משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

וורדפרס – כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לבלוג הוורדפרס שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כל כך חשוב שיהיה לך טופס יצירת קשר בבלוג הוורדפרס שלך. קיום טופס יצירת קשר מעניק לבלוגרים אחרים או ללקוחות פוטנציאליים ליצור איתך קשר בקלות ובצורה פשוטה. זה יוסיף פונקציונליות לבלוג הוורדפרס שלך. כיצד להוסיף טופס ליצירת קשר לא יכול להיות קל יותר כפי שתראה בעת המשך.

הדרך בה אנו הולכים להוסיף טופס יצירת קשר לבלוג הוורדפרס שלך היא בצורה של תוסף, ישנם תוספים שונים העומדים לרשותך להוספת טופס יצירת קשר אך אני אראה לך באמצעות 'טופס צור קשר 7'

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתחבר לאזור לוח המחוונים של הבלוג שלך. לאחר ההגעה, לחץ על לשונית התוספים בצד שמאל ואז על הכרטיסייה 'הוסף חדש'. כעת תוכל להזין מונח חיפוש, להזין את שם התוסף 'טופס יצירת קשר 7' וללחוץ על 'חיפוש תוספים'. כעת תראה את התוסף מופיע ברשימה שאתה מוצג בפניו, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הקישור 'התקן עכשיו' מתחת לשם התוסף. תישאל אם אתה בטוח שברצונך להתקין את התוסף, פשוט לחץ על אישור. לאחר סיום ההתקנה של התוסף תוכלו ללחוץ על הקישור 'הפעל כעת' כדי להפעיל את התוסף. תוסף טופס יצירת הקשר שלך מותקן ופעיל כעת.

כעת עליך להוסיף את טופס יצירת הקשר שלך איפשהו בבלוג שלך ואני תמיד מוצא שזה עובד טוב כדף נפרד עם השם 'אודותינו' או 'צור קשר' אבל הבחירה היא שלך, לדוגמא זו אני הולך להוסיף שלי לדף 'אודותינו' שנוצר אוטומטית בעת התקנת עותק חדש של וורדפרס. כיצד להוסיף את טופס יצירת הקשר הוא פשוט למדי, אם תעבור שמאלה היכן שכל הכרטיסיות שלך יופיעו תופיע כרטיסיה חדשה בשם 'צור קשר' – לחץ עליה כדי לעבור להגדרות טופס יצירת הקשר.

תראה טופס יצירת קשר בשם 'טופס צור קשר 1' נוצר עבורך באופן אוטומטי. אם אתה מרוצה מהתגיות וכתובות הדוא"ל שהיא הוסיפה תוכל להעתיק פשוט את הטקסט שהוא אומר לך או שתוכל להוסיף או להוציא תגים שתרצה ולשנות את כתובת הדוא"ל לפני שתעתיק את הטקסט. לאחר שהעתקת את המידע לחץ על הכרטיסייה 'דפים'.

ברגע שהגעת לדף 'ערוך דפים' תראה את דף 'אודות' שהותקן מראש עם וורדפרס, העבר את העכבר מעליו עד להופעת תפריט ואז לחץ על כפתור 'ערוך'. יהיה עליך לערוך את הטקסט כך שיתאים לבלוג שלך, לאחר שתעשה זאת, הדבק את הטקסט שהעתקת מהגדרות טופס יצירת הקשר ולחץ על 'עדכן'. אם כעת תלחץ על 'צפה בדף' בראש העמוד תראה את הדף החדש שלך עם טופס יצירת הקשר.

כפי שאתה יכול לראות זה קל מספיק לביצוע וממש מוסיף לבלוג שלך, והקוראים שלך יאהבו שיש להם את היכולת ליצור איתך קשר בקלות.

אלסטר

פורסם על ידי Alester Fox
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?