העסקת חברת עיצוב אתרים נכונה: מדריך פשוט

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מדוע הצורך בעיצוב אתרים טוב?

עבור בעלי עסקים קטנים, עיצוב אתרים חשוב מאוד. בחירת מעצב טוב פירושה יותר מסתם קבלת דף אינטרנט יפה. זהו היבט חיוני של העסק ובכך החלטה אסטרטגית מכריעה. זה ידוע היטב שאיכות האתר יכולה להגביר את המודעות ולהציג את העסק כמיומן ואמין. עיצוב אתרים טוב יכול לעזור להביא יותר עסקים ורע יעשה את ההפך, כלומר מסלק קהל לקוחות פוטנציאלי. עסקים מסוימים מבוססים על נוכחותם ברשת ומכאן הצורך להשפיע רבות על המבקרים כדי לעזור לצמיחה. בחירת ספק השירות המתאים היא המפתח להשגת האתרים הטובים ביותר על מנת ליצור רושם נהדר. אבל ראשית, בואו נראה מה מרכיב את חברת עיצוב האתרים ואת הצוות שלה.

הכירו את הצוות!

קבוצה מקצועית מסוגלת עוזרת בניהול ומסירה של חלקים שונים בפרויקטים עבור קהל הלקוחות ולפי צרכיהם. צוות טיפוסי יכלול את החברים הבאים.

  • גרפיקה / מעצב אתרים

אנשי מקצוע אלה אחראים בעצם על עיצובים של דף אינטרנט ועל כל האסתטיקה שלו, כלומר פריסה, גרפיקה, צבעים ואיפה הטקסט יהיה ממוקם. הם גם אחראים לאופן קישור צולב של דפים ובניווט בהם.

  • מתכנת / מפתח אתרים

אלה שאחראים על קידוד באתר. הם עוזרים בבניית וביצוע אפליקציות שירותי אינטרנט מתקדמות המסייעות בשירותי Back-end למבקרים כמו תמיכה טכנית ושולחנות עזרה לאחר מכירה.

  • פיתוח עסקי

אמנם לא קשור לאינטרנט אך חיוני לקידום עסקים, אך איש שיווק מקפיד על קשרי לקוחות וביקורים. בדיוק כמו בכל עסק, הם מביאים יותר לקוחות.

  • רואה חשבון / מומחה פיננסים

ברור, לנהל את כל חשבונות העסק יחד עם בנקאות ומוטל על חובות הקשורות למיסוי. שוב, אין שום קשר להתפתחות בפועל אלא מטפל בצרכים הפנימיים של חברת עיצוב האתרים.

הבנת הצרכים שלך!

לפני שאתה פונה אל הדלת להזמין מומחה, כדאי להבין מה אתה צריך ומה אתה רוצה בדיוק. לפי מגמות ותקציב ריאלי, כמובן, מה צריך להיות לאתר טיפוסי: –

  • דף הבית

  • שירותים / מוצרים

  • עלינו

  • חדשות והתראות

  • צור קשר

  • בלוג

לבעל עסק קטן יש את ששת הסעיפים הבסיסיים האלה כדי ליצור אתר שיעזור להם ליצור נוכחות משפיעה. אבל יש חלקים אחרים עם שירותים מיוחדים שעולים וזה לגמרי תלוי עסק ומה הוא דורש. יצרנים, למשל, משתמשים בשירותי Back-end אלה על ידי תיאום עם ספקים, לקוחות ועם חברות הפצה, וכך גם אתרים מתקדמים הנושאים הצפנה חזקה. לחלק מהעסקים יש אתרים שצריכים לשדרג אותם מכיוון שהם לא יכולים להיות ניידים וישנים. חידושם עם קטע בלוג ועוד כמה מוצרים יעניקו לו מתיחת פנים. מדוע לשלם לחברת עיצוב אתרים יותר אם כבר יש לך מבנה בסיסי? להעברה יעילה של הדרישה שלך, גלוש באינטרנט כדי להציג דוגמה של מה שאתה רוצה.

מה לשים לב בחברה לעיצוב אתרים!

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא החוויה שלהם. ניסיון יכול להוות אינדיקציה ליכולותיהם ולהיקף העבודה שלהם. בגלישה באתר שלהם, ניתן לברר בקלות את עומק עבודתם וכמה נותני שירות אף מציגים את הישגיהם בגאווה. פרופיל הצוות, אם הוא זמין, הוא גם דרך מצוינת להבין את סוג הדחף היצירתי שעומד מאחורי החברה. והיה תמיד ברור לגבי שיעורים. דף יצירת הקשר שלהם הוא אמצעי נוח לבקשת הצעת מחיר. ואז, מעבר לביקור במשרד שלהם יעזור גם להחליט אם הם אנשי המקצוע המתאימים לתפקיד!

פורסם על ידי Syed Ali Zain-ul-Abideen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?