חווית משתמש וקידום אתרים – כיצד הם עובדים ביחד

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

קידום אתרים השתנה מאז תחילת דרכו ואפילו בשנים האחרונות, שכן בעבר דירוגים היו הסיבה היחידה לייעל אתרי אינטרנט. זה הביא להרבה עמודים שהיו מלאים במילות מפתח וקשה לקריאה, אך למרבה המזל התפתחו שיטות עבודה.

על מנת שעסקים יגדלו לפוטנציאל שלהם וימשכו משתמשים, יש לשנות טקטיקות אופטימיזציה למנועי חיפוש. גם SEO עצמו משתנה ללא הרף, מכיוון שהספאם מחפש כל הזמן דרכים לנצל את מערכות הדירוג.

לבעלי עסקים זה נראה בלתי אפשרי לעמוד בכל הדרישות של SEO. עם זאת, אנשי מקצוע בתחום קידום אתרים הקדימו את העקומה וחלקם אף מציעים שירותי ניתוח SEO בחינם לחברות כדי לעדכן אותם כיצד להגיע ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

אחת הדרכים העיקריות לכך שאנשי מקצוע אלו מקדימים הכל היא על ידי התמקדות בלקוחות, או בחוויית משתמש, במקום בדירוגים.

החשיבות של חווית משתמש

מומחי קידום אתרים לא צריכים לעבור הכשרה מיוחדת בחוויית משתמש, אך בדרך כלל יש להם הבנה בסיסית באופטימיזציה של חוויית המשתמש. זה פשוט מתמקד במה שחווה המבקר כשהוא מבקר באתר.

כל מה שעושים אנשי מקצוע בתחום קידום אתרים נועד לשפר את חוויית המשתמש, אם כי ישנם כמה שיטות עבודה הנדרשות על ידי מנועי החיפוש אם ברצונך שהאתר שלך יגדיל את הדירוג והרלוונטיות שלו. חלק מהדברים הנדרשים מתוארים כאשר אתה מקבל ביקורת SEO בחינם, כך שאתה יודע בדיוק מה צריך לכלול באתרי המותג.

אופטימיזציה למנועי חיפוש מורכבת וגדלה עוד יותר מדי שנה בכוונה לאסוף נתונים כדי לתת למשתמשים יותר מהתוכן שהם רוצים ופחות מהתוכן שהם לא מעוניינים בו. כדי להשתמש ביעילות באיסוף נתונים זה לטובתך, אתה רוצה באתר שלך להכיל יותר תוכן שמשתמשים מעוניינים בו.

קידום אתרים לתרגולי חוויית משתמש

מילות מפתח למחקר

מחקר מילות מפתח הוא בדרך כלל מקום ההתחלה עבור עסקים שרוצים לחזק את אסטרטגיית השיווק המקוון שלהם. זה נוהג חיוני שמשפיע על כל אתר האינטרנט שלך, ולכן אין להקל ראש בזה. אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, שקול מקבל ניתוח SEO בחינם כדי לעזור לך להבין טוב יותר כיצד מילות מפתח משפיעות על האתר שלך.

קליקים מפתים

דבר נוסף שתלמד כשתקבל א סקירת SEO בחינם היא שאופטימיזציה של האתר שלך היא יותר ממה שדורג גבוה – זה אומר לגרום למשתמשים ללחוץ על האתר שלך. גם אם הדירוג שלך לא גבוה כמו של המתחרה שלך, אתה עדיין יכול להביא לחיצות באותה מידה על ידי לוודא שאתה תופס את תשומת לב המשתמשים ופיתוי אותם ללחיצה על האתר שלך.

פירורי לחם / כתובות אתרים

כתובת אתר של הדף שלך ופירורי הלחם המוצגים עבור הדף שלך צריכה להיות רלוונטית למוצרים או לשירותים שלך, ולהוסיף לאמינות האתר. אם אחד מהיבטים אלה אינו תואם את אתר האינטרנט או את כוונת המחפש, יתכן והאתר שלך לא ייחשב כקיים.

אם אינך מוכן להקדיש את השעות ללמוד על שיטות קידום אתרים, שקול לעבוד עם אנשי מקצוע ולקבל ניתוח SEO כדי לקבל תובנה רבה יותר לגבי ביצועי האתר שלך וחוויית המשתמש שאתה מספק.

פורסם על ידי Edmund Brunetti
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?