שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח אתרים הוא מונח המתייחס לפיתוח ויצירת אתר מקורי לאינטרנט. לעתים קרובות אנשים מבלבלים בין מונח זה לבין עיצוב אתרים, שמתייחס רק ליצירת הפריסה הוויזואלית של האתר. מעצבי אתרים הם לעתים קרובות אלה שיוצרים את הגרפיקה, האיורים והממשק הכללי שאנשים רואים כשהם מגיעים לאתר מסוים. מצד שני, מפתחי אתרים הם עמוד השדרה של תהליך יצירת האתרים. הם אלה המטפלים בכל הקידודים המורכבים של יישומי האתר ומערכות מסדי הנתונים. ללא מפתחים, אתר פשוט יהווה חבורה של גרפיקה וטקסט ללא פונקציונליות מאחוריהם. שום דבר לא יהיה קליק או פונקציונלי, מה שאומר שהאתר בעצם לא ישרת שום מטרה. לכן, פיתוח אתרים הוא השלב המהותי הראשון ביצירת אתר.

חברות פיתוח אתרים רבות מתמחות הן בפיתוח אתרים והן בעיצוב. הצוותים שלהם מורכבים לעתים קרובות מתכנתים מהשורה הראשונה שלמדו את כל השפות והפלטפורמות הפופולריות ביותר של תכנות אתרים הנמצאות בשימוש כיום. חלקם כוללים HTML5, PHP, Java, Flash, MySQL, PERL, Apache, Linux ו- WordPress. כשאתה שוכר אותם כדי ליצור אתר עבורך, פשוט ספק רעיון בסיסי לגבי מה שאתה רוצה שהאתר שלך יכיל. תאר מה מטרת האתר שלך ומה אתה מנסה להשיג באמצעותו. זכרו שיש כל מיני אתרים. ישנם אתרים עם חנויות מסחר אלקטרוני, משחקי פלאש, בלוגים, פורומים, שירותי רשת חברתית ועוד. לאחר שתגיד להם מה אתה רוצה, המתכנתים ירכיבו את הראש כדי להבין אילו שפות יעבדו הכי טוב לצרכים הספציפיים של האתר שלך.

הקפד לבחור חברה המפתחת 100% אתרים מקוריים. לעולם אל תבחר תבנית המשתמשת בתבניות או ביישומים מוכנים מראש עבור אתרי הלקוחות שלהם. על מתכנת אתרים ליצור תמיד ידנית הכל מאפס על מנת להבטיח שלקוחותיהם יקבלו אתר ייחודי לחלוטין לאינטרנט. זה יעזור ליצור דימוי מותג עבור החברה שלך ויעזור לה לדרג גבוה יותר גם במנועי החיפוש. זה משהו שהרבה מפתחי אתרים אחרים לא יעשו עבור לקוחותיהם. כמובן, התעריפים להעסקת מתכנת ומפתח אתרים יהיו גבוהים משמעותית אם הם יוצרים את האתר מאפס. אבל אם אתה רוצה איכות, אתה צריך לשלם על זה. פשוט אין שום דרך לעקוף את זה.

פורסם על ידי Russell Robert Lee
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?