הסמכה בתחום טכנולוגי יכולה להוביל לעיצוב אתרים חם או לקריירת IT

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ככל שעלות הלימודים במכללה ממשיכה לעלות, ישנם סטודנטים אשר מוותרים על תארים של ארבע שנים כדי לקבל אישורים מהירים וזולים יותר, כגון אישורי IT או עיצוב אתרים. טכנולוגיית המידע הייתה תחום קריירה פופולרי ומשתלם ביותר מאז שנות התשעים – ואחרי שהתחום התאושש מהתרסקות הדוט-קום וההאטה הכלכלית שלאחר מכן, הקריירות האלה חמות כעת.

הסמכת עיצוב אתרים היא דרך נהדרת לפרוץ לתחום טכנולוגיות המידע. בתי ספר כמו מרכז קריירת המחשבים בלאס קרוס, נ.מ. ואל פאסו, טקסס, מספקים השכלה מקיפה לעיצוב אתרים המכינה את התלמידים להסמכה בתחום זה. החינוך לעיצוב אתרי CCC מציע גם לסטודנטים הזדמנות ללמוד מיומנויות עיצוב גרפי, כולל מניפולציות בתמונות וכישורי פרסום שולחניים. הסמכת עיצוב אתרים – או השכלה לעיצוב גרפי – מאפשרת לסטודנטים לחפש משרות ברמת כניסה בפרסום שולחני, עיצוב ועריכת אתרים, או טרום לחץ על עיצוב גרפי.

עבור רשת מחשבים או קריירה לתיקון ברמת כניסה יש מספר אישורי טכנולוגיה. בתי ספר מסוימים מציעים מסלול לימודים של מנהל רשת, המכין את התלמידים לחפש כמה מהסמכות ה- IT המובילות בתחום הטכנולוגיה כיום. אחת מההסמכות הטכנולוגיות הפופולריות ביותר בשוק היא הסמכת CompTIA A +. החינוך לניהול רשת CCC מספק בבתי הספר שלה Las Cruces ו- El Paso, ומאפשר לתלמידים לחפש הסמכה זו, כמו גם את Microsoft MCSE, CCNA ואישורים אחרים.

אנשי מקצוע רבים בתחום ה- IT מדווחים כי אישורי רשת מקצועיים עשו את ההבדל בין עליית סולם קריירה לבין סטגנציה בקריירה. ואישורים אינם מיועדים רק לאנשים ללא השכלה או ניסיון בעבודה קודמים. הם יכולים להיות נכסים יקרי ערך עבור מבוגרים באמצע הקריירה שרוצים לשנות תחומים, או שרוצים להוסיף אישורי רשת לתעודות ההשכלה שלהם.

סטודנטים בעלי הסמכת רשת מצוידים להיכנס לאחד מכמה תחומי טכנולוגיה. חלקם מתחילים בתיקון מחשבים, שם הם משתמשים בידע שלהם על חומרת מחשבים ומערכות לתיקון ושדרוג חומרת המחשב. סטודנטים אחרים בעלי הסמכת רשת לוקחים עבודות תמיכה טכניות ברמת הכניסה. הם עשויים לקבל שיחות תמיכה טכנית כדי לפתור בעיות מחשב בטלפון, או שהם מועסקים בחברה במקום כיועץ טכני.

תחומי טכנולוגיה מציעים הזדמנויות גדולות לצמיחה. סטודנטים שמתחילים בתפקידי עיצוב אתרים ברמת הכניסה עשויים להתקדם לרמה של מנהל אתר או להוביל מעצב אתרים בחברת טכנולוגיה. באופן דומה, סטודנטים בעבודות תיקון מחשבים ברמת כניסה ותמיכה טכנית יכולים בסופו של דבר לקבל קריירה בייעוץ, או לעבוד בתחום ה- IT ברמה הניהולית. יש סטודנטים שעוברים אפילו למכירות. לדוגמא, אדם עם הסמכת אינטרנט יכול גם למכור פרסומות אינטרנט, בעוד שאדם עם הסמכת IT יכול לעבור ביתר קלות למכירת מערכות מחשב ותוכנות. השכלה בתחום הטכנולוגיה הרצוי, כמו גם ניסיון בשטח המגלה אחריות מתקדמת הם שני נכסים גדולים בקריירה של טכנולוגיית מידע או עיצוב אתרים.

מוסדות חינוך רבים שופרים את היתרונות של קבלת תואר שני בתחום טכנולוגי, במיוחד עבור בעלי תואר ראשון שרוצים להחליף קריירה. עם זאת, תואר שני יכול להיות יקר, והעלייה בשכר עשויה להיות לא משמעותית כמו הכסף שהוצא על התואר. אישורי עיצוב אתרים, ניהול רשתות ואזורי טכנולוגיה אחרים הם זולים ומהירים יותר מהשלמת תואר שני. ספקי חינוך כמו מרכז קריירה ממוחשבת עוזרים לאנשי מקצוע באמצע הקריירה לצמוח או לשנות את הקריירה שלהם בקלות.

סטודנטים המעוניינים בהתקדמות חינוכית או מקצועית יכולים להפיק תועלת – במקרים מסוימים, למציאת הצלחה רבה – על ידי השקעה בעיצוב אתרים או הסמכת IT.

פורסם על ידי Jane Muder
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?