משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

הסרת רקע הושגה בקלות עם פוטושופ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אתרי מוצרים, עלוני חברות, עלוני שיווק, עלוני פרויקטים של בנאי, צילומי אירועים, פיתוח אתרים, עיתונות מודפסת, חברת מגזינים, כולם דורשים שירותי עריכת תמונות מסוגים שונים. דרישה אוניברסלית של לקוחות היא הצגה נעימה לעין, או פירוט פרט מסוים בתמונה, או הסרת הרקע. כל זה נעשה כדי לגרום לתמונה להראות עכשווית או עם הנושא הדרוש לה. לעיתים, ייתכן שההגדרה אינה תואמת את דרישות הלקוח. זה כרוך בחיסול רקע התמונה בה מונח האובייקט. והסרת רקע עם Photoshop היא די נוחה ומשתלמת.

שקול את הדוגמה הבאה. תמונות נדרשות לצורך הנפקת דרכון. תמונת דרכון דורשת רקע לבן מיוחד. אבל, עם הצילום, הרקע לא היה לבן, אלא בצבע כהה. במקרה זה, ישנן שתי אפשרויות עבור האדם. האחת היא למחוק את התמונה לגמרי וללחוץ על תמונה חדשה אחרת. האפשרות האחרת היא לנקוט בהסרת הרקע כפתרון האידיאלי ביותר. לפני עשר שנים, הצבת התמונה לפיתרון מיוחד בחדר חשוך הייתה יכולה לעשות את האחרון. אך כיום קיימות בשוק תוכנות מתוחכמות לעבודה מייגעת זו. כמו כן, ישנן חברות לעיבוד תמונות שיכולות לבצע את העבודה באופן מקוון.

ניתן להסביר בקצרה את המתודולוגיה האופיינית לעבודה כזו: בשלב הראשון, נמצא דימוי של אובייקט הנדרש להתבלט על ידי הסרת הרקע, ואז עובר לסינון אפשרויות ואז לחילוץ, האובייקט אשר צריך להתבלט מתואר במקומות רבים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש להגדיל את התמונה ולשנות את גודל המברשת כשעובדים עם אזורים קטנים. לאחר מכן מופעלת פקודת המילוי כדי להחיל אותה באזור שנבחר. קיימת אפשרות מובהקת שהתמונה עשויה שלא להתברר כרצונך. כעת ניתן להשתמש בכלי המברשת והמחק כדי לגעת ולהסיר את העודפים. התוצאה תהיה תמונה עם האובייקט בולט כנדרש בטכניקה יפה זו של הסרת רקע.

שוק הסרת הרקע ושירותי עריכת תמונות אחרים התפתח עד כדי כך שגרפיקאים מציעים כעת פתרונות עדכניים יחד עם היצעיהם הבסיסיים ללא עלות נוספת. הכלי היחיד, שיכול לספק תוצאות יעילות עם תמונות צפופות מורכבות, הוא כלי העט החד. המיומנות של הגרפיקאי תסייע בניצול מיטבי של המדיום הרב-תכליתי. ישנן תוכניות רבות המסייעות בהסרת רקעים לא אחידים מתמונות. עם זאת, במקרה של אי אחידות תוסף, מצויד פולינומי לנקודות השונות של התמונה הדיגיטלית, אשר משויכות לאחר מכן לרקע. לאחר מכן מפחיתים את הפולינום המתקבל מכל המשטח. במקרה של אי אחידות מכפלת, יש צורך ליצור תמונה המתאימה למשטח הפולינום ואז משתמשים בזה בכדי לשנות את גודל התמונה המקורית.

פורסם על ידי Atiqur Sumon
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?