וורדפרס טוב לקידום אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

וורדפרס הוא טוב עבור SEO, ומאמר זה ייתן לך סקירה כללית.

SEO מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש. זה עוסק בכך שהאתר שלך נראה 'רלוונטי' למנועי החיפוש כאשר משתמשים מכניסים מילות מפתח. המטרה של רובם היא להגיע למקום הראשון בגוגל, אם כי יש גם מנועי חיפוש אחרים, וחשוב להגיע למקום הראשון בהם.

כשאנשים מחפשים משהו ב- Bing, והאתר שלך מוצג בעמוד הראשון, הסיכוי שהם יבקרו באתר שלך הוא גבוה יותר.

על מנת להגיע למקום טוב עליכם להיראות טוב למנועי החיפוש, כלומר לעמוד בקריטריונים שלהם. ישנן מספר דרכים להגדיל את אופטימיזציה למנועי חיפוש בעמוד – כולל מילות מפתח מודגשות, שימוש במטא תגיות ויצירת מפת אתר.

ישנם שני היבטים חשובים באופטימיזציה למנועי חיפוש; בדף ובדף מחוץ. קידום אתרים בדף הוא על אופטימיזציה של טקסט האתר שלך, הכנסת מילות מפתח לתגיות מטא, בגוף ובכותרת הדפים שלך. דוגמאות נוספות כוללות שימוש בטקסט חלופי בתמונות שלך או שימוש בטקסט עוגן בקישורים שלך. קידום אתרים מחוץ לדפים עוסק בקישור אחורי, כלומר להשיג אתרים אחרים לקישור לדפי האינטרנט שלך.

ניתן לבצע את עבודת ה- SEO ישר עם WordPress. הנה כמה רעיונות …

-אין צורך ללמוד HTML, הפוך את מילות המפתח שלך למודגשות באמצעות עורך הוויזואלי ליצירת טקסט עוגן, פשוט הדגש את הטקסט שברצונך להיות טקסט עוגן, בעורך ההודעה / העמוד לחץ על "קישור" וחלון קופץ יופיע ו אתה פשוט מקליד את כתובת האתר שאליה אתה רוצה לקשר.

אתה יכול לייעל את התמונות באתר האינטרנט שלך בקלות. בכל פעם שאתה מעלה או מכניס תמונה, אתה יכול להוסיף תיאור, טקסט וכותרת חלופיים באפשרויות התמונה.

הם שונים תוספי SEO שם. השתמש בהם בכדי להוסיף בקלות מטא תגים, תיאורים ומילות מפתח לפוסטים ולדפים שלך.

ללא קשר למטרת האתר שלך, רוב הסיכויים שאתה רוצה יותר מבקרים. ישנן דרכים אחרות להשיג תנועה לאתר שלך, אך אופטימיזציה למנועי חיפוש (אם אתה עושה זאת בעצמך) היא בחינם.

התחל לעשות את ה- SEO שלך ב- WordPress עכשיו.

פורסם על ידי Stan Kevin Turner
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?