דבר שנשבר. בתהליך, אנא פנה לאיש מקצוע לפני ביצוע המעבר.

אנו רוצים לשמוע את שאלותיך! שלח לנו מייל, הגיב בבלוג שלנו או פרסם את מחשבותיך ל- פייסבוק – אנחנו כאן לעזור!

פורסם על ידי Peg Murrah
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?