הצורך לשנות את ערכת הנושא של וורדפרס לכל חברה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עם הפופולריות הגוברת של וורדפרס לכל האתרים והבלוגים האישיים, עולה הביקוש לשירותים מקצועיים של וורדפרס שישפרו את התדמית והמיתוג של כל אתר. לפיכך, ייתכן שיש לשנות את נושאי האתרים מדי פעם כדי לעמוד בקצב המעמד הגבוה ובתדמית של החברה המיוצגת על ידי האתר.

כורח שינוי

ישנם בשוק מעצבי וורדפרס מומחים בשוק המיומנים ויצירתיים בשיפור אתרים נושאים עכשוויים כדי לספק יותר הזדמנויות עסקיות ללקוחותיהם ליצירת שורה תחתונה טובה יותר.

ייתכן שחלק מהתאגידים עסקו שנים רבות. גם עם ההתפתחות האחרונה של האינטרנט, תקופה של שנתיים ארוכה מדי מכדי שאתר עסקי אינטרנט יישאר סטטוס קוו; חייבים להיות שדרוגים ושינויים באתר העסקי כדי להישאר רלוונטיים ומעניינים.

יש מספר עצום של נושאים של עידן חדש לבחירה שידחוף את האתרים העסקיים ברשת למימד חדש. כוונון האתרים הנוכחיים עשוי להיות מהיר יותר ופחות יקר עבור חברות מסוימות שתמיד צעד אחד לפני המתחרות שלהן.

זו עשויה להיות משימה קלה לשנות את ערכת הנושא של וורדפרס עבור חברה אם המעצבים בקיאים בכלים ובתכונות. הבנה טובה של העדפות הלקוח תקל על משימת השינוי בשינוי הצבע הרצוי, החלפות גרפיות, הוספת דפים סטטיים וקישורים.

אפשרויות נושא

ייתכן שיהיה צורך לשנות את ערכות הנושא של וורדפרס כדי לשפר את היתרון התחרותי של החברה. זה עשוי להיות כרוך בשינוי לוגו החברה, מבנה, אפשרויות באנר, תמונות עמוד, אופטימיזציה והגדרות, תוספים, דף קשר, קישורי מדיה חברתית, ווידג'טים, הגדרת סרגל הצד ותיק העבודות.

ישנם שירותי נושאים ששונו באופן מקצועי המכסים עיצובי לוגו, עבודות התקנה, עמודי דוגמה, יצירת פוסטים, שינויים בעמודים פנימיים ושינויים בפוסטים.

בבלוגים ובאתרים עסקיים עשויים להיות סוגים שונים של נושאים המתאימים לייצורם ולמיתוגם. הנושא שנבחר חייב להיות מושך את צרכני האינטרנט תוך רלוונטיות לייצוג החברה או בעל האתר.

שירותים מקצועיים

למרות שניתן לשנות אתר משל עצמו עם נושא הוורדפרס המועדף, עדיף להזמין מעצב וורדפרס מקצועי שיעשה את השינויים הדרושים לתמה עבור תוצאה מקצועית.

שינוי נושא אינטרנט יכול לקחת זמן רב עם שלל מיומנויות יצירה ותכונות וורדפרס מתאימות, תוכנה וכלי תבנית בכדי להבטיח את התוצאה הרצויה.

פורסם על ידי Timothy D Wilson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?