השגת קישורים רלוונטיים משותפות SEO

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אין ספק שקישורים נכנסים הם המרכיב המשפיע ביותר בבניית סמכות אתר – ככל שרשות האתר גבוהה יותר כך היא תדרג טוב יותר עם מנועי החיפוש, ובמיוחד המשקפיים.

עם זאת בניית קישורים טבעית ורלוונטית חשובה יותר מקבלת קישורים גרועים לא רלוונטיים. זו הסיבה שהדרך הטובה ביותר להחזיר קישורים לאתר שלך היא לשתף פעולה עם אתרים אחרים עם נושא זהה או קשור לזה שלך; אני לא מדבר על קישורים הדדיים שלמעשה רעים לדירוג האתר שלך, במקום שיהיה בעל אתר שותף באותו נושא או קשור כמוך לשים קישור לאתר שלך בדף התוכן שלהם הוא המקום בו הערך טמון.

Goggle נותן ערך רב לקישור מדף תוכן באתר זהה לאתרים שמקושרים אליהם. לקישורים המגיעים מדף קישורים אין ערך רב שכן ברור שמבנה הקישורים הוא מלאכותי, אך קישור מדף תוכן מראה קשר אמיתי של משהו בעל ערך אמיתי.

בניית קישורים מתחילה בתוכן נהדר

בתשובה לשאלה של מנהל אתרים כיצד לבנות קישורים מבלי לבנות תוכן מעולה, הציע מאט שתזדקק לתוכן מעולה בכדי לבנות קישורים מעולים: "אתה כן רוצה לבנות תוכן מעולה, ובניית תכנים נהדרים היא לעתים קרובות מה שמביא לך [organic] קישורים. "זכור:

אתה רוצה לבנות תוכן מעולה להפליא. אם אתה רוצה לעלות על המתחרים שלך, התחל את המאמצים שלך על ידי פרסום תכנים טובים בהרבה משלם.

רק פרסום תוכן מעולה לא מספיק – אתה זקוק גם לאסטרטגיות SEO חכמות, חברתיות וקידום כדי להשיג הצלחה

קישורים הדדיים

תיבת הדואר הנכנס שלי מוצפת כל העת באינסוף בקשות ממנהלי אתרים המבקשים החלפת קישורים. כדי להיות ברור: בניית דפי דוגמא.com/link.html לא תעשה דבר עבור הדירוג שלך. גוגל מנחה את הקישורים היוצאים האלה ומשקללת ברצינות את הקישורים הנכנסים.

עלות / תועלת: אל תעסוק באסטרטגיה זו ואל תשחק במשחק הטיפש של ביטול קישור מהיר כדי לגרום להם להופיע כקישורים חד כיווניים; זה עוד אות זבל שלא יגיע רחוק. במקום זאת, פתח מערכות יחסים עם מנהלי אתרים נבונים אחרים וקישורי סחר עמוק בתוך דפים כשיש רלוונטיות סמנטית. פורטלי חדשות חותמים לעתים קרובות על סוגים אלה של עסקאות שותפות.

רמת סיכון קנס: נמוכה.

זכרו, בניית קישורים היא תהליך גדל מתמיד. אחת הסיבות לאהוב פיתיון בקישורים היא כי זה מהנה ויצירתי. מצא משהו שאתה נהנה ליצור והשתמש בו כשיטה להניע קישורים נכנסים. באופן זה, בניית קישורים תהיה חלק משגרת חייכם, ולא עוד פתרון שיווקי לא מציאותי.

לא תמיד למצוא בעלי אתרים שישתפו פעולה עם אתרים באותו נושא כמוך. עם זאת יש חברה ששיתפתי איתה ונתנה לי גישה לרשימת כל אתרי האינטרנט שלהם. יש להם אתר לכל קטגוריה שאתה יכול לחשוב עליהם, והם מקשרים לאתר שלך מדפי התוכן שלהם. החלק האמיתי הטוב הוא שהם בכלל לא חברת בניית קישורים, אלא חברת תוכנה שבמקרה יש אתרים עם תוכן לכל חליפות המוצרים שלהם.

שאלתי אותם אם אוכל לכתוב ולשתף את תוכנית השותפות שלהם עם אנשי קידום אתרים אחרים והסכמתי לכך. להלן הקישור לכל אתרי האינטרנט שלהם אתה יכול לשתף פעולה. סביר להניח שתמצאו קטגוריה רלוונטית לאתר שלכם מכיוון שיש לה מעל 100 נושאי מוצר. עם זאת אני אזהיר אותך כי דרישות השותפות שלהם קפדניות, אך אם אתה כנה לגבי בניית שותפות אמיתית במקום לבצע בניית קישורים מהירה, כדאי מאוד. קיבלתי מהם למעלה מ -2000 קישורים קבועים רלוונטיים, כולם מדפי תוכן מאוד אינפורמטיביים.

את כל הקטגוריות ניתן למצוא בכתובת:

http://www.academy-software.com/academy-software-partner-sites.html

פורסם על ידי Juan Cabrera
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?