השתמש בשלושת הטיפים האלה כדי להגביר את קידום ה- SEO שלך למסחר אלקטרוני

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

השתמש במילות מפתח רלוונטיות

על מנת שמידע על המוצר יהיה ידידותי למשתמש לקונים כמו גם למנועי חיפוש, אתר צריך להימצא, לקרוא ולהבין אותו בקלות מבחינת צבעיו, מידותיו, גדליו ומחיריו, בין היתר. כאשר צופיו מגיעים מאזורים שונים, עליו להיות בעל מדידות סטנדרטיות ו / או מדדים. התמונות של מוצרים אלה צריכות להתאים לפריטים הפיזיים כדי לוודא שצבעם וגודלם מדויק.

ישנם מוכרים המציגים את מחירי המוצרים שלהם רק כאשר אלה מתווספים לעגלת המשתמשים. אולי זה בגלל שיש להם מבצע מיוחד או שמנסים להשתמש בתמחור המינימלי של מדיניות הפרסום. עם זאת, גם אם הסתרת המחירים אינה משפיעה ישירות על SEO, הקונים נוטים לעזוב בבת אחת כשדף המוצר אינו מציג את פרטי התמחור. זה יכול להוביל לשיעור יציאה מדף הכניסה גבוה יותר, עליו נדון בחלק הבא.

עיצוב חשיבה על קונים

אתר ועמוד מוצרים צריכים להיות מעוצבים בצורה כזו שתספק חווית קנייה נהדרת. בהענקה שעסקים מציעים את המוצרים הטובים ביותר עם המוצרים הסבירים ביותר בענף שלהם, אם האתר שלהם קשה לחיפוש או לניווט, הקונים יכולים לקבל תסכול ולעזוב.

עיצוב הוא גם חלק חיוני ב- SEO. כאשר מנועי החיפוש מגלים שלאתר יש שיעור יציאה מדף כניסה גבוה במיוחד, בו המבקרים עוזבים ברגע שהם נוחתים בדף האינטרנט שלו, דירוג האתר יתחיל לצלול. אתר שתוכנן היטב מסוגל להוריד את שיעורי היציאה מדף הכניסה ולאפשר למבקרים לגלוש במספר עמודים למרות שהם לא מוצאים בקלות את המידע שהם צריכים או רוצים.

כדי שאתר מסחר אלקטרוני יצליח, עליו להיות קל למצוא ולנווט, שיהיו בו תפריטים ואפשרויות ניווט סבירים שיאפשרו למבקרים לדעת את המידע שהם יראו לאחר שילחצו על קישור. יש להשתמש בתמונות רק במשורה מכיוון שטעינתם עשויה לקחת זמן, מה שעלול לגרום לקונים להיות חסרי סבלנות וללחוץ על כפתור הקודם. בהקשר זה, זמן הטעינה הוא גם גורם דירוג. לכן, עדיף שיהיו דפי אינטרנט שנטענים במהירות.

אל תוסיף כתובות אתר עמוסות או מורכבות

המבקרים יכולים לגשת לדף אינטרנט בחנות מקוונת באמצעות כתובת הנקראת URL. זה כולל מידע רב שנסחט לחלל קטן. הוא יכול להכיל שמות מוצרים, שם קטגוריה, סוגי קבצים ו / או פעולות כמו "_ blank" כדי לאפשר למשתמשים לפתוח קישור חדש בחלון אחר

בהתבסס על תקני SEO, כתובות אתרים צריכות להיות ברורות וקלות לקריאה, עם מילות מפתח הרלוונטיות לטקסט בדף המתקבל.

מנועי חיפוש יכולים להשיג מידע רב ושונה מכתובת אתר כמו מכסחות דשא למכירה או הצעות של מגוון ירוק ומופעל על ידי גז. במבט ראשון, משתמשים צריכים להיות מסוגלים לראות למה מובילה כתובת אתר. כאשר הם שולחים את הקישור לאחרים, הנמען יראה שהאתר עוסק במכסחות דשא ולחץ כדי להציג את המוצרים. כתובת אתר מסובכת כמו הדוגמה הראשונה עלולה לבלבל אנשים שלא ידעו לאן היא תוביל.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?